folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Yaza Kadar Bira Göbeğini Yok Etme

Yaza Kadar Bira Göbeğini Yok Etme

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

bira göbek yapmaz biranın yanındaki çerezler yapar yahu çerezi fındığı fıstığı bırak gunde hiç olmasa 6 biram var ama yanında hiç çerez falan yok su kahve içer gibi o niyetle içiyorum zaten ama bi göbek yok sen çerezi bırak ardından o öeşhur 8 dakikalık videoya bak karın kası örgüsü zayıf muhtemelen o yüzden kas örgüsünü az güçlendirirsen iyi olacaktır. 

6 bira x 215 kalori= 1300 kalori

normal bir insanın alması gereken yaklaşık 2500 desek yarısını biradan almış oluyorsun. yani sadece çerezz değil bira da kilo yapar.

200 gram da çerez yesen 1200 de o yapar :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

bira göbek yapmaz biranın yanındaki çerezler yapar yahu çerezi fındığı fıstığı bırak gunde hiç olmasa 6 biram var ama yanında hiç çerez falan yok su kahve içer gibi o niyetle içiyorum zaten ama bi göbek yok sen çerezi bırak ardından o öeşhur 8 dakikalık videoya bak karın kası örgüsü zayıf muhtemelen o yüzden kas örgüsünü az güçlendirirsen iyi olacaktır. 

Hocam alkolün her türlüsü fazla kollestrolu yağ olarak tutar yahu. Hatta bira da bunlarin önde gideni. Çerezden kasıt nedir tam bilmiyorum tabi ama soslu/tuzlu fistik vs. Degilse, badem, findik, ceviz vs. yense yarari bile var aslina bakarsan :)

+

Konuya cevap olarak hocam sporsuz zor oncelikle onu belirteyim. Ayrica aman aç kalma. Aç kalarak kilo verilmez degil verilir ama net olarak soyluyorum sagligindan olursun. Protein al, saglikli karbonhidratlar saglikli yaglar ye. Yemek yemekten korkma yeter ki saglikli ye. Aç mide sagliksiz midedir, sagliksiz vucuttur. Kalibimi basa basa tekrarliyorum.

Ben buraya paragraflar dolusu da yazsam yeteri kadar anlatamam ama basit bikac onerim var beslenmene. Oncelikle sabah kahvaltilarina MUTLAKA yulaf ezmesi ekle 100-150 gram kadar. Nesfitle falan karismasin saf yulaf ezmesi. Bol lif kaynagi protein ve karbonhidrat kaynagi yag da yok denecek kadar az hatta yok diyebilirsin. Lifalif alabilirsin, tadi kotu biliyorum ama ustune az bisey yaban mersini koyup saglikli sekilde tatlandirabilirsin, ustune koy sutunu ye. Onun disinda öğünlerinde mumkun oldugu kadar baliga yer ver. Yagindan proteinine kadar yararli. Yukarda da dedigim gibi acikma. Yaninda kuruyemis bulundur acikinca(gunde 2 hakkin var) 1 avuc ye. Vucudun ihtiyaci olan saglikli yagi saglarsin. Peyman - natura mix alabilirsin dediklerimi birebir karsilar organiktir. Bunun disinda beyaz ekmegi hayatindab tamamen cikar bikereden bisey olmaz degil OLUR. tam bugday ekmegi tuketmeye gayret et. Madem amacin yaza kadar gobegi eritmek, vazgecemiyorsan bile en azindan yaza kadar alkol tuketne. Ve son olarak kizartma kavramini hayatindan cikar.

Dedigim gibi daha cok sey yazarim ama yine yetmez cok kapsamli konular. Ama dediklerine uyarsan basariya ulasmanda pozitif sekilde buyuk yardimi olur. Umarim hedefine ulasirsin. Eger beslenmen duzensizse fastfood uzerineyse bunlari yaparken 2 haftalik alisma surecin var. Aklina hedefini getir ve vazgecme. Hile yapma sadece kendini kandirirsin emegine yazik edersin. Bol sans.

manyaki tarafından 20/Nis/16 14:50 tarihinde düzenlenmiştir

since 2005 // tbt
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı

bende inceyim bir pilav göbeği var , çevremdeki sağlıkçılar sebep olarak karın bağlarımın güçsüz olduğunu her gün düzenli mekik çekmemi tavsiye ediyorlar. Ama daha deneyemedim, sonucunu bilmiyorum :D

Pilav göbeği nedir bira ve ayvadan sonra bu yenimi?

Kurtlar tasma takmaz....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek
    maserati bunu yazdı

bende inceyim bir pilav göbeği var , çevremdeki sağlıkçılar sebep olarak karın bağlarımın güçsüz olduğunu her gün düzenli mekik çekmemi tavsiye ediyorlar. Ama daha deneyemedim, sonucunu bilmiyorum :D

Hocam kas kastir yag yagdir. Halk arasinda konusuldugu gibi yagi kasa cevirmek diye bisey yoktur. Kas yaparak yag yakimini hizlandirabilirsin ama gobegini eritmek istiyorsan duzenli spor ve beslenme yapman sart. Beslenmeni degistirmeden mekik yaparsan belki karin kasi yaparsin evet ama yaptigin kas yag olan gobegini daha da disari itecektir.

since 2005 // tbt
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    21li
    21li's avatar
    Erkek

sabah aç karınla hit kardio yap 1 ayda epey yol kat edersin.. hit kardio ile ilgili youtubeda çok güzel videolar var.. + aç karınla yapmaya dikkat et çünkü vücut geceleyin glikojen depolarını tükettiği için sabah direk yağ yakmaya baslar.. + mekik ile karın kası yapılması olayı tamamen hurefedir mekiğin adonis kaslarını şişirmek gibi bir özelliği yok.. haaa üzerine ağırlık alıp yaparsan farklı olur tabi fakat klasik mekikle karın kası olmaz.. göbek yakmak için en etkili yöntem dediğim gibi aç karınla hit kardio + gün icinde karbonhidratı kesip protein ağırlıklı beslenmek.. böylelikle mevcut kas dokunuda kaybetmezsin.

21li tarafından 20/Nis/16 16:36 tarihinde düzenlenmiştir

Çocukken müzik kesilince sandalyelere oturmaya çalıştığımız oyun, meğerse hep otobüsün alıştırmasıymış.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek

etrafımda gördüğüm götümün keyfine yapmadığım bir antreman sabah kalk evine en yakın koşu parkuruna sahil olur parklar olur git. AÇ karnına enerjin bolsa 20 dk HIIT yap yoksa 45 dk - 1 saat jogging tarzı koş ( LISS yap) gel beslenmen gayet ideal zaten kahvaltını yap. gün içinde halsiz kalabilirsin sütsüz( sütün pek bi etkisi yok ama kahvenin o kendine getirici etkisini yok ediyor bence ) +şekersiz kahve iç. öğle  yada akşam T25 yapabilirsin gayet iyidir. 

NOT: iksinide ayrı ayrı yaptım baya işe yaradılar. ama beslenmem seninki kadar iyi olamadığı için yağ oranım %25 lerde geziyor geniş omuz gögüs kası biraz toparlıyor olmadına buna başlıcam her türlü kurtarır bu seni.

I am Jack's inflamed sense of rejection
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @Krypt
    " Hocam omuzları genisletemezsin maalesef. İskelet yapinla ilgili bir durum omuz genişliği. Ancak, medial deltoidleri geliştirerek bir miktar geniş görünmesini saglayabilirsin. İkinci olarak latissimus dorsi'yi gelistirip, yağ oranını düşürerek bel çevresini de inceltip V-taper dediğimiz vücut tipine ulaşarak geniş omuzlu oldugun iluzyonunu sağlayabilirsin.

Şurada saydıkların ne, bir anatomi atlası alıp öğreneyim en azından

dediğin gibi benim vücut biraz EktoMorf görünümlü.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek
    ExcaliburTBT bunu yazdı

la kışın ceketle montla kapanıyordu şimdi 9 aylık hamile gibiyim heryerim zayıf göbek hamile gibi :D  otobüslerde yer veriyolar amk 

ulan güçhan abi sjsjjsjs :)))

Memento Mori
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @KrypT hoca birde bu dediğin kas grupları için, özel hareket biçimleri var mi? özellikle OMUZ üstü, yanı , önü ve arkasındaki kas grupları için. İlüzyon dahi olsa. :p

Sırt çantasını yada Postacı çantasını, tek kolda taşıdığımda omuzunda durmuyor, düşüyor. şınav , barfiks , ters şınav ( sandalye vs) çekiyorum ama nafile.

RitmFarbRacourci tarafından 21/Nis/16 01:47 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Fitwell uygulamasını kullanıyorum. Hergun yediklerini not et hocam. Birayı azaltmalısın yoksa binlerce kilometre koşup dur biraz soluklanayım deyip 5 bira içersen sadece yorulmuş olursun.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
Toplam Hit: 4202 Toplam Mesaj: 42
yaza kadar göbek eritme