folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Zaman Gazetesinin Logosu Ve Bilinçaltına İşlenen Gerçek

Zaman Gazetesinin Logosu Ve Bilinçaltına İşlenen Gerçek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Zaman'ın böyle şeylere ihtiyacı yok. Onlar zaten okuyanların beynini yerinden söküp yerine alıcı yerleştirmişler. İstedikleri her şeyi gönderip yaptırabiliyorlar.

λ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

diyecek şey bulamıom bu ne la :D :D

biri maytap geçmiş bence.

aksi halde zamanın tersi de namaz. bunlar aşırı dinci radikal sosyalist olmasın :))

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jawsap67
    jawsap67's avatar
    Erkek

video silinmiş heralde şakirtlermi sildirdi acaba merak ettim ne vardı :D

Düzen hayatından memnun, düzülen ne zaman değişecek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    Amd-x bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı
    yanak bunu yazdı
    nessaj bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı

arkdaş da vincinin şifresini okurken gerçek bunların hepsi yaşanmış diyoruz da bumu saçma geliyorr neyse saygılar

bi saniye sen ciddi ciddi inandın mı?

Bu konuyu açtığına göre :)

ben aşırı bir komplo teoristiyim yani bence görünen köy uzakta değil misali herşey ortada zamanın tirajına reklamına statlarda tabelaalra bakarsan ve sadece kendi gerçeklerinin empoze etmeye çalıştıklarını kavrarsan anlarsın ne demek istediğimi

ha bi bu eksikti forumda tam oldu, hoşgeldin gardaşşş.

Programmer in multisu olmasin lan.?

o ne gardaşşşş

İts My Life. NOW or NEVER
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

şok oldum

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    solstice bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı
    yanak bunu yazdı
    nessaj bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı

arkdaş da vincinin şifresini okurken gerçek bunların hepsi yaşanmış diyoruz da bumu saçma geliyorr neyse saygılar

bi saniye sen ciddi ciddi inandın mı?

Bu konuyu açtığına göre :)

ben aşırı bir komplo teoristiyim yani bence görünen köy uzakta değil misali herşey ortada zamanın tirajına reklamına statlarda tabelaalra bakarsan ve sadece kendi gerçeklerinin empoze etmeye çalıştıklarını kavrarsan anlarsın ne demek istediğimi

aga yani bazı yerlerde gerçek anlamda sembolizm varda bu çok abartı yani, bide haritayı bile turuncu göstermiş yapan :)  ayrıca zaman ismine gidicek gayet uygun bir sembol koyulmuş. hee zaman gazetesinin yahudilerle baglantısı vardır orasını bilemem ama bu harbiden saçma.

şu anki olay teorisyen durumdan çıkmış, şizofrenliğe gidiyor haberin olsun

wallaa hiç belli olmaz hem bende zaten biraz şizo ve mazoluk var neysee ben şahsen inandığım için ve sizede gerçekleri göstermek için açtım konuyu bir kusurumuz varsa affola

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek

Beyler videoyu, bizzat konuyu acan amator arkadasin yukledigi belli oldu.Komplomu ortaya attim artik sen dusun :D

Ya su eksi sozluk sistemini artik burayada getirmeli.Amatorluk suresince arkadasin actigi konulari moderatorler onaylamali sonra acilmali ya.

Ama iyi guldum ha.

https://t.me/pump_upp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

zaman türevi aşağılık yayın organlarının emperyalist yalakası oldukları uzun vadede kimleri desteklediği, düşünebilen, azıcık mantığı olan her insan tarafından anlaşılan birşey ama böyle saçma vidyolarla bu fikri ileriye sürerek, "bu vidyo yalan demek ki zaman öyle bir gazete değildir" demeye getiriliyor.Bu vidyo ylana ama  zaman hala aşağılık, şerefsiz yalaka sürüsüdür.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı

Beyler videoyu, bizzat konuyu acan amator arkadasin yukledigi belli oldu.Komplomu ortaya attim artik sen dusun :D

Ya su eksi sozluk sistemini artik burayada getirmeli.Amatorluk suresince arkadasin actigi konulari moderatorler onaylamali sonra acilmali ya.

Ama iyi guldum ha.

walla şimdi gücendim ha benki 2007 den beri tahribatın üyeliği için adam arayan üyeliğin açılmasını bekleyen bir insandım benki burada depresif kalem ler birbölüikileri burdan görmüş adamımm çok üzdün beni bilaader şimdi

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

Onu bunu bırak o haritadaki renkler turuncu mavi değilde gri pembe olsaydı bu konuyu açacak mıydın?

yanak tarafından 22/Eyl/12 19:49 tarihinde düzenlenmiştir

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
Toplam Hit: 13263 Toplam Mesaj: 92