folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Zaman Gazetesinin Logosu Ve Bilinçaltına İşlenen Gerçek

Zaman Gazetesinin Logosu Ve Bilinçaltına İşlenen Gerçek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    blackglove bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı

Beyler videoyu, bizzat konuyu acan amator arkadasin yukledigi belli oldu.Komplomu ortaya attim artik sen dusun :D

Ya su eksi sozluk sistemini artik burayada getirmeli.Amatorluk suresince arkadasin actigi konulari moderatorler onaylamali sonra acilmali ya.

Ama iyi guldum ha.

walla şimdi gücendim ha benki 2007 den beri tahribatın üyeliği için adam arayan üyeliğin açılmasını bekleyen bir insandım benki burada depresif kalem ler birbölüikileri burdan görmüş adamımm çok üzdün beni bilaader şimdi

Bence seviyeyi biraz yukseltmen gerek bu tur konularda, su videoya bile zaman harcamissin yapmak icin ama cok basite kactigini bilmen gerek.

Bunun yaninda tek video ile degil birkac kaynak ve manipulasyonla konunu destekleyebilirdin, hic gucenme alinma.Ustune biraz daha dusun.

Ayrica bu tur konulari acarken, gizlemen gerektigini unutma.Cunku genel olarak giydirdigin gazete destekcisiyle beraber Ak Partiye kadar uzaniyor.Sonra savciliklarla falan ugrasma.

Konunu gizle.

Esconda tarafından 22/Eyl/12 19:51 tarihinde düzenlenmiştir

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı

ahahaha boyle sacmalik gormedim.

O ucgen seklindeki 2 parca degil oval basli bir sekil.

2 sini bir araya getirsen sittin sene israil yildizi cikaramazsin.(bundan daha cok cami kubbesi cikar, ustteki diger parcanin oklarindanda minare yaparsin, al sana cami la puahahha)

yorum budur kardeş kop kop :) SakinSakin

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    yanak bunu yazdı

Onu bunu bırak o haritadaki renkler turuncu mavi değilde gri pembe olsaydı bu konuyu açacak mıydın?

evet açacaktım çünkü ben biliyorum ki bunların islamiyeti temsil etmediğini çünkü ben biliyorumki her cemaat evindeki şakirtlere bir gazete aboneliği getirildiğini çünkü ben biliyorumki bunların arkasında esass oğlanların islamiyeti düşman benimsemş yahudiler olduğunu bildiğim var var ama bir gün kısmet olur yüszyüze görüşürsekk tahribat ailesi olarak anlatırım herkesee saygı ve sevgileirmle güzel insanlar

İts My Life. NOW or NEVER
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

zaman gazetesinin asıl şifresi tersten okuyunca çıkar...

l enfer c est les autres Sartre ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighElf
    HighElf's avatar
    Erkek

bence zaman gazetesi tarafından ahanda bizi karalıyor denilmek için yapılmışta olabilir

alın size komplo teorisinin kralı :D

Bir Arnavut atasözü der ki: Burri pa arme si gruaja pa breke ! Silahsiz adam donsuz kadin gibidir !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

Zaman gazetesinden bahsediyoruz ? Bilinçaltı mesajlarıne gerek var mı okuyucuları için ? 

Bilinçaltı mesajı için bilinç gerekir.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı

Zaman gazetesinden bahsediyoruz ? Bilinçaltı mesajlarıne gerek var mı okuyucuları için ? 

AL yine geldi :), Ben gayet guzel guzel okuyorum.

Heleki ucak yolculuklarinda kapinin kenarina koyulan gazetelerden en cok artan zaman gazetesi oluyor, eyvallah diyip aliyorum bitane.

Postadaki, kari kiza bakmaktan daha saglikli oneririm, bilinc zayifligina neden olan en buyuk nedenlerden biri aciga bakmaktir, buda zamanda mumkun degil.

https://t.me/pump_upp
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

yaw ben bunu anlamış değilim türkiye de herşey tıkırında gibi görünüyor ama herkeste bir güruh başgöstermiş heytt desen kesilcek kıvamdasın urfada bir çok yeri yahudiler aldı maraş pazarcık kürdistan haritalarına girdi her savaşta bizi satan suriyelilere şimdi kucak açtık her gün zam+şehit hergün dalavere benim kıçımı yırtıpta ff le kaldığım derse cemaat öğrencileri aa düşürüyor babam ki yıllarca milli eğitim nüd. yapmış daha sonra akp yüzünden yibo ya verilmi tam kurtuldum derken yiboyu imam hatip okulu yapmış ki bu arada oldu 14ncü imam hatip daha sonra ta allahın bi dağına koskoca okulda bir bilgisayuar var ve internet yok oraya sürgün edilmişş .......vsss...........yani neden herkes herşeyi tozpembe görüyoda ben boz bulanık görüyorum sorun bende o zaman aq

İts My Life. NOW or NEVER
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

AL yine geldi :), Ben gayet guzel guzel okuyorum.

Heleki ucak yolculuklarinda kapinin kenarina koyulan gazetelerden en cok artan zaman gazetesi oluyor, eyvallah diyip aliyorum bitane.

Postadaki, kari kiza bakmaktan daha saglikli oneririm, bilinc zayifligina neden olan en buyuk nedenlerden biri aciga bakmaktir, buda zamanda mumkun degil.

Yanlış ve propaganda haberleri yapmaya bıraktıkları zaman belki alıp okurum. Hitlerin bütün hayatını ve propaganda yaptıkları tonlarca şeyi okudum. Ona dayanarak diyorum ki aynı bok. Ha hitlerin propagandaları, ha bu amerikan uşaklarının.

Eğer bir gün karı kız resimlerinin kendini okşamak için olmadığını anlarsan, o gazetelerin altındaki cinsel sağlık kısımlarınında önemli olduğunu görürsün. Ben postada okumam. Bi sözcü okurum alırsam.

Fakat gazeteye bakıp çıplak karı kızı görmek dediğim gibi algıda seçiciliktir. Posta gazetesine baktığında, cinsel kimliğini kazandığın 3-4 yaşından itibaren ayıp, günah, yapma etme denen admaların sorununu  görürsün.

Duyguları bastırarak bilinç altına iterler. Kalp durumundan kopartırlar ama bilinç altında vardır. Sonra tecavüz ve bi ton sapıklık ortaya çıkar. Psikolojik ve bilimsel olarak bunlar kanıtlanıyor.

Sen zamanı al, yaptıkları bilmem kaç kilometrelik yolları okumaya devam et. 

---

Dediğim gibi zaman okuyucularında bilinç olmadığı için bilinçaltı aranmaz. Bir gazeteye baktığında çıplak karı gören bir adam zaten zaman okusun. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek

özellikle turuncu mavi uyumunu iyi yakalamışsınız Tebrik ediyorum güzel çalışma

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
Toplam Hit: 13264 Toplam Mesaj: 92