folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Zaman Gazetesinin Logosu Ve Bilinçaltına İşlenen Gerçek

Zaman Gazetesinin Logosu Ve Bilinçaltına İşlenen Gerçek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

Zaman gazetesinden bahsediyoruz ? Bilinçaltı mesajlarıne gerek var mı okuyucuları için ? 

Bilinçaltı mesajı için bilinç gerekir.

AL yine geldi :), Ben gayet guzel guzel okuyorum.

Heleki ucak yolculuklarinda kapinin kenarina koyulan gazetelerden en cok artan zaman gazetesi oluyor, eyvallah diyip aliyorum bitane.

Postadaki, kari kiza bakmaktan daha saglikli oneririm, bilinc zayifligina neden olan en buyuk nedenlerden biri aciga bakmaktir, buda zamanda mumkun degil.

Yanlış ve propaganda haberleri yapmaya bıraktıkları zaman belki alıp okurum. Hitlerin bütün hayatını ve propaganda yaptıkları tonlarca şeyi okudum. Ona dayanarak diyorum ki aynı bok. Ha hitlerin propagandaları, ha bu amerikan uşaklarının.

Eğer bir gün karı kız resimlerinin kendini okşamak için olmadığını anlarsan, o gazetelerin altındaki cinsel sağlık kısımlarınında önemli olduğunu görürsün. Ben postada okumam. Bi sözcü okurum alırsam.

Fakat gazeteye bakıp çıplak karı kızı görmek dediğim gibi algıda seçiciliktir. Posta gazetesine baktığında, cinsel kimliğini kazandığın 3-4 yaşından itibaren ayıp, günah, yapma etme denen admaların sorununu  görürsün.

Duyguları bastırarak bilinç altına iterler. Kalp durumundan kopartırlar ama bilinç altında vardır. Sonra tecavüz ve bi ton sapıklık ortaya çıkar. Psikolojik ve bilimsel olarak bunlar kanıtlanıyor.

Sen zamanı al, yaptıkları bilmem kaç kilometrelik yolları okumaya devam et. 

---

Dediğim gibi zaman okuyucularında bilinç olmadığı için bilinçaltı aranmaz. Bir gazeteye baktığında çıplak karı gören bir adam zaten zaman okusun. 

Kusura bakmada zaman okuyan insanin bilincli olup olmadigini anlamak kanitlayamayacagin icin sana dusmez.Bunun yaninda muhalefetin bokunu cikarmak adina Posta vs(o goruse mensup gazetevarilerin) okuyan insaninda bilincli oldugunu kanitlayamazsin.

Bunun yaninda bilincaltina gelecek olursak ve yasaklarin ortaya cikardigi yonelme durumlarini goz onunde bulundurursak,seni bir kimse yasaktir, haramdir diyerek zorlamadigi surece zihin kirliligi yaratmamak adina kendini bu tur resim ve goruntulerden koruyabiliyorsan bu resme bakip ciplak kari gormek demek degildir, tercih meselesidir.

Sozcu okuyan bir insandan da ancak bir insani yerebilme icgudusu olusur(birazcik tavirlarina saygi kat)

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

Zaman gazetesinden bahsediyoruz ? Bilinçaltı mesajlarıne gerek var mı okuyucuları için ? 

Heleki ucak yolculuklarinda kapinin kenarina koyulan gazetelerden en cok artan zaman gazetesi oluyor, eyvallah diyip aliyorum bitane.

Postadaki, kari kiza bakmaktan daha saglikli oneririm, bilinc zayifligina neden olan en buyuk nedenlerden biri aciga bakmaktir, buda zamanda mumkun degil.

Yanlış ve propaganda haberleri yapmaya bıraktıkları zaman belki alıp okurum. Hitlerin bütün hayatını ve propaganda yaptıkları tonlarca şeyi okudum. Ona dayanarak diyorum ki aynı bok. Ha hitlerin propagandaları, ha bu amerikan uşaklarının.

Eğer bir gün karı kız resimlerinin kendini okşamak için olmadığını anlarsan, o gazetelerin altındaki cinsel sağlık kısımlarınında önemli olduğunu görürsün. Ben postada okumam. Bi sözcü okurum alırsam.

Fakat gazeteye bakıp çıplak karı kızı görmek dediğim gibi algıda seçiciliktir. Posta gazetesine baktığında, cinsel kimliğini kazandığın 3-4 yaşından itibaren ayıp, günah, yapma etme denen admaların sorununu  görürsün.

Duyguları bastırarak bilinç altına iterler. Kalp durumundan kopartırlar ama bilinç altında vardır. Sonra tecavüz ve bi ton sapıklık ortaya çıkar. Psikolojik ve bilimsel olarak bunlar kanıtlanıyor.

Sen zamanı al, yaptıkları bilmem kaç kilometrelik yolları okumaya devam et. 

---

Dediğim gibi zaman okuyucularında bilinç olmadığı için bilinçaltı aranmaz. Bir gazeteye baktığında çıplak karı gören bir adam zaten zaman okusun. 

senin allahını seveyim benim anlatmak isteyipte anlatamadığımı anlatmısın

İts My Life. NOW or NEVER
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı
    zumsuk bunu yazdı

Bilinçli gazeteye bak ;

http://www.uludagsozluk.com/k/zaman-gazetesi-nin-yalan-haberleri/

http://www.haberehli.com/zaman-gazetesinin-suriye-yalani_h5745.html

http://balyozdavasivegercekler.com/2011/05/09/zaman-gazetesinin-yalanlariyla-mucadele-zamani/

http://www.odatv.com/n.php?n=zaman-gazetesinden-yeni-ylanlar-2608111200

vakit, akit, yeni şafak, zaman , samanyolu ve bi ton aynı bok. Hepsi aynı atölyeden çıktıklarından aynı yalanları attıklarından ve nurcuların camideki, kahvelerdeki paralı propagandacılarından aynı haberler çıktığından millet doğru sanıyor.

Bir insana gidip saçın kötü gibi duruyor. Yani iyide şekli kötü dersen.

1,2,3,4,...50... Sonunda oda inanmaya başlar. Aynı bok. Propaganda makinaları. Yalan yanlış haberler. Diğer haber organlarına baskı. 

Devam et bunların saçmalıklarına inanmaya. Sonuçta sen bilinçli bir adamsın. Karı kız resmine bakmıyorsun. Okuduğun haberler yalan değil, nurcular amerikanın maşası hiç değil.

---

Sözcü erdoğana güzel kapak hazırlamıştı. İşte bunun aynısı zamanın normal halinde mevcut. Erdoğanın yaptığı her adımı öven gazete... Türkiye mütiş. Yasalar mütiş işliyor, herşey mükemmel !!!

Eski sevgilisini gören polis onu ve kendini öldürmedi ! Polisleirn hepsi mütiş, terörün a. koyuyyoruz, israile siktiri çektik.. Harika.. Karı kız resmi bakacağımıza bunlara bakalım.

yaptıkları şey bi çeşit kendilerini tatmin biçimi. Birşey yapıyorlar, gazetelerde ne kadar mükemmel olduklarını anlatıorlar, sonra partiye oy verenlerde ulan ne süperiz deyip egolarını tatmin ediyor.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı

saçmalama birader.

edit: hedef alacaksan gazeteyi hedef al, gidip de milyona yakın kişiyi hedef alma. bu tarz hareketler karşıdakinin değil senin değerini düşürür.

Buremba tarafından 22/Eyl/12 20:23 tarihinde düzenlenmiştir

. . .. . ... .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı

Kusura bakmada zaman okuyan insanin bilincli olup olmadigini anlamak kanitlayamayacagin icin sana dusmez.Bunun yaninda muhalefetin bokunu cikarmak adina Posta vs(o goruse mensup gazetevarilerin) okuyan insaninda bilincli oldugunu kanitlayamazsin.

Bunun yaninda bilincaltina gelecek olursak ve yasaklarin ortaya cikardigi yonelme durumlarini goz onunde bulundurursak,seni bir kimse yasaktir, haramdir diyerek zorlamadigi surece zihin kirliligi yaratmamak adina kendini bu tur resim ve goruntulerden koruyabiliyorsan bu resme bakip ciplak kari gormek demek degildir, tercih meselesidir.

Sozcu okuyan bir insandan da ancak bir insani yerebilme icgudusu olusur(birazcik tavirlarina saygi kat)

Tabi tabi. Sen bütün alışkanlıkların çocukken kazanıldığını bilmiyorsun demek. İSrailde doğsan yahudi olursun, rusyada doğsan dinsiz olabilirdin, yada amerikada doğsan hristiyan olurdun. Ona göre yanlışların doğruların olurdu. Büyüdükten sonra da amerikadaki yada yaşadığın yerdeki karı kız resimlerine ayıp diye bakmayacak mıydın ?

Hiç sanmıyorum. Ailen, çevren, kültürün, inançların 10 yaşına kadar ne öğrettiyse oturacaktır. İStersen 50 yaşında ol ; seni yöneten temel iç güdüler ve bilinç altı aynı olacaktır

----

Zaman gazetesi okurlarının hepsini tek tek ele aldığımda evet bu yanlış olur. Ama hepsinin neticesi budur. İnsanlar çevrelerindeki "zaman" okuyucularına baktıklarında ne kadar erdoğan'ı ne kadar putlaştırdıklarını , dediklerine nasıl hadis gözüyle baktıklarını ve tarikat zihniyetinden nasıl uzaklaşamayacaklarını rahatlıkla görecekler.

Eğer tavırlarımla ilgili bir sorun yaşıyorsan, destek'e mail at. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

illuminati

He is finding himself.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı

Ohahahahahaha yüz yılın mesajı 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    zumsuk bunu yazdı
    Esconda bunu yazdı

Tabi tabi. Sen bütün alışkanlıkların çocukken kazanıldığını bilmiyorsun demek. İSrailde doğsan yahudi olursun, rusyada doğsan dinsiz olabilirdin, yada amerikada doğsan hristiyan olurdun. Ona göre yanlışların doğruların olurdu. Büyüdükten sonra da amerikadaki yada yaşadığın yerdeki karı kız resimlerine ayıp diye bakmayacak mıydın ?

Hiç sanmıyorum. Ailen, çevren, kültürün, inançların 10 yaşına kadar ne öğrettiyse oturacaktır. İStersen 50 yaşında ol ; seni yöneten temel iç güdüler ve bilinç altı aynı olacaktır

----

Zaman gazetesi okurlarının hepsini tek tek ele aldığımda evet bu yanlış olur. Ama hepsinin neticesi budur. İnsanlar çevrelerindeki "zaman" okuyucularına baktıklarında ne kadar erdoğan'ı ne kadar putlaştırdıklarını , dediklerine nasıl hadis gözüyle baktıklarını ve tarikat zihniyetinden nasıl uzaklaşamayacaklarını rahatlıkla görecekler.

Eğer tavırlarımla ilgili bir sorun yaşıyorsan, destek'e mail at. 

Oda arkadasim Italyan ve ateist.Bunun yaninda sex yapmaz, rast gelmedikce kadin fotograflarina bakmaz ve club ortamlarinada girmez.

Bunu neden yaptigini sordugumda bizzat kendisinden ''zihnimi acik ve kullanilabilir tutmaliyim'' cevabi alirim.Bu ortamda buyumus ve bilimsel kaynaklarla kendini yonlendiren bir insan dahi bu cevabi verebiliyorsa, bu konunun genel ve uluslararasi bir kavram oldugunu gorursun.

Esconda tarafından 22/Eyl/12 20:29 tarihinde düzenlenmiştir

https://t.me/pump_upp
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı

Oda arkadasim Italyan ve ateist.Bunun yaninda sex yapmaz, rast gelmedikce kadin fotograflarina bakmaz ve club ortamlarinada girmez.

Bunu neden yaptigini sordugumda bizzat kendisinden ''zihnimi acik ve kullanilabilir tutmaliyim'' cevabi alirim.Bu ortamda buyumus ve bilimsel kaynaklarla kendini yonlendiren insa dahi bu cevabi verebiliyorsa, bu konunun genel ve uluslararasi bir kavram oldugunu gorursun.

Evet oda arkadaşında doğru bulduysa, yarın devlet gazetesine bunun bilimsel olarak kanıtlandığını yazabiliriz.

Bilim adamları ve aristokrat insanların bir çoğu ateist ? Öğretmen, doktor gibi bir sürü ortalama üstü insan akpnin yaptıklarının yanlış olduğunu düşünüyor.

"Bilimsel ortamda" büyüyen adamlar (Türkiye'dekilerinden bahsedelim hadi) kuranın ve müslümanlığın yanılgılarını ispatladılar. Şimdi ateizm'in doğru olduğunu savunacak mısın ?

Örneğin tatlı ve tuzlu suyun karıştığı ispatlandı. Ölümsüz canlının bulunduğu ispatlandı, her canlının erkek ve dişisinin olmadığı ispatlandı. 

----

Şimdi kendi doğrularını kanıtlamak için başkalarının yaptıklarını örnek vermeye devam mı edeceksin, yoksa bilim ve felsefenin doğru dediklerini mi tartışacağız ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

zumsuk bana bunlar tarafsız, hiç yalan haber de yayınlamamışlar diyebileceğin bir yayın organı gösterir misin?

bu arada ben o küçümsediğin gazeteyi okuyup da şimdi çok başarılı işlere imza atan adamlar veya erdoğan'ı sevmeyen adamlar tanıyorum. zaman içinde tarikatçiye dönüşmeyenlerden bahsediyorum evet.

. . .. . ... .
Toplam Hit: 13309 Toplam Mesaj: 92