folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Cemaatçiler Orduya Mı Sızıyor?

Cemaatçiler Orduya Mı Sızıyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:
    -----------------------------

laiklik olmadığı bi ülke de yaşasaydık millet birbirini öldürürdü..

hocam sana bi sorum var: cevabını hakikaten merak ediyorum

bir ülke var ismi zamazunga cumhuriyeti. bu ülkenin dini hristiyanlık ve mezhebi de katolik. bu ülkede kiliseler hükümete bağlı. baş papaz hükümet tarafından atanıyor. kilise personelini devlet atıyor, memur statüsü veriyor. kiliselerde verilecek vaazları da devlet belirliyor.kiliselerin giderlerini faturalarını karşılıyor. ama sadece KATOLİK kiliseler için bu geçerli. diğer mezhep ve dinler için hiçbir devlet desteği yok. hatta birbaşka dinin din adamı yetiştirdiği tarihi okulunun açılmasına izin dahi verilmiyo. bu mesele uluslararası bu boyut halini almış durumda.  ülkede yaşayan diğer mezhep mensuplarına kesinlikle hiçbir dini hizmet verilmiyo. devlet okullarında az da olsa katolik mezhebinin esaslarına göre din eğitimi veriliyor. resmi ders saati var yani. katolik ol veya olma bu derse gireceksin. VE ÜLKENİN DEVLETE BAĞLI DİN İŞLERİ BAŞKANLIĞININ BÜTÇESİ BU ZAMAZUNGA CUMHURİYETİNİN SANAYİ BAKANLIĞININ BÜTÇESİNDEN DAHA FAZLA. fakat gariptir ki bu zamazunga cumhuriyeti laik olduğunu iddia ediyo. 

şimdi soruyorum bu zamazunga cumhuriyeti sence laikmidir?

senden mantıklı akla yatkın bi vevap bekliyorum. (lütfen copy-paste bişeyler bulup uzun yazılar döktürme)

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atonement
    Atonement's avatar
    Erkek

alayının aq ;
    o.ç ları "mı " sı fazla kardeşim alayı o.ç TSK mızı rahat bırakmıolar onun bunun cocukları hepsi aq

Fucked Hayatım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

laikliğin ne olduğunu bilmeden abaküs tartısında unu şekeri koyup abuk subuk hesap yapman saçma bir kere.bu düzeni 80 darbesinin başkahramanı kenan evrenin dinci bir amerikan mandası olduğunu ve iyicene yoldan çıkmış bir düzenin sonuçları olduğunu bilmen gerekirdi...ve sürekli gelen partilerin amerikancı çizgide oldukları aşikardır.dinci zihniyet hep el pençe durduğuda aşikardır.

ben yine söylüyorum bizim ülkemizde iyiki laiklik var ölene kadarda bunu savunacağım. yeminlen söylüyorum millet din için birbirini öldürürdü. Eğer biz Atatürkün izinden gitmeyi başarsaydık. şimdi tahribatta din türban ı değil.bilimi projeleri araştırmayı tasarımları yükselen bir güç olmak için sürekli akla mantığa dayalı olarak gelişmeyi sağlardık...ama aptallaştırmışlar bizi habire din habire din. din zaten var bi yere kaçmıyorki..biz Atalarımız için geleceğimiz için ne yaptık koca bir hiç...bol bol uyuduk.tembelleştik.salaklaştık. gerçek bu. özgür değil bağımlı esaret yaşama alıştırıldık.

bir kez daha anlamamakta ısrar edenlere devletin dini olmayacağını tekrar belirtiyorum ve bunu anlamamak aymazlıktır diyorum.

GOOGLE amcamıza kafamdan şu cümleyi yazayım dedim bana gitti bu konuyu gösterdi ne mübarek bu google amcamız.

arama yerine ingiltere devletinin dini yazın ilk sayfada bu konunun gerçeklerini göstermiş durum var.

herneyse o amerikan örgütü bir kukla örgüttür. Türkiye bir ulus devlettir.Türkiye Cumhuriyetinden başka Bu bölgede Ulus devlet olma özelliği olan bir devlet göremiyorum müslüman olarak.. Ulus devletimizi bölme formüllerinden biriside ;

burası dile getirmek istediklerimi yazmış.alıntı olarak ekliyorum okuyup bilgilenin diye.

Dincilik akımları ile eş zamanlı bir etnik ayrımcılık ulus devletin en büyük düşmanıdır...

ülkemizde bu kirli nifaklar üzerinden Ulus devletimizi bölme projeleri yapılıyor abd için.dün amerikaya karşı olanlar bugün el pençe amerika emircisi durumunda olduklarını görüyorsunuz ve hala müslüman diye inanıyorsunuz.

Bugün psikolojik yıpratmalar yapılmakta olup önlerindeki tek engel de ne yazık ki Türkler dolayısı ile de Türk Silahlı Kuvvetleridir.

Sorulması gereken soru asıl şu olmaktadır?

Hangi ülke ne zaman tasfiye edilecektir?

Son zamanlarda Osmanlıcılık modası aldı yürüdü. Osmanlıyız,mozayik değilmiyiz,kültür farlılıkları zenginliktir,halklara özgürlük vs..gibi bölücü unsurların filizlenmesine yol açacak birçok moda deyim havalarda uçuşmaya başlarken,diğer taraftan "bacılarımızın baş örtüleri şerefsizlerin gözlerine batıyor "gibi mesnetsiz yakıştırmalar hat safhalarda konuşulmaktadır. NEDEN? Burada daha evvel de belirttiğim bir konuyu yinelemekte fayda vardır.

25 Aralık 1919, İngiliz Yüksek Komiserliği Baştercümanı A. Ryan'ın raporu:

"Amacımız bölmek ve hükmetmek olmalıdır. Biz,gerçek ideali dinmiş gibi davranacak çıkarcı bir grubu idareci olarak takdim etmeye çalışacağız" [Yoruma gerek varmı? Bu yöntem açık ya da dolaylı emperyalizmin başlıca silahıdır] Kaynak: 1881-1938 Atatürk, Kurtuluş savaşı ve cumhuriyet kronolojisi, Turgut Özakman, Bilgi yayınevi, 1999, sayfa 93 İşte burada görüldüğü üzere bize o talimatları veriyorlar.Siz bunları tartışın biz de bu arada sizin gözlerinizin içine baka baka ulus devletinizi parçalayalım istiyorlar.

Fetullahçıların alayı TSK düşmanıdır. neden mi ? fem dershanesine gidip askerlik sınavına gireni neden Askeriyeye almazlar ? gerçek durum bellidirde ondan.ben olsam bende bu amerikan ajanlarını almazdım. kalenin içine ajan sokan zihniyete dur derdim.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

konumuzla ve verilen cevaplarla uzaktan yakından alakası olmayan copy paste'lere devam.cevap verilemeyen konuları görmezden gelmeye devam : )
    hadi bakalım...

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

1903 bunu yazdı:

konumuzla ve verilen cevaplarla uzaktan yakından alakası olmayan copy paste'lere devam.cevap verilemeyen konuları görmezden gelmeye devam : )
    hadi bakalım...

merak etme sana cevabı vereceğim. nerde ne zaman kesit kesit sunacağım.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

günaydın

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

hayırlı google'lar : )

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

1903 bunu yazdı:

hayırlı google'lar : )

googleden değil. 10 DVD lik Atatürk Nutkundan...andy den aldım fakat harddisk dolmak üzere, ağır bastı.

yalnız sen cemaatçiliğe devam et...fetullah emirciliğine devam et...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

nutuk ve vahdettin olayına cevabı önceki sayfalarda verdim.benim için boşuna araştırmana gerek yok cevabım aynı olacak : ) hatta senin için kısa bir özet bile geçebilirim.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

1903 bunu yazdı:

nutuk ve vahdettin olayına cevabı önceki sayfalarda verdim.benim için boşuna araştırmana gerek yok cevabım aynı olacak : ) hatta senin için kısa bir özet bile geçebilirim.

senin değil. cemaat yardakçılarının aynısı olacak. çünkü sen kendin değil. cemaat yandaşlarının beyniyle hitap ediyorsun düşünüyorsun.

özet değil. ben senin dinimi sömüren şerefsiz cemaatine inanacak kadar aptal değilim ama sen inanmışsın maşa olmuşsun bu belli.

Nutukta herşeyi kaleme alıp yazacağım vahdettin hainin ne mal olduğunu göstereceğim. senin için değil. ben ortaya dökeceğim senin inanmayacağın belli. dökeceğim ortaya kanıt olarak göstereceğim. öyle liboşçu takımın kitaplarını okuyarak değil. has Atatürkün Nutkundan..

Toplam Hit: 24647 Toplam Mesaj: 196