folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Cemaatçiler Orduya Mı Sızıyor?

Cemaatçiler Orduya Mı Sızıyor?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

ozoglan bunu yazdı:
    -----------------------------

siz kimsinizki insanların niyetlerini okuyabiliosunuz?kaç tane cemaatcinin gasp,hırsızlık,dalavere,rüşvet... olaylarından içeri alındını gördünüz benim gördüğüm adamların hepsi efendiydi.alkol içmeyen,sigara kullanmayan tipler bunlardanmı korkuosunuz?unutmayın fetullah hocayı ecevit korudu abd ye gitmesine vesile oldu hatta uğurlayanlar arasında askerlerin olduğu bilinio.camiye bomba koymayı,insanları fişlemeyi,demokrasiyi şekillendirmeyi,namaz kılanı ordudan atan 1zihniyete bu adamlar sızcakca inşallah derim.ve hiç 1şekilde cemaatci değilim.

Türk ordusuna tuzak kuran ajan olduğunu ispat edersem ne diyeceksin ? gerçekçi düşünüp puta tapar gibi görüş bildirmeyeceksen akıl ve mantığınla düşüneceksen eğer haksızmışım  diyecek düşüncen varsa delili ortaya koyarım

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozoglan
    ozoglan's avatar
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:

ozoglan bunu yazdı:

siz kimsinizki insanların niyetlerini okuyabiliosunuz?kaç tane cemaatcinin gasp,hırsızlık,dalavere,rüşvet... olaylarından içeri alındını gördünüz benim gördüğüm adamların hepsi efendiydi.alkol içmeyen,sigara kullanmayan tipler bunlardanmı korkuosunuz?unutmayın fetullah hocayı ecevit korudu abd ye gitmesine vesile oldu hatta uğurlayanlar arasında askerlerin olduğu bilinio.camiye bomba koymayı,insanları fişlemeyi,demokrasiyi şekillendirmeyi,namaz kılanı ordudan atan 1zihniyete bu adamlar sızcakca inşallah derim.ve hiç 1şekilde cemaatci değilim.

Türk ordusuna tuzak kuran ajan olduğunu ispat edersem ne diyeceksin ? gerçekçi düşünüp puta tapar gibi görüş bildirmeyeceksen akıl ve mantığınla düşüneceksen eğer haksızmışım  diyecek düşüncen varsa delili ortaya koyarım

söylediklerinden tam 1anlam veremedim.ben objektif 1adamım haksız olduğumu farkedersem haklısın derim,delil gösterceksende eywallah

paramparça aşklar ve köpekler..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

ozoglan bunu yazdı:

kaygusuz bunu yazdı:

ozoglan bunu yazdı:

söylediklerinden tam 1anlam veremedim.ben objektif 1adamım haksız olduğumu farkedersem haklısın derim,delil gösterceksende eywallah

"Fetullah Gülen yanlısı Nurcu kesimin tasarı ve metodları.

1. Yaygın ve yapılmaya bağlı olarak geniş bir taraftar kitlesine sahip oldukları yurt içinde ve yurt dışında toplam 4 milyon civarında mensupları bulunduğu bizzat Gülen'ci çevreler tarafından ifade edilmektedir.

2. Nihai amaçları, diğer irticai unsurlarda da olduğu gibi Türkiye'de şeriat düzenini hakim kılmaktır. Ancak bu amaç oluşturmaya yönelik çalışmalarda "İslamiyetin Yaşanması" olarak belirtilmektedir.

3. Fetullah Gülen yanlısı grubun başlıca özelliği; propaganda, eğitim ve kadrolaşma sürecini takip eden dönemde İslami bir devrim ile amaca ulaşmaktır.

4. Muhtemel devrim için iki temel unsurun gerçekleşmesine bağlı olduğu kanaatindedirler.

a. Yurt içinde oluşturulacak zemin.

b. Yurt dışından temin edilecek imkanlar.

5. Yurt içinde propaganda ile Türk halkının bilinçlendirilmesi, bu kitlenin kayıtsız şartsız desteğinin sağlanması için eğitim ve finansman teminine yönelik faaliyetlere hız verilmiştir.

6. Yurt dışından temini planlanan imkanlar ise Suudi Arabistan ve Mısır gibi bazı ülkelerin desteklerinin sağlanmasıdır.

7. Devrime hazırlık süresince:

a. Siyasi ve idari kadrolarda görev alan Nurcu kişilerin, hükümetleri şeriat ilkeleri paralelinde yönlendirmeye çalışacakları

b. Nur şakirtlerinden (öğrenciler) 3000 kişilik intihar komandosu grubu yetiştirilerek devrime hazır hale getirileceği.

c. Orduya sızılarak subay, astsubay ve askeri öğrenciler arasında taraftar kazanılacağı.

d. Diğer irticai unsurlarla işbirliği imkanının aranacağı ve ülkücü kesimle Türk-İslam sentezinde diyalog kurulduğuna dair haberler intikal etmiştir.

8. Bilinçlendirilen gençliğin, davaya sağlayacağı faydalar nedeniyle kadrolaşma çalışmalarında faaliyet alanı olarak; a. Askeri okullar b. Polis kolejleri c. Öğretmen okulları ve bazı fakülteler hedef olarak seçilmiştir.

9. Öğretim kurumlarının sıralamasında askeri okulların ilk sırayı alması, anılan kesimin orduya sızma konusundaki kararlılığını göstermektedir.

10. irticai faaliyetleri nedeniyle ilişkileri kesilen askeri öğrencilere rağmen, hala askeri öğrencilerin mevcut olduğu, hatta pek çok sayıda Nurcu subayın orduda faaliyet gösterdiği anılan kesim yanlılarınca ifade edilmektedir.

11. Nurcu kesime ait olduğu belirlenen bazı okullardaki öğrencilerin askeri okullara girebilmelerini temin maksadıyla devlet okullarına kaydırılmaları ve buradan mezun olmalarının sağlanmasına çalışılmaktadır.

http://www2.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?Sayfa=3&folderid=85703

bu konudada belirtmiştim. araştırmak lazım. son bir videoda ekliyorum izlemen için.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=90357794309

dahada bilgi istersen CIA nın belgesinide eklerim. yeterki beyni yıkananlar gibi tapanlardan olma. çünkü evlerinde yetişenler din için cihat yapacak eğitimle yetiştiriliyor. ama ağaları papayla görüşür  papa peygambere hakaret eder örtbas ederler.  amerika maşası  devrim yapacakmış ya güya devletin yargısını askerini ele geçirmek için plan yapıyor 80 darbesinden beridir. uyanın.bu illegal örgüte kanmayın.çevrenizide bilinçlendirin.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cyrpt
    cyrpt's avatar
    Erkek

ozoglan Fetullahı savuna bıldıgıne gore ya korsun yada yada beynın guzel yıkanmıs yada daha ılerısı... Ayrıca ınsanların korkusu Allah dıyenler değil "Allah bismillah deyip bu ülkeye zara vermeye calışanlar... Türban din iman deyip Turkiyenın guçlenmesini istemeyen ülkelerin vs nin uşaklığını yapanlar... İslamiyetin hoşgörü dini olduğu gerçeni kabullenemeyenler... "  Eğer sen bunları anlayamıyorsan ya gercekten korsun ya beynını yıkamıslar ya bunlardan menfaatın var yada 4. sıkkı yazmak ıstemıyorum...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozoglan
    ozoglan's avatar
    Erkek

arkadaşım yazdıklarının hepsini okudum

ben bugune kadar cemaatin bu ülkeye zzarar verici 1hareketini görmedim daha faydalarını gördüm onları yazmıyim buraya

benim demek istediğim su cemaat konusunda sölediklerin 1teori darbe yapcakmış falan..

asıl önemli olan ordunun türkiye gerçeğinden bu kadar uzak olması,kontrol edilemez 1güç olması ve sınır tanımaması hazır darbe planları var öle teorilere gidip darbe  aramaya gerek yok.eğer 1gün cemaat orduya sızarsa darbe planları yaparsa,kontrolden cıkarsa,illegal işler yaparsa ben yine burda olurum yine elştirirm o zihhniyeti

bak son 1sey sölim kapatcam pc yi dağlıca baskınını yiyen askerlere helikopterle 15dk uzaklıkta jandarma timleri varmış ve oraya gitmeleri 8saat sonra gercekleşio,yardım 8 saat sonra gidio karakola.o karakolun komutanı 1general tarafından saldırıdan sonra ödüllendirildi ve o komutan o gece düğündeydi.benim derdim işte bu generaller anakuzusu canları gözden çıkarıo,askerlik görevini bırakmış siyaset yapıo...askeri eleştiren yanıyo bu ülkede,bu nasıl sorgulanamaz 1güç

paramparça aşklar ve köpekler..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Emrow
    Emrow's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bizim laflar, varmış-yokmuş-etmiş-yapmış zaten.Sanki birinci ağızdan gören yok?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fivestar
    fivestar's avatar
    Erkek

Kolay değil o kadar :) sızmak sızsalarda TSK da kimse kimseye orduya zarar vericek bilgiyi vermez zaten ikk nın mantığı budur

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tigin59
    tigin59's avatar
    Erkek

Emrow bunu yazdı:

Bizim laflar, varmış-yokmuş-etmiş-yapmış zaten.Sanki birinci ağızdan gören yok?

aynen hocam.zaten bunların gazetesinede baksanız.hep mış lı.ulan bi tane şöyle delil yok.

öğle yemeğini yemez o marinada kesti hızı, mühendis değil sanki jigolo.iremde üzdü onca kızı,az saplamadı çuvaldızı,bir nogay vardı bilir o.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    66albay
    66albay's avatar
    Erkek

kaygusuz bunu yazdı:

ozoglan bunu yazdı:

kaygusuz bunu yazdı:

ozoglan bunu yazdı:

"Fetullah Gülen yanlısı Nurcu kesimin tasarı ve metodları.

1. Yaygın ve yapılmaya bağlı olarak geniş bir taraftar kitlesine sahip oldukları yurt içinde ve yurt dışında toplam 4 milyon civarında mensupları bulunduğu bizzat Gülen'ci çevreler tarafından ifade edilmektedir.

2. Nihai amaçları, diğer irticai unsurlarda da olduğu gibi Türkiye'de şeriat düzenini hakim kılmaktır. Ancak bu amaç oluşturmaya yönelik çalışmalarda "İslamiyetin Yaşanması" olarak belirtilmektedir.

3. Fetullah Gülen yanlısı grubun başlıca özelliği; propaganda, eğitim ve kadrolaşma sürecini takip eden dönemde İslami bir devrim ile amaca ulaşmaktır.

4. Muhtemel devrim için iki temel unsurun gerçekleşmesine bağlı olduğu kanaatindedirler.

a. Yurt içinde oluşturulacak zemin.

b. Yurt dışından temin edilecek imkanlar.

5. Yurt içinde propaganda ile Türk halkının bilinçlendirilmesi, bu kitlenin kayıtsız şartsız desteğinin sağlanması için eğitim ve finansman teminine yönelik faaliyetlere hız verilmiştir.

6. Yurt dışından temini planlanan imkanlar ise Suudi Arabistan ve Mısır gibi bazı ülkelerin desteklerinin sağlanmasıdır.

7. Devrime hazırlık süresince:

a. Siyasi ve idari kadrolarda görev alan Nurcu kişilerin, hükümetleri şeriat ilkeleri paralelinde yönlendirmeye çalışacakları

b. Nur şakirtlerinden (öğrenciler) 3000 kişilik intihar komandosu grubu yetiştirilerek devrime hazır hale getirileceği.

c. Orduya sızılarak subay, astsubay ve askeri öğrenciler arasında taraftar kazanılacağı.

d. Diğer irticai unsurlarla işbirliği imkanının aranacağı ve ülkücü kesimle Türk-İslam sentezinde diyalog kurulduğuna dair haberler intikal etmiştir.

8. Bilinçlendirilen gençliğin, davaya sağlayacağı faydalar nedeniyle kadrolaşma çalışmalarında faaliyet alanı olarak; a. Askeri okullar b. Polis kolejleri c. Öğretmen okulları ve bazı fakülteler hedef olarak seçilmiştir.

9. Öğretim kurumlarının sıralamasında askeri okulların ilk sırayı alması, anılan kesimin orduya sızma konusundaki kararlılığını göstermektedir.

10. irticai faaliyetleri nedeniyle ilişkileri kesilen askeri öğrencilere rağmen, hala askeri öğrencilerin mevcut olduğu, hatta pek çok sayıda Nurcu subayın orduda faaliyet gösterdiği anılan kesim yanlılarınca ifade edilmektedir.

11. Nurcu kesime ait olduğu belirlenen bazı okullardaki öğrencilerin askeri okullara girebilmelerini temin maksadıyla devlet okullarına kaydırılmaları ve buradan mezun olmalarının sağlanmasına çalışılmaktadır.

http://www2.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?Sayfa=3&folderid=85703

bu konudada belirtmiştim. araştırmak lazım. son bir videoda ekliyorum izlemen için.

http://www.facebook.com/video/video.php?v=90357794309

dahada bilgi istersen CIA nın belgesinide eklerim. yeterki beyni yıkananlar gibi tapanlardan olma. çünkü evlerinde yetişenler din için cihat yapacak eğitimle yetiştiriliyor. ama ağaları papayla görüşür  papa peygambere hakaret eder örtbas ederler.  amerika maşası  devrim yapacakmış ya güya devletin yargısını askerini ele geçirmek için plan yapıyor 80 darbesinden beridir. uyanın.bu illegal örgüte kanmayın.çevrenizide bilinçlendirin.

eyvallah kardesim sayende aydınlandık. artık yanıma yaklaşan nurculara hiç yüz vermeyip en yakın güvenlik birimine ihbar edicem. çay içmeye filan çağıracak olurlarsa küfür etmişler gibi bakıp yoluma devam edicem. Allah tan senin gibi aydın gençler mevcut. hoca dalga mı geçiyon:

bende ispat ederim deyince hakkaten bişey yazacak herhalde dedim. bi zeki sensin herhalde. suudiler vahabidir ve bizi sevmezler. mısır da bizden hiç haz etmez.yiyecek ekmekleri yok garip mısırlıların. bizden derken bizim tamamımızdan. dindar kesimde dahil. bide Peygamberimiz s.a.s. de kafirlerle hristiyanlarla görüşmedimi benmi yanlış biliyom.

neyse gördüğüm nurcuları pompalı tüfekle kovalayacam emin ol. ayrıca bu cia bize bayılıyo herhalde ki halkımızı tehditlere karşı bilinçlendiriyo. nedir anlamadım. muhabbet biraz ilerleyince pat diye cia raporudur diye yazıyo bi mürid. bir kaç kez daha rastladım yaw

c farz , java sünnet, msdn kutsal kitaptır, f1 yardımcın olsun. Cumaya gittim dahada gelmem
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1903
    1903's avatar
    Erkek

IRET bunu yazdı:

İnsanlar gerçekleri asla unutmaz, sadece yalan söylemekte ustalaşırlar. gözlerini kör, kulaklarını sağır etmişler senin, yediğin ekmeğin içtiğin suyun soluduğun havanın bir bedeli var, bir köpek bile kimin çanağından yerse onun için havlar. dünya hayatına bu kadar sahip olacaksan ahirete ne ihtiyacın var? sattığın toprakları elbette gelip alacaklar senin yıpratıp ortadan kaldırdığın ordunun yerini alan kurum buna öncülük edecek sadece seyredeceksin ve umursamayacaksın şimdi yaptığın gibi.

edit: bana bir daha güzel kardeşim diye hitap etme

sondan başlayalım.sana güzel kardeşim diye hitap etmek gibi çok özel tutkularım yok.ama sizin zihniyetiniz o kadar düşmanvari, o kadar şiddete yönelik, o kadar uzlaşmaz ve paranoyalarla dolu ki, güzel kardeşim hitabına bile tepki gösterebiliyorsun.sana küfretsem, hakaret etsem, sanıyorum ki daha çok hoşuna giderdi.çünkü neden ? şiddet kanınıza işlemiş.sürekli birileriyle tartışmak istiyorsunuz.kardeşlikten bi habersiniz.

gözlerim ve kulaklarım hakkında fikirler tamamen sana aittir.senin lafın doğrultusunda gözü kör, kulağı sağır olarak adledilebilecek birisi değilim.aksine bana yönelttiğin bu sıfatların, bizzat sende etkili olduğunu düşünüyorum.düşmanlığın bu ülkeye hiç bir şey kazandırmadığı, sınıf ayrımlarının bu ülkenin yararına olmadığı, geçmiş 90 seneye baktığımızda gayet açık ve netken, halen aynı şeyleri savunuyor olman, ne derece kör ve sağır olduğunun yegane ispatıdır.

ve bu zihniyetle Türkiye bir adım ileri gidemeyecek.umuyorum ki zamanla sizin sahip olduğunuz zihniyet, yerini genç nesilerde aydınlıkçı, ilerici ve kardeşçe yaşamak isteyen zihniyetlere bırakacak.ben görür müyüm bilmiyorum.ama eminim ki o gün Türkiye çok daha güzel olacak.

gücüne güç katmaya geldik.formanda ter olmaya geldik.Beşiktaş seninle ölmeye geldik BEŞİKTAŞ !
Toplam Hit: 24599 Toplam Mesaj: 196