folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Dünya Gerçekten Küre Mi? Yoksa NASA Tarihin En Büyük Yalanını Mı Uydurdu?

Dünya Gerçekten Küre Mi? Yoksa NASA Tarihin En Büyük Yalanını Mı Uydurdu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Arkadaşlar NASA biz müslümanların gelişmesini istemediği için bize bu yalanı uydurdu, kendi hristiyan ve yahudi insanlarına gerçekleri açıklıyorlarmış sadece,

Dünyanın aslında düz olduğunu keşfeden ve bunu söyleyen insanları da aynı aselsan mühendisleri gibi ortadan kaldırıyorlar.

https://www.youtube.com/watch?v=evAVNCozaBE

https://www.youtube.com/watch?v=cR9v6z4Yg9s

Not: Taşak geçiyorum.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

Bazı yorumlar çok hoş ya iyi güldüm :)

şunu diyen olmamış ama dünya düz tepsi gibi olsaydı güneş hiç batmazdı.

yuvarlak olduğu için saat farkı var mesela şimdi japonyada gündüz.  böyle birşey olmazdı.

ve yine şu sorulmamış. diyelim ki teori cidden  gerçek ve  dünya düz ve amerika sakladı diyelim

rusya niye sakladı japonya niye sakladı.  ama neden? yani çıkarları ne ?

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

dünya üçgen deseler maaşımız artacakmı :) boşverin

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

dünya elips şeklindedir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    eengineer bunu yazdı

dünya elips şeklindedir

Evet :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    Dj_DooM3 bunu yazdı
    literatur bunu yazdı
    Dj_DooM3 bunu yazdı

Ahahahah :D son zamanlardaki en sacma konulardan. gerci Hollyone in yaptigi gibi ben de tarafsiz olarak arastirmak istedim ama okadar cok sacmaliyorlar ki inanamzsiniz. Meteoroloji balonlariyla yukari gonderilen kameralarin hepsi lenslerden dolayi dunyayi yuvarlak gosteriyormus :D ulan adamlar dunyayi genis aci alabilsinelr diye balik gozu kullaniyor. normal lensle kaldiran da var :D gene yuvarlak amk :D  nasanin cektigi bir videoda genis aci olmayan goruntude dunya duz gorunuyormus, ulan normal aci lens genis cekim yapmasini bekleyemezsin. feci sacmaliklar donuyor.

Hocam diğer arkadaşları anlarım da senin saçma demen biraz ironik olmuş. Noldu medusa mıydı asiye miydi haber gelecekti dünyaya?

neden ironik olsun hocam, benim farkim ne? galaktik federasyon konusundan bahsediyorsan mukemmel bir deneydi. hep beraber testini yaptik. 

Sonuçları da paylaşırsan iyi olur :)  Gerçekten o yazdıklarına inanmamış olmana sevindim ama yalan yok.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Opsiyonel_Bilgiler
    Opsiyonel_Bilgiler's avatar
    Erkek

ne yapsınlar engizisyon mahkemeleri kurup yuvarlak diyenleri assınlar mı? o eski günlere geri mi dönelim?

imza mı gelmiş?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek

burda madem dünya düzse şu neden böyle güneş neden vs. vs bir sürü soru soracağınıza videoyu baştan sonra izlerseniz bütün sorularınızı yanıtlıyor arkadaşlar.

bütün bildiğim şeylere bir if { koydu resmen. Bilim adamları şu anda açıklama yapsa evet kandırdık sizi dünya düzdü dese benim inanmam bir 30 yılı bulur galiba :)

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    canafar
    canafar's avatar
    Erkek

peki dünya düzse altında ne var :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    canafar bunu yazdı

peki dünya düzse altında ne var :D

Vangölü canafarı

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
Toplam Hit: 49717 Toplam Mesaj: 369
nasa kazık