folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İnsanları Zombi Yapabilecek İki Virüs - Kuduz Ve Covid19 / 2021 Zombi Salgını

İnsanları Zombi Yapabilecek İki Virüs - Kuduz Ve Covid19 / 2021 Zombi Salgını

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    obie bunu yazdı

@yolbulucu bir yanlışın olmasın.Evet,çoğu kimsenin erişebileceği elektron mikroskopları var.Ancak onlar 1k-3k zoom yapabiliyor.Heleki usb ile çalışanları bile var.Ancak bu araştırmanın yapıldığı cihaz 1200k zoom yapabiliyor ve 200kv güç harcayan bir cihaz ve oda büyüklüğünde.Bunun evlerde bulunacağını zannetmiyorum.Burada kv ile kw karıştırılmasın.Bunun farkını @cukurova reis anlayacağımız dilde izah edebilir.Ben bu kv olayını tam kestiremedim.

"selam, bu elimdeki aşının içinde 99% grafen var ama sadece 1200 x zoom yaparsanız grafeni görebilirsiniz" :D 

gel ben de sana gramı 1tl den altın satayım, 99% saflıkta ama içindeki altını görebilmek için 1200x zoom yapman lazım :D konteyner boyutunda mikroskopun yoksa göremezsin :D 

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

https://www.dogrula.org/pfizer-biontech-asisi-%99-oraninda-grafen-oksit-iceriyor-iddiasi/

şunu şuraya bırakıp gaçayım

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    obie bunu yazdı

@yolbulucu bir yanlışın olmasın.Evet,çoğu kimsenin erişebileceği elektron mikroskopları var.Ancak onlar 1k-3k zoom yapabiliyor.Heleki usb ile çalışanları bile var.Ancak bu araştırmanın yapıldığı cihaz 1200k zoom yapabiliyor ve 200kv güç harcayan bir cihaz ve oda büyüklüğünde.Bunun evlerde bulunacağını zannetmiyorum.Burada kv ile kw karıştırılmasın.Bunun farkını @cukurova reis anlayacağımız dilde izah edebilir.Ben bu kv olayını tam kestiremedim.

"selam, bu elimdeki aşının içinde 99% grafen var ama sadece 1200 x zoom yaparsanız grafeni görebilirsiniz" :D 

gel ben de sana gramı 1tl den altın satayım, 99% saflıkta ama içindeki altını görebilmek için 1200x zoom yapman lazım :D konteyner boyutunda mikroskopun yoksa göremezsin :D 

1200x zoom değil 1.200.000x zoom olacak.Evet o malzemenin tespiti ancak o yakınlıkta yapılıyor.Bunda ne anormallik var çözemedim.

Altın örneği de yarım saattir düşünüyorum,bağlantı kurmak için çok çabaladım,bulamadım.

Senin o bahettiğin 100 abonesi olan youtuberın kullandığı şu,15 dolar ;

https://www.aliexpress.com/item/1005001863601768.html

Almeria'nın kullandığı ise şu ;

https://www.jeol.co.jp/en/products/detail/JEM-2100.html

Fiyatı ise ; 1.300.000 dolar.Yazı ile 1 milyon 300 bin dolar.Fiyatın kaynağı ; Joel tarafından İsviçre Kraliyet Teknoloji Enstitüsü'ne elektron mikroskobu alım ihalesinde sunulan fiyattır.

Şimdi bu 'asparagas olduğunu anlayıp okumayı bıraktım' dediğin ve bu cihazla çekim yaptığını söylediğin youtuber kimmiş,merak ettim.

Yani ; lütfen saçmalamayalım hocam.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

Hocam sadece şu cümle yeterli ;

''İlgili makale resmi ve güvenilir akademik kaynaklarda yer almamaktadır.''

Önceki sayfada resmi kaynak olan üniversitenin linki mevcuttur.Bu nasıl bir teyit sitesi ki,böyle üstünkörü inceleme yapmışlar.Böyle fatal error olmaz.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
Toplam Hit: 38514 Toplam Mesaj: 145
sars mers lyssavirus sars-cov-2 mehmet karahanlı covid19 zombi kuduz rabies