folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder İnsanları Zombi Yapabilecek İki Virüs - Kuduz Ve Covid19 / 2021 Zombi Salgını

İnsanları Zombi Yapabilecek İki Virüs - Kuduz Ve Covid19 / 2021 Zombi Salgını

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

İyice haberturk programlarına çevirdiniz tarikatı. Oldu olacak kamera da açın 6 tane adamı aynı anda ekrana verelim +1 de moderator... 2 tane prof olsun 2 tane araştırmacı yazar 2 tane de eski milletvekili ya da biri güvenlik uzmanı olsun program yapalım.

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MATH
    MATH's avatar
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı

Neden bu kadar her şeyi ciddiye alıyorsunuz? Lan ortalama 65 sene ömrünüz var. Güzel güzel yaşayın.

13 daha ekle. Ülkede ortalama ömür 78.

https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/ortalama-yasam-suresi-78-6-yila-yukseldi-6309166 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    cybermole bunu yazdı

1-) Çinde yere düşüp ölen insanlar vardı ama ne dünyada nede bu ülkede hiç yere düşüp ölen insan olmadı . Wuhandan tüm dünyaya yayılan virüs. Çine yayılmadı. komediye bak. ve 5 aydır çinde maske takan bile yok. parti düzenliyor hepsi. Ülkede suriyeliler le birlikte toplam 7 milyon göçmen yabancı yaşamakta ve biri bile koronadan ölmemiş Süleyman Soyluda bunu kabul etti.. Ölenlerin hepsi Türk. Ülkede 7 milyon mülteci ve yabancı yaşıyor ve Bir tane bile yabancı ölmese ne düşünürsünüz.?

2-) Testi pozitif çıkanların yüzde 95 i hastalığı hissetmediği gibi . eşine ve çocuklarına bulaştırmadığı ortaya çıktı. yani kendisi pozitif ailesi negatif.. Daha ailesine virüsü bulaştıramayan size nasıl bulaştırsın. ?

3-) Hastanede Tedavi olup kurtuldum diyen onlarca insanın evde kalp krizi geçirip öldüğü ortaya çıktı .Kanıtlar mevcut .
    Haberlere de konu oldu zaten.... Uygulanan tedavi yönteminden kaynaklanıyor olabilir mi.? Ölümlerin hepsinin ilaçtan sonra olması tesadüf olabilir mi.? Bir virüs hayal edin ki hastane dışında kimseyi öldürmesin.!!! Sadece düşünün.....

4-) Maskeni tak diyor. Yani tükürük damlacığıyla bulaşır demek istiyor. Dikkat edin tükürükten test yapmadıkları gibi, tükürükte Coronanın olduğunu gösteren tek video ve resimde gösteremediler. Yani insan dışında her hangi bir cisim veya eşyanın üstünde Coronanın olduğunu göstermiyorlar. havada asılı kalıyor diyor. peki hangi aletle gördün nerde görüntüler deyince kimseden ses çıkmıyor.. Bulaşsa paradan bulaşır bugün tüm ülke Coronalı olmuştu zaten... Pozitif çıkanların hemen hemen hepsi Maske takan kişiler zaten. Üstelik en güvenilir maskeyi takan sağlık çalışanları bile pozitif çıkıyor. Sakın maske takmak kasıtlı olarak zorlanıyor olmasın.? Şimdi sorum şu. neden çoğunluğu pozitif çıkıyor maske takanların ..Maskenin virüsten koruduğuna dair tek bir bilimsel kanıtı mevcut değil. Tam tersi zararını anlatan onlarca delili mevcut. Çünkü verdiğiniz nefesi yani karbondioksiti tekrar yutarsınız. bilinç zayıflar. beyne oksijen yerine karbondioksit gitmesine neden olur. ve beyin hücresi ölümü olur. bunun ise ilerde size geri dönüşü olmayan hastalıklara yakalanmanıza neden olur.. maske bizi tozdan bile korumuyor ama acaba bizi ölüme götürüyor olabilir mi?

5-) DİKKAT EDİN. Mart ayından beri ilk defa hem dünyada hem Türkiye'de gribal enfeksiyon sayısı nerdeyse sıfıra yakın çıkmış yani Corona gelince grip kaybolmuş.!!! Hava soğuyunca birden vakalar arttı haberi geldi. Hani Coronanın yayılım hızı yaz kış aynıydı.? Neden Arttı.? HERKES BİRDEN MASKEYİDE ÇIKARMADI.. Sebebi çok açık gribal enfeksiyon ve zatüre kışın artar. bunu Corona diye GÖSTERMİŞ OLABİLİRLER Mİ.?

6-) Hastanede pozitif çıkan kişiyi. eve otobüsle yolluyorlar. Pozitif olupta evine gönderilen bir tek kişi var mı hayatını kaybeden. ?

7-) Amozon yerlilerine test yaptırmışlar onlar bile pozitif çıkmış.. Buzlu çayı.. Şarabı.. Meyveyi. keçiyi. pozitif çıkaran test sizi pozitif çıkarmaz mı.? Sadece düşünün.... (alinti)

adamın taşolarının heykelini yapsan çimento yetmez 

senin dediklerini heryerde her zaman söylüyorum anlatıyorum ama dinleyen yok ya korkuyorlar ya kör, sağır, dilsiz köleler. o kadar doktor söylüyor vardır bi bildiği, sen onlardan daha mı iyi bileceksinciler çok fazla. dinciler demiş biri doğru şu anki dinciler aynı senin gibi havadan, karadan, kaşından, gözünden coronanın gireceğine inanıyor. ama genede ben seni hayvanlardan ayrı tutmuyorum, onların seviyesinden ayırmıyorum merak etme.

oysa ki - "la advâ"... yani: "hastalığın bulaşması olmaz" ya da "bulaşıcı hastalık yok". (bkz. buhâri, kitabu't- tıb / 19,25,43-46; tecrîd, hadis no: 1927; müslim, kitabu's, selâm / 111 - 116, hadis no: 2224-2225

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Metanet bunu yazdı
    FireX bunu yazdı
    Metanet bunu yazdı
    FireX bunu yazdı

"Bir sabunun öldürebildiği virüsün ilacı nasıl bulunmaz sözü" ciddi midir ironidir bilmiyorum ancak bu iş bu kadar kolay ilerlemiyor. Asıl sorun virüsü öldüren maddenin vücuda zarar vermemesi. Dinciler genel olarak insanları diğer canlılardan ayırdığından onlara uzaydan inmiş muamelesi yapıyor. Oysaki o virüs de, bakteri de vücudumuzdaki hücrelerle benzerlikler taşıyor. İşin diğer tarafı bir de makro düzeyde, alınan kimyasalın hormonal bozukluklar, kandaki sıvıya zarar vermesi, elektrokimyasal dengenin bozulması vs. çok sayıda şey var.

Dinciler nedir sayin keko bey aciklar misiniz? 

Keko senin anandır, ruh hastası şizofren. Dinciler senin gibi cahil ve aptal insanlar demek. Kendi kendine mesaj atarken defalarca kez yakalamışlığım var seni. Buraya itle köpekle atışmaya, kendisini akıllı sanan mallara bana üstü kapalı hakaret ettirmeye gelmiyorum. Herkesin kendisine göre bir stratejisi var. Zamanı gelince ortaya çıkacak. Herkes rahat olsun.

İnsanlarin yuzune karsi soyleyemeyecegin seyleri gelip burda karı gibi yazmanın manasi yok, ondan sonra mit beni sikti mossad içimden geçti diye dolaniyorsun etrafta.

Kendi kendine mesaj atmak nedir 3 kere okudum hic bisey anlamadım. Sen gercekten kafayi kirmissin daha bisey yazmaya gerek yok. 

Sen kimsin de senin yüzüne neyi söyleyemeyeceğim? Buraya yazmakla dışarda deyince ne fark ediyor? Aksine senin gibi yavşaklar dışarda laf edip, karı gibi korkak davranışlar sergileyip, üstü kapalı mesajlar kurup etraftan havlıyor. Bunlarla arkasında delil bırakmadığını sanıyor.

MİT ile MOSSAD'ı aynı cümlede kullanma. MOSSAD seni öyle bir siker ki feleğin şaşar. Bilmediğin, aklının ermediği konular hakkında burada yorum yapma. Bu iş kendi vatandaşına kendi çıkarın için devletin gücünü arkana alıp sürü halinde sinsice saldırmaya, yağmalamaya benzemez. Bana bir şey olduğu yok ancak bu işe alet olan aptalların ayakta sikildiğinden habersiz olduğu görülüyor.

Kendi kendine mesaj atmayı kaç defa okursan oku anlamazsın. Çoklu kişilik sendromu yaşayan bir meczup diğer kişiliklerini hatırlamaz. Git şimdi diğer Meta ile başlayan üyeliğin ile kendine destek ver.

anonim6918524 tarafından 16/Kas/20 09:32 tarihinde düzenlenmiştir

λ
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MATH
    MATH's avatar
    Erkek
    pompaci bunu yazdı

oysa ki - "la advâ"... yani: "hastalığın bulaşması olmaz" ya da "bulaşıcı hastalık yok". (bkz. buhâri, kitabu't- tıb / 19,25,43-46; tecrîd, hadis no: 1927; müslim, kitabu's, selâm / 111 - 116, hadis no: 2224-2225

İyi de her hadis sahih değil. 

Mesele 570 sene önce Şemsîyye-î Bayramîyye tarikatının şeyhi bunları söylemiş:

“Maddetü'l-Hayat” adını verdiği risalede (kitapçıkta) şu neticeye vardı: “Marazların (hastalıkların) insanlarda teker teker peyda olduğunu (ortaya çıktığını) zannetmek yanlıştır. Hastalık insandan insana bulaşmak suretiyle geçer. Bu bulaşma gözle görülemeyecek kadar küçük¸ lâkin canlı tohumlar vasıtasıyla olur… Cümle marazların (hastalıkların)¸ sûret-i nev'iyyesi hasebiyle (çeşitli suretleri bakımından) nebât ve hayvanlarda olduğu gibi tohumları ve asılları vardır¸ ot tohumu ve ot kökü gibi”

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    neyzen
    giriftzen
    giriftzen's avatar
    Erkek
    MATH bunu yazdı
    pompaci bunu yazdı

“Maddetü'l-Hayat” adını verdiği risalede (kitapçıkta) şu neticeye vardı: “Marazların (hastalıkların) insanlarda teker teker peyda olduğunu (ortaya çıktığını) zannetmek yanlıştır. Hastalık insandan insana bulaşmak suretiyle geçer. Bu bulaşma gözle görülemeyecek kadar küçük¸ lâkin canlı tohumlar vasıtasıyla olur… Cümle marazların (hastalıkların)¸ sûret-i nev'iyyesi hasebiyle (çeşitli suretleri bakımından) nebât ve hayvanlarda olduğu gibi tohumları ve asılları vardır¸ ot tohumu ve ot kökü gibi”

adam buhariden kaynak gösteriyor her hadis sahih değil diyorsun.

dinsizlerin bağnazını da dindarların bağnazını da sikeyim. hangi hadis sahih o zaman? daha neye inandığını bilmiyorsun yorum yapıyorsun. buhariye inanmayıp bilmem hangi şeyhin yazdığı kitaba inanan kafanı sikeyim, bu çelişkini de sikeyim. bi bok bilmeden bir şeyleri savunuyorsunuz ya bayılıyorurm amk. 

bağnazlık iyi bir şey değildir, kimseyi hiç bir yere götürmez, bağnazın dincisi dinsizi solcusu sağcısı olmaz, bağnaz bağnazdır. bağnazlıktan kaçın. doldum amk şu ülkenin durumunu şöyle görünce

fuck the system!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    MATH bunu yazdı
    pompaci bunu yazdı

1400 yıl önce yaşayan Allahın vahyini anlatan peygamber efendimiz bilmiyor 1000 sene sonra gelen akşemsettin mi bilyor? sen kime inanıyorsun hocam peygamber vs akşemsettin. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    umbatu bunu yazdı
    MATH bunu yazdı
    pompaci bunu yazdı

dinsizlerin bağnazını da dindarların bağnazını da sikeyim. hangi hadis sahih o zaman? daha neye inandığını bilmiyorsun yorum yapıyorsun. buhariye inanmayıp bilmem hangi şeyhin yazdığı kitaba inanan kafanı sikeyim, bu çelişkini de sikeyim. bi bok bilmeden bir şeyleri savunuyorsunuz ya bayılıyorurm amk. 

bağnazlık iyi bir şey değildir, kimseyi hiç bir yere götürmez, bağnazın dincisi dinsizi solcusu sağcısı olmaz, bağnaz bağnazdır. bağnazlıktan kaçın. doldum amk şu ülkenin durumunu şöyle görünce

Hadis bir dayanak değildir. Örnek olarak alırsın kullanırsın, sana doğru ona yanlış gelir. Doğruyu bilmek için Kur'an yeter.

İnsan veya inanma fark etmez. Kur'an dışı herhangi bir kaynak delil niteliği taşımamalı bir müslüman için. Sen Quantum Fiziği sorulduğunda gidip de günümüz Fiziğinden cevap veremezsin. İki alan ortak olsa da yasaları farklıdır. Sen Quantum fizikçisi isen Quantum kurallarını uygulamak zorundasındır. 

Müslümanım diyorsan da Kur'an'ın kurallarına uymak zorundasındır. Hadisin yada başka bir kitabın değil.

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

olay yine dine gelmiş, yine küfürler uçuşuyor :D :D

Giriş: cCcovid19 

Gelişme: Cia - Mossad - Mit - Sentorlar - Mutantlar

Sonuç: Senin dinini imanini s... 

Konuyu gören darvin allah ya sabır dedi :D

next next next install
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    umbatu bunu yazdı
    MATH bunu yazdı
    pompaci bunu yazdı

Hadis bir dayanak değildir. Örnek olarak alırsın kullanırsın, sana doğru ona yanlış gelir. Doğruyu bilmek için Kur'an yeter.

İnsan veya inanma fark etmez. Kur'an dışı herhangi bir kaynak delil niteliği taşımamalı bir müslüman için. Sen Quantum Fiziği sorulduğunda gidip de günümüz Fiziğinden cevap veremezsin. İki alan ortak olsa da yasaları farklıdır. Sen Quantum fizikçisi isen Quantum kurallarını uygulamak zorundasındır. 

Müslümanım diyorsan da Kur'an'ın kurallarına uymak zorundasındır. Hadisin yada başka bir kitabın değil.

Hocam konu kaymasın başka yerlere ama şunu söyleyip kapatayım sayın hadis inkarcısı arkadaş

hz alinin şehit olması olayı hariciler desem hatrına gelir mi hz alinin hükmünü yok sayıp hüküm allahındır ayeti ile karşı karşıya getirip ayaklanmalarını sonra anlatayım.

kuranı okuyup hadis olmadan anlayabiliyorum ben diyorsan halt etmişsin derim kusura bakma. hadi oku bir sure de anlat bakalım peygamberden daha iyi mi anlayıp anlatacaksın.

peygamber efendimizin hadisi olmayıp kendi kendine hüküm veren sahabelerin yanlış yaptığı sonradan hadisi öğrenip hükmü düzelttiğini okudum defalarca sanada gönderirim bilare tabiki kuran hükümleri yani şeriate göre yaşar, hükmeder, uygularsın amenna ama allah peygamberi hem kuranı vahiy olarak iletmesi hemde anlatması için gönderdi yani kuran indirildi peygambere anlattırıldı, öğretildi. boş konuşmadı yani peygamber.

Toplam Hit: 38509 Toplam Mesaj: 145
sars mers lyssavirus sars-cov-2 mehmet karahanlı covid19 zombi kuduz rabies