Mürit Panxer Haklıymış (İphone)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

La o paralara insan ev alıyor 

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

entresan insanlar var.

yok android te rom atıyormuş sürekli yok başka sorunları varmiş.

arkadaş nasıl telefonlar alıyorsunuz merak ediyorum.

iphone üzerinde rom olayı olsa yine rom atmayı denerdiniz.

ben xiaomi mi max kullanıyorum 10 defa rom attım yine de miui deki arayüzü aradım ve geri döndüm şuan ne root a ne de rom'a ihtiyacım var.

telefon süper ötesi kasma veya başka bir derdim yok.

900tl ye almıştım 2 sene oldu neredeyse sorun çıkarmassa 2-3 sene daha kullanırım.

android'e bok atacağınıza doğru telefonları alın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Bende uzun zamandır iphone kullanıyordum samsung s8+ aldım gayet memnunum . Evet iphone güzel ama android gibi film veya dosya atmak biraz zor geliyor bana , kamerasını manüel olarak kullanabiliyorum. Oyun v.s yoktur sadece 10 15 tane uygulama var gayet güzel akıcı çalışıyor memnunum. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KarakartaL
    KarakartaL's avatar
    Erkek
    esinti bunu yazdı

entresan insanlar var.

yok android te rom atıyormuş sürekli yok başka sorunları varmiş.

arkadaş nasıl telefonlar alıyorsunuz merak ediyorum.

iphone üzerinde rom olayı olsa yine rom atmayı denerdiniz.

ben xiaomi mi max kullanıyorum 10 defa rom attım yine de miui deki arayüzü aradım ve geri döndüm şuan ne root a ne de rom'a ihtiyacım var.

telefon süper ötesi kasma veya başka bir derdim yok.

900tl ye almıştım 2 sene oldu neredeyse sorun çıkarmassa 2-3 sene daha kullanırım.

android'e bok atacağınıza doğru telefonları alın.

Aynen ben de red mi note 4x kullanıyorum bu fiyata bu performans gerçekten şaşırtıcı 5 ay oldu alalı tık demedi kasma ve donma sıfır. Tanrı miui korusun. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

Olm banlanmadinmi dioz bu 2 oldu cvp vermiyon , hosgeldin hocam sevindim tekrardan seni aramizda gormekten..

edit: ayfon X’den gonderildi...

ban konusu ile yorum yapmak  istemediğim için yazmamıştım hocam.

hoşbuldum benim için önemli olan yeniden bir arada olmamız. birlikteyiz gerisi boş.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Peki Telegramdan gönderilen bir mp3'ü kaydedip müzik oynatıcıdan dinleyebiliyor musun?

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

xperia - general mobile - Lg :D nekadar çöp marka varsa denemişsin hocam :D 

Symbian - Windows - Android sistemler kullandım sıralama Windows < Symbian < Android.  

Samsung J5 - GMDiscovery - Lumia 520 - Nokia C6-01 - Xiaomi kullandım. Lumiayı zaten boşver çöp.

Onun dışında Xiaomi kullandıktan sonra dedim ki ben daha önce telefon kullanmamışım. Android candır gerisi heyecan. Bu ara rehber mevzu beni çıldırtıyor o da ayrı mevzu. Küçük sürprizler işte :DSD:FA:SD:Fa:F

next next next install
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Hocalar 5000 tl lik iphone u karşılaştıracaksanız 5000 tl lik android ile karşılaştırmanız lazım. (Fiyatları tahmini söyledim pek bilmiom)

Arkadaş su geçirmezlikten bahsetmiş, ben note8 i suya daldırıp fotoğraf çekiyorum, iphone sadece üstüne sıçrayan suyu geçirmiyor öyle daldırıp daldırıp çıkarmak için diyil yani.

Ayrıca en son ne zaman resetlediğimi hatırlamıyorum, root falan kurmayacaksam resetlemem için pek bi sebep olmuyor.

Hayatta değişmem androidimi iphone ile.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcellencE
    ExcellencE's avatar
    Erkek

Android başka, iOS başka, iphone başka, Note 8 başka. Ama Note 8  bambaşka..

Yapay zeka, zeka değildir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saku
    saku's avatar
    Erkek
    KarakartaL bunu yazdı

İphone tamam iyidir fakat android e çok haksızlık ediliyor sanki beyler. Her ikiside birbirinden beter belki iphone android telefonlardan biraz daha hız bakımından uzun soluklu kullanılabilecek bir telefondur.

İphone 6s kullanan bi arkadaşım güncellemeden sonra gelen kasma probleminden bıktığı için androide geçeceğini söylüyordu geçenlerde. Apple geçenlerde açıklamada yapmıştı hatta arkadaşın söylediği gibi planlı eskitme muhabbetinden dolayı. Zengin değilseniz zaten 8 ve X e de  o kadar para da  verilmez. Gidin benim gibi 1000 tl lik xiaomi telefonlardan alın bir sene sonra yeni modeliyle değiştirin öylesi daha mantıklı. İphone a verdiğin parayla aynı hesaba geliyor hemen hemen. 

Tamamen katılıyorum. 64 gb gıcır 6s'im vardı. Yanlışlıkla gelmiş geçmiş en buglı iOS olan iOS 11'e güncelledim diye sattım güzelim telefonu. Şu an askere kadar idarelik bi telefon kullanıyorum. Alacağım ilk telefon Xiaomi'nin orta seviye bi telefonu olacak. 

Yukarıdaki bi arkadaş da Amerikan arabalarının sağlamlığını örnek vermiş. Baya da güldüm ona.

Bu arada benim gözümde Jailbreak'sız iphone=çöp.

saku tarafından 30/Nis/18 09:26 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 22595 Toplam Mesaj: 195
iphone iphone en iyi telefon iyi telefon andorid vs iphone