Mürit Panxer Haklıymış (İphone)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

sen mal modeller kullandıysan adroidin suçu ne ?

huawei kullan bak bakalım ondan sonra tekrar görüşelim

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Xiaomi gayet stabil en iyi iphonenin mk .)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Tayga bunu yazdı

Xiaomi gayet stabil en iyi iphonenin mk .)

xiaomi karımız %5 i geçmeyecek demiş

10 yıl sonra iphone diye firma kalmayacak akıbeti nokiayaya benzeyecek

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    krypt bunu yazdı

Peki Telegramdan gönderilen bir mp3'ü kaydedip, müzik oynatıcıdan dinleyebiliyor musun?

ya dostum, niye bilmiyorum ama senin Forumİçi mesajların, bende bir tebessüm hal-î meydana getiriyor.

@MkYb, MP3 için, 2018 için kayıplı ses dosyası demiş. Ama kim herhangi bir müzik için Saatlerini .Flac ses dosyası aramak için geçirir ki. ( yada şu an için, hangisi en iyisi ve kayıpsız ses dosyası ise.)..

@MkYb için konuşuyorum, bu @KrypT in bazen ne dediği hiç anlaşılmıyor (yada ben anlamıyorum ^^D), İroni mi yapıyor tersini söylemek için, yoksa dümdük mü söylemek istediğini söylüyor, anlaşılır gibi değil. ) Kısaca, @KrypT `e de bir tane ReversTransKrypTion işlemiyle yaklaşmak lazım. ``/)

@KrypT dur sana Bi PM göndereyim.

@SamaCCC @MaxeL , ^^D). Sanırım,herşey kişisel ihtiyaçlarla ilgili. SuGeçirmezlik kimin için çok önemli, Nfc kimin için önemli, MiliSaniyeler kimin için önemli, bankacılık işlemleri( @Echoll un android için paylaştığı Exploit konusu mesela.) gibi gibi.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    Yazilimci bunu yazdı

Yakın zamanda iphone dan androide geçiş yaptım. Iphone hammallıkmış. Eskiden apple ın bir destek politikası vardı. Şimdi o da yok. Benim 1 senedir acık case im var. Defalarca mail attım. Apple yazdım. Ne hata dediler ne düzelttiler ne de cevap verdiler. Geçen hanımın 5s telefonunu servise götürdüm. Değişmemek için 40 takla attılar garantili telefonu (Telefonda şebeke sorunu, pilin çabuk bitmesi ve video çekerken ses almama sorunları var). Kısacası steve öldü apple bitti bana göre.

20 gün oldu iphone 6s ten samsung note 8 e geçtim. Resmen hammallıkmış iphone. Birkaç ay önce birkaç günlüğüne note 4 kullanma fırsatım olmuştu. O bile iphone 6s ten kat be kat hızlı idi. Apple destek tarafı çok iyiydi eskiden tecrübemle sabit olarak onunda öldüğünü anladım. note 8 aldım. Kafam rahat. Evet fiyatı çabuk düşüyor ama etkileneceğimi sanmıyorum. Eskiden ortalama senede 1 iphone değişmek zorunda kalıyordum. Note 4 ten kıyasla gidersem note 8 bana temiz 3-4 sene dayanır. :) O saatten sonra düşsede sorun değil.

Sonuç olarak ios-android karşılaştırması kişiden kişiye değişebilen bir kavram. Birde iki işletim sistemi farklı klasmanlarda. IOS sadece iphone larda bulunurken android çekirdeğini telefon üreticilerine veriyor. LG androidi kendine en kötü implemente eden firme iken Xaomi bunu en iyi yapan firmalardan mesela.

Unutmadan ekleyeyim :) Apple artık o case i bir yerine montaj yaptırsın çinde. VPN ile alakalıydı android le çatır çatır giriyorum VPN e :)

Titanyumun gücü adına!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

Note 3 Neo kullanıyorum senelerdir ikinci el aldım hala her işimi görüyor siz ne yapıyorsunuz telefonlarda dönüyor kasiyor

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Uzun zamandır forumda böyle ateşli bir tartışma olmamıştı sanırım :) Yalnız olayı başlatan @zalimadam ve konunun muhatabı @Panxer dışında hepimiz birşeyler yazmışız.

En iyisi bir iphone + xiaomi mi6 alıp kenara çekilmek :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

olm verdiniz gazı gittim epil woç aldım böyle bişi yok galp

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

olm verdiniz gazı gittim epil woç aldım böyle bişi yok galp

imrendim hocam hayırlı olsun

konuya gelirsek yıllardır aile olarak iphone kullanıyoruz ve kafamız rahat açıkçası zırt pırt bozulma derdi yok adamlar servis konusunda sağlam samsung Türkiyenin anlaştığı gibi boktan servisleri yok

arıyorum 2 dakikada sorununu çözüyorlar olmadı telefon numaranı bırakıyorsun arıyorlar 

bilgisayarları bence ayrı bi kalite param olsa gider alırım 

4-5-5s-6-6s kullandım aile içinde androidde kullandım symbianda ama rahatlık olarak iphone üzerine tanımam 

telefona root mootla uğraşmadım android özgürlüktür diyorsunuzda android marketinde uygulamaların bazıları cihazla uyumlu değil yanlışlıkla bir şey alsan iade sorun 

apple marketinde ki tüm uygulamalar cihazlara uygun 

apple tek sorunu pahalı oda parayı ver rahat et diyor 

apple music 3 ay bedava onu kullanıyorum sonra 7 tlye çok rahat müzik dinliyorsun yok mp3 indir derdi yok mp3 virüslümü derdi yok 

telefona virüs bulaştı mı derdi yok geçenlerde icloud hacklendi ona bi halt edemediler marka değeri düştü ama 

onun harici birde her sene aynı bokun açık kahvesini yapmasalar apple çok kaliteli bi marka bence

No way out
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Uzun zamandır forumda böyle ateşli bir tartışma olmamıştı sanırım :) Yalnız olayı başlatan @zalimadam ve konunun muhatabı @Panxer dışında, hepimiz birşeyler yazmışız.BİR

En iyisi bir iphone + xiaomi mi6 alıp kenara çekilmek. İKİ :)

BİR için: Forumun amacı bu değil mi zaten.

Gerçi üye sayısı açısından değil, ama Üye olabilirlık açısından Sınırlı bir site için Bence yine de İYİ.

Neticede, kendini anlatabilen insanların bulunduğu, MİKRO-İKLİMİ olan Ender güzel ortamlardan biri.

Ama Şu var ki:
    arada, Ülkeİçi genel siyaset ve siyasetçiler, ve/veya futbol maç yayınları paylaşımları gibi, Bireysel Sağlık konuları gibi, sıkıntı olabilecek KONULARI ve YORUMLARI, (mod-Admin fark etmeksizin) NİYE silerler, anlayabilmiş değilim.

Varsa öyle bir sıkıntılı durum:
    1-, GİZLEYİN kullanıcıdan bağımsız bir şekilde ve,
    2-, site içinde kalsın, Konu ve/veya yorum.
    değil mi?

Bireysel ve Kamu davalarından mi korkuyoruz, nedir?

nerede bizi o kuralımız: Dalımızı kıranın, Kökünü kuruturuz: Kararlılığı. ?.^/)

İKİ için; ^^D )

@DevilKingTr , Güle güle kullan. >

RitmFarbRacourci tarafından 30/Nis/18 13:33 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 22701 Toplam Mesaj: 195
iphone iphone en iyi telefon iyi telefon andorid vs iphone