folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Türkiye Evrimle Tanışıyor: İstanbul!

Türkiye Evrimle Tanışıyor: İstanbul!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

Evrim teorisi ile ilgili bütün soru ve cevaplarınız için TEK BAŞLIK bulunmakta.

Tartışma çıkartma hevesinde olanları, evrim teorisini kötüleyecek kişileri konudaki mesajları okumaya davet ediyorum. sorusunu soran cevabını aldı.

http://www.tahribat.com/Forum-Charles-Darwin-Ve-Evrim-Teorisi-Hakkinda-162180/1/

=)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı

Siz dindarlara nasıl toptan yobaz diyorsanız, aynı şekilde sizede maymun deniliyor.

Nokta şu ki, saygımı duyuyorsunuzda, saygı gösterilsin.

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Aha evrime inanmayan salaklar ordusu mesajlara başlamış gene.

O tarihlerde rusyada olmasam katılırdım kesin.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    torpedo_XL bunu yazdı

Desteke gidiyorsun koçum

https://t.me/pump_upp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı
    torpedo_XL bunu yazdı

Desteke gidiyorsun koçum

Gönder kardeş, dinime küfreden müslüman olsa.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

İstanbul'daki arkadaşlar kaçırmamalı bence. kesinlikle gidilmesi lazım.

camiye gidip devlet ve din güdümlü masal dinleyeceğinize.. böyle tartışmalara gidin.. ama orda "allah diyen aslan var" diyerek evrimi çürütmeyin lütfen hahahahah

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OldBoy
    OldBoy's avatar
    Erkek
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek

durun la durun la durun az sakin olun size bir sorum var.

hadi evrim kanıtlandı ne olcak ?

hadi evrim kanıtlamadı herşey alt üst oldu ne olcak ?

Boş İşler Uzmanı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek
    Daha sorulan sorulara cevap veremiyorsun bi de kalkmis ayet yaziyosun. Koru korune baglanmadik islama elhamdulillah. Isiniz gucunuz laf cambazligı. Evrimi de okudum Kurani da Mantikli gelseydi evrime inanirdim. Ama daha fosilleri aciklayamiyosun bu kadar bilimcisiniz aciklayin

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    lucas bunu yazdı
    Daha sorulan sorulara cevap veremiyorsun bi de kalkmis ayet yaziyosun. Koru korune baglanmadik islama elhamdulillah. Isiniz gucunuz laf cambazligı. Evrimi de okudum Kurani da Mantikli gelseydi evrime inanirdim. Ama daha fosilleri aciklayamiyosun bu kadar bilimcisiniz aciklayin

Sen bana çamurdan insan yarat ben sana maymundan insan yaratayım.

.
Toplam Hit: 12459 Toplam Mesaj: 148