folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Türkiye Evrimle Tanışıyor: İstanbul!

Türkiye Evrimle Tanışıyor: İstanbul!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Esconda
    Esconda's avatar
    Erkek
    The-ExTaCy bunu yazdı
    lucas bunu yazdı
    Daha sorulan sorulara cevap veremiyorsun bi de kalkmis ayet yaziyosun. Koru korune baglanmadik islama elhamdulillah. Isiniz gucunuz laf cambazligı. Evrimi de okudum Kurani da Mantikli gelseydi evrime inanirdim. Ama daha fosilleri aciklayamiyosun bu kadar bilimcisiniz aciklayin

Sen bana çamurdan insan yarat ben sana maymundan insan yaratayım.

Hayır bir dine mensup olan hiçbirkimse demediki insanı biz yarattık.Ama bilimin önggördüğü teoride bir nevi maymundan insan yaratmak mümkün.Hadi siz maymundan insanı yartın gelecek dahilinde, işte ben o zaman evrime inanacağım.

https://t.me/pump_upp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı
    The-ExTaCy bunu yazdı
    lucas bunu yazdı
    Daha sorulan sorulara cevap veremiyorsun bi de kalkmis ayet yaziyosun. Koru korune baglanmadik islama elhamdulillah. Isiniz gucunuz laf cambazligı. Evrimi de okudum Kurani da Mantikli gelseydi evrime inanirdim. Ama daha fosilleri aciklayamiyosun bu kadar bilimcisiniz aciklayin

Hayır bir dine mensup olan hiçbirkimse demediki insanı biz yarattık.Ama bilimin önggördüğü teoride bir nevi maymundan insan yaratmak mümkün.Hadi siz maymundan insanı yartın gelecek dahilinde, işte ben o zaman evrime inanacağım.

Hiç bir bilim adamı da insanı biz yarattık demedi. Çamurdan olması mı daha mantıklı yoksa maymundan olması mı?

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lucas
    lucas's avatar
    Erkek
    The-ExTaCy bunu yazdı
    lucas bunu yazdı

Hayatimda universitede cok darwinist gordum senin gbi cahil laf cambazi birini gormedim. Sen savundugun seyi daha bilmiyosun. Neyse size iyi konferanslar. Onur konuğu olarak da çarli'yi cagirin.

Ekonomisi zayıf bir ulus, yoksulluktan ve düşkünlükten kurtulamaz; güçlü bir uygarlığa, kalkınma ve mutluluğa kavuşamaz; toplumsal ve siyasal yıkımlardan kaçamaz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    balbazar
    balbazar's avatar
    Erkek

boşuna tartışıyonuz la :D Yemin edebilirim ki burda tartışanların hiçbiri şu maymunun yaptıgının yarısını yapamaz :)

http://www.vaybe.tv/sasirtici-maymun-zekasi/

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    The-ExTaCy
    The-ExTaCy's avatar
    Erkek
    lucas bunu yazdı
    The-ExTaCy bunu yazdı
    lucas bunu yazdı

Hayatimda universitede cok darwinist gordum senin gbi cahil laf cambazi birini gormedim. Sen savundugun seyi daha bilmiyosun. Neyse size iyi konferanslar. Onur konuğu olarak da çarli'yi cagirin.

Burdaki herkes biliyor kim laf cambazı merak etme:) 

Şimdi burda sana fosilleri, tek tek kanıtları, arageçiş türlerini yazsam anlamayacan yormuyorum o yüzden kendimi:)

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı
    The-ExTaCy bunu yazdı
    lucas bunu yazdı

erkekten top oluyor buna inanıyorsun öyle işaretliyosun.. kadından erkek oluyor buna inanıyorsun evrime inanmıyorsun top kardeş ? :))

evrim milyonlarca yıllık bi süreçtir.. insan 1 milyon yıl sonra farklı uzuvlarda, farklı algı boyutunda olucaktır..  bunların bilimsel açıklamaları var açın okuyun.

en azından bi fosilden yola çıkılmış gözle görülen şeyler var.. tanrı ise ilginç " allah diyen aslan" ve denizler, göllerle açıklanıyor... bide vaadettiği huriler ile.

mephisto tarafından 24/Eyl/12 19:23 tarihinde düzenlenmiştir

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek
    Reberals bunu yazdı

boşuna tartışıyonuz la :D Yemin edebilirim ki burda tartışanların hiçbiri şu maymunun yaptıgının yarısını yapamaz :)

http://www.vaybe.tv/sasirtici-maymun-zekasi/

oha lan :D 

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    Esconda bunu yazdı
    The-ExTaCy bunu yazdı
    lucas bunu yazdı

Maymunun atasıyla insanın atası ortak deniyor. Şunu tutup maymundan geliyoruz diye yorumlayanlara sinir oluyorum. Gerek yobaz, gerek ateist olsun.

Ayro tarafından 24/Eyl/12 19:31 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Biyoloji ve Genetik Topluluğu (ODTÜ BİYOGEN) – Evrim Ağacı,

--> bi sik bildikleri yok, doğal seçilimi evrim diye anlatıyorlar, ateist olduklarını çaktımadan belirtip dinlerin saçmalığından bahsediyorlar..

...said addicted.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

Mesela bi evrimcinin dediği şeyin zıttını ispatla hemen cahil, anlamıyor, görmüyor derler. Hep ego vardır bunlarda insanlık hep yanlış görüyor, yanlış koşullanıyor falan derler. Kendilerini 180 iq sanarlar. Ama Allah için iyi ezber yaparlar, diksiyonları falan da düzgündür. Özetle; Kendi görüşlerine katılmayan herkese cahil diyo bunlar :) başka bi numaralarını göremedim.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
Toplam Hit: 12389 Toplam Mesaj: 148