Türkiye Suriyeyi Vurdu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karahanx
    karahanx's avatar
    Erkek

postların cogunu okudum da kimisi yazmıs bu benım savasım degıl akp  cocukları gıtsın savasa kimi yazmıs haydii fethe gidiyoruz falan  , aptal aptal yorumlar .

ulan kendinize gelin amk bu ülkede savas cıksa sagcı solcu ayrımı yapcaklarını mı sanıyosunuz işgalcilerin , zamınakoycaklar tuttuklarının.

ayrıca su sıralar bı savas cıkacagını zannetmıyorum , 2013 den once en azından .

savas diyoruz , savasta kazanan yoktur . Bunlar hala yok amınakodumun yuzde 50 si yok amk dinsizleri, olm toplarlanın lan bircogumuz unıversıte okuyor savas cıksa ne bok olacagı bellı mı . he!

ki eger turkıye-suriye catısması ılerı duzeye tasınırsa bunun bu ıkı ulkeyle sınırlı kalmayacagını rusya iran abd gibi ulkelerınde sırada bekledıgını bılıyoruz .

Bunları yazarken bıle sıkılıyorum , nerde yasadıgımız aklınıza gelsın olm Türkiye lan burası.
    Dingonun ahırı değil savas cıktıgında sadece dusmanla mı savasacagız peki ? içerde bölünmeler olmıcak mı tıpkı 1900 lerdeki osmanlı gibi , cemiyetler mandacılar olmıcak mı olucak. Ama  bu sefer sanmıyorum kı bi çanakkale daha olsun, olmaması için tek neden biziz.

Savas cıkar cıkmaz bu bızım elımızde degıl senin benim,kankamın,kardeşimin...

ama birgün çıkıcak bu kacınılmaz bir son gibi duruyor ve o zaman eğer birlik olamazda sen dincisin siktirgit , sen solcusun siktirgit gibi zavallı yaklasımlarda olursak o zaman kazıgı sokarlar bize haberimiz ola .

karahanx tarafından 04/Eki/12 11:36 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat Bizi 61 kenara...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

İhlas Haber Ajansı sabah saatlerinde önemli bir iddia ortaya attı. Habere göre Türkiye'nin misilleme amacıyla açtığı top atışında ölen Suriyeli askerler oldu 

Suriye basınında yer alan haberde "Türkiye misilleme olarak İdlib'deki askeri hedefleri vurdu" denildi. El- Cezire televizyonu ise Suriye kaynaklarına dayandırdığı haberinde Türkiye'nin misillemesinde 34 ölü olduğunu duyurdu.

nolanded tarafından 04/Eki/12 11:36 tarihinde düzenlenmiştir

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Askeriyeye orduya bok atmaya gelince en ön safta koşanlar suriye meselesinde birden profesyonel asker oluverdiler :)

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Askeriyeye orduya bok atmaya gelince en ön safta koşanlar suriye meselesinde birden profesyonel asker oluverdiler :)

işte yorumun kralı bu

İts My Life. NOW or NEVER
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

görüyorum ki halen ampül destekçileri var ve bayaa da çoklar , bu da ülkenin kıçına girecek olanın altında kalacağı yıkımın büyüklüğünü katlamaktan başka bir işe yaramayacak 

tarih göstermiştirki, bir ülkenin bu tür saçma sapan ideolojilerden ve iğrenç hükümetlerden / diktatörlerden kurtulmasının yolu yiyeceği okkalı bir şamardır. keşke diyorum bu şamarın büyüğü sizin %50 ye inse çoktan hakettiniz bunu 

misal din iman falan diye diye , abdnin savaşına en önde gidebilirsiniz , cennette huriler sizi bekler

@karahan , ayrıca bu tayyibin vakti gelince abd mandacılığına sığınmalıyız baklasını da ağzından çıkaracağına eminim , büyük osmanlı olduk falan ya  buna oy veren gerizekalılar başörtüsünü serbest bıraktı ya ülkeyi bölsede devleti yıksada , gelip evde karısını zkse de desteklemeye devam edecekler yapacak bişey yok , belki toplu beyin nakli  

xzxz tarafından 04/Eki/12 12:10 tarihinde düzenlenmiştir

herşeyin bir şeyi vardır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Aynen hoca. Zihniyet bu maalesef.

iç savaşıda dış savaşıda bu kahpeler temizlensin diye istiyorum yemin ediyorum.

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    xzxz bunu yazdı

görüyorum ki halen ampül destekçileri var ve bayaa da çoklar , bu da ülkenin kıçına girecek olanın altında kalacağı yıkımın büyüklüğünü katlamaktan başka bir işe yaramayacak 

tarih göstermiştirki, bir ülkenin bu tür saçma sapan ideolojilerden ve iğrenç hükümetlerden / diktatörlerden kurtulmasının yolu yiyeceği okkalı bir şamardır. keşke diyorum bu şamarın büyüğü sizin %50 ye inse çoktan hakettiniz bunu 

misal din iman falan diye diye , abdnin savaşına en önde gidebilirsiniz , cennette huriler sizi bekler

o %50 nin erkeklerini huriler kadınlarını nuriler bekliyor hacı..

bu kadar beyinsiz bu adamlar. Dinin kişinin kendisi ve yaratıcı arasında olması gerektiğinin idrakında değiller.

mesela sende inançsız olabilirsin bu senin en doğal hakkın. Ama bu adamlara inançlı; heleki müslüman demiyorum ben. İslamiyet böyle karaktersiz halsiyetsizlerin mensup olduğu bir din değil!

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaptanMagaraAdami
    KaptanMagaraAdami's avatar
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Günün, tüm zamanların, en iyi yorumlarından biri :)

Savaşı "tweet" atarak ve klavye başında kazanacağımızı zannediyorlar.

Savaş ekonomisi denen şeyin ucu gözüksün bak ortalık nasıl karışıyor.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    xzxz bunu yazdı

o %50 nin erkeklerini huriler kadınlarını nuriler bekliyor hacı..

bu kadar beyinsiz bu adamlar. Dinin kişinin kendisi ve yaratıcı arasında olması gerektiğinin idrakında değiller.

mesela sende inançsız olabilirsin bu senin en doğal hakkın. Ama bu adamlara inançlı; heleki müslüman demiyorum ben. İslamiyet böyle karaktersiz halsiyetsizlerin mensup olduğu bir din değil!

islam , bugün abdnin fahişesidir abd ne derse bu cübbeli cemaatçi lavuklar onu diyecekler , kıça şemsiye sokmak dinen caizdir desin pentagon onu bile yaparlar 

bu kadar şerefsiz haysiyetsiz olmasının yanında  , bizzat düşmanın kendisinin silahı . müslümanlar bu aptallıkla kendi kendilerini yok edecekler , bugün çıkan savaş ateyizt bir devlete karşı değil , ateyizt oğlu ateyizz pkk ile , milyon tane insanımızı öldüren terörirst ile ,  savaşamayan tayyip suriyeye aslan kesildi ve müslümanlar bunu bile idrak edemiyorlarsa artık edecek hakaret de bulamıyorum ben 

ilave olarak tweet atmak facebok forum falan falan önemli hadiselerdir , bu kadar da aşşaalamayın hükümetin medyasının ve dalkavuk köşeyazarlarının gösteremediğini yazamadığını yazarlar ve bu savaşlarda seve seve ölmeye gitmek üzere olan milyonların en azından bir kısmının kafasına "acaba" kıymığını batırır . önemli olmasaydı interneti yasaklamaya sansürlemeye uğraşmazlardı değil mi ?

tbt de yazılanları bile hangi köşe yazarından duyabilirsin ki? maloğlumal şakirtin biri tbt ye girmese nasıl bir andaval olacağını sen düşün , gidip kendini patlatabilir mesela şehit olcam diye

xzxz tarafından 04/Eki/12 12:17 tarihinde düzenlenmiştir

herşeyin bir şeyi vardır
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    xzxz bunu yazdı

ilave olarak tweet atmak facebok forum falan falan önemli hadiselerdir , bu kadar da aşşaalamayın hükümetin medyasının ve dalkavuk köşeyazarlarının gösteremediğini yazamadığını yazarlar ve bu savaşlarda seve seve ölmeye gitmek üzere olan milyonların en azından bir kısmının kafasına "acaba" kıymığını batırır . önemli olmasaydı interneti yasaklamaya sansürlemeye uğraşmazlardı değil mi ?

tbt de yazılanları bile hangi köşe yazarından duyabilirsin ki? maloğlumal şakirtin biri tbt ye girmese nasıl bir andaval olacağını sen düşün , gidip kendini patlatabilir mesela şehit olcam diye

kesinlikle klavye delikanlılığı yapmamak lazım fakat biz buradayız demek gerekiyor. Ayrıca insanlar sanal platformlarda organize olup büyük hareketler başlatabiliyorlar. badem bıyıklıların en büyük çekincelerinden biri de bu. 

Bunun aksini kimse iddia bile edemez. 

örneğin,

Bağdat düştü haberleri geçti vakti zamanında tvler de radyolarda. deli gibi bağdat teslim oldu yapacak bir şey kalmadı diye bangır bangır bağırıyordu tvler. Fakat ne bir asker ne bir tank bağdata girmişti. İnsanlar iyice bağdatın düştüğüne inandırıldıktan sonra askerler ellerini kollarını sallayarak girdiler bağdata..

Bu yüzden sosyal medya olsun tv gazete radyo çok önemlidir.

tekrar ediyorum %50 ben dışında amınıza koyacak çok adam var..!

Toplam Hit: 15929 Toplam Mesaj: 160