Türkiye Suriyeyi Vurdu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    be_cool
    be_cool's avatar
    Erkek

https://www.facebook.com/photo.php?v=412622388804686

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı

Şimdi Türkiye'ye kasten bi saldırı var. Türkiye'nin güçlü bi devlet gibi hareket ederek karşı tarafı caydırıcı hamleler yapması lazım, yalnız bu ülkeyi savaşa götürmeden. Ben Akparti'ye bunun için oy verdim en iyi kararı vereceklerine inanıyorum Suriye'yi ve Türkiye üzerine oynanan oyunları internette konuşanlardan daha iyi bildiklerine inanıyorum.

Saldırı mı ?  eğer bu saldırı ise aynı saldırılar Amerikanın Irağı işgali sırasında Amerikan bombalarınca da yapıldı o zaman en iyi kararı vermişdi akp aynı kararlılıkta politaka uygulasınki durmayalım  yola devam edelim    

saldırı Akdeniz de yapıldı akp hükümeti yine en iyi kararı verdi stratejik ortaklığa devam  çuval muhabbetine girmiyorum bile 

ayrıca akp Türkiyesi zaten kendi iradesi ile savaşa giremez çünki akp Türkiyesi bir piyasa devletidir 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    Melik bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı

Şimdi Türkiye'ye kasten bi saldırı var. Türkiye'nin güçlü bi devlet gibi hareket ederek karşı tarafı caydırıcı hamleler yapması lazım, yalnız bu ülkeyi savaşa götürmeden. Ben Akparti'ye bunun için oy verdim en iyi kararı vereceklerine inanıyorum Suriye'yi ve Türkiye üzerine oynanan oyunları internette konuşanlardan daha iyi bildiklerine inanıyorum.

Severdim senide şu postunu okuyunca odamda seslice '' bi siktir lan '' dedim hocam kusura kalma.

Uzağında olan bir insana bunu söylemen kolay.  Karşısında olsan kafanı yere gömeceğini biliyorsun. Aynen bu kafayla devam et.

Konuya gelince ; Hayırlısı be gülüm.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek
    Thelordmax bunu yazdı
    Melik bunu yazdı
    WALLACEs bunu yazdı

Severdim senide şu postunu okuyunca odamda seslice '' bi siktir lan '' dedim hocam kusura kalma.

Uzağında olan bir insana bunu söylemen kolay.  Karşısında olsan kafanı yere gömeceğini biliyorsun. Aynen bu kafayla devam et.

Konuya gelince ; Hayırlısı be gülüm.

Aynen hocam. Çok klavye delikanlısı var...

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cecenya
    cecenya's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı
    cecenya bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı
    Sencer bunu yazdı
    cecenya bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı

bu ülke savaşa sokulacak neden mi? 

Çünkü aylardır surşyedeki olaylardan dolayı hiç bir önlem alınmadı çünkü alınsaydı insanlar devlet bize sahip çıkıyor diyerek birlik beraberlik içinde olurdu. Şuan ise herkes bir yöne savruluyor. kimisi bu ülkeden çekip gidicem diyor kimisi sözde kendine bir devlet istiyor vs vs. 

Sakin olun yapacak bir şey yok o teker teker amına koyduğumun %50 si yüzünden herşey..

Bakın göt korkusu nasıl oluyormuş görün (02:22 sn de başlıyor asıl görüntüler)

http://video.milliyet.com.tr/video-izle/Trafik-durdurulunca-babasini-1-km-sirtinda-tasidi-YtVqLzsrPfAX.html

o yüde elli senin amına koyarsa balon olursun 

asbdgahdsfgasfdgfads :D

hoşuna kaçtı anlaşılan dikakt et deiçine kaçacak cümleler kurmayayım sana da..

hem siz hangi %50 de olduğunuzu yazsanız da biz de ona göre rahat rahat küfretsek?

sen  ilk önce aslını söylede ben sana buradan nasıl bir küfür edecem onu planlıyayım

aslım Türk oğlu Türk buyur..

sen devşirmeden başka birşey değilsin sözlerine yansımış

cecenya tarafından 04/Eki/12 16:35 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

Bu kadın arlanmaz bir komplo teorisyeni hocam, kaale alınacak birisi değil.

enjoy i'm vaccinated
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek

inşalllah bir 5-10 sne sonra %52 pişman olmaz

İts My Life. NOW or NEVER
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaFKaS76
    KaFKaS76's avatar
    Erkek

haberlerde 30 kisinin oldugu soyleniyor suriye tarafindan bizim medyamiz askeri hedefler vuruldu diyor lakin twitterde sivillerin oldugune dair haberler var..

Kaos Karmalarındayım Karma Karışıklaşmaktayım...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
    Fatih bunu yazdı

kadının söyledikleri zaten yabancı medyada yazılan şeyler oda ingilizce açıklamaları okuyor yorum yapıyor

teori denilecek birşey yok

türkiyenin amerikanın uşağı olduğu bir gerçek

uşakların ülkesi türkiye :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackglove
    blackglove's avatar
    Erkek
    Fatih bunu yazdı

zaten hepimiz bir komplo teorisyeni değilmiyiz

İts My Life. NOW or NEVER
Toplam Hit: 15948 Toplam Mesaj: 160