Türkiye Suriyeyi Vurdu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

he birde adamlar bildiğin terörist a.k ne muhalifi sempatik göstermeye çalışıyorlar yok özgür suriye ordusuymuş yok muhalif bildiğin eli kanlı silahlı terörist bunlar tıpkı pkk gibi bizde bunlarar destek oluyoruz işte sen şimdi adamların ülkesindeki teröistler besliyorsan
    esadda zamanında beka vadisinde az apoyu beslemedi o zaman onada kızmayacaksın....

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Maalesef olaylar birilerinin elinde çomak vaziyetinde gidiyor elin oğlu ateşe elini sokmuyor türkiye gibi bir asalak bulmuşken bir güzel makatlıyorlar ülkemin bilgiden özürlü atılganları saolsun atıyorlar.bugün bizzat türkiye cumhuriyetinin katkılarıyla halep te büyük bir patlama meydana geldi.haçlı müslümanlarının köpekleri öso,el kaide,müslüman kardeşler,selefiler vs hepsi cia mossad uşağı haçlı müslüman uşağı terör örgütleridir.bugünkü patlamayı akçakale ye baskı uygulayan suriye ordusunun baskısını hafifletmesi için halep te 3 bomba yüklü araçla 30 u aşkın insanın ölümüne sebep olunmuştur.şu iyi bilinsin akçakale ye yapaılan saldırı da bildiğiniz aklınıza geldiği gibi suriyeli çakalların uçak olayında olduğu gibi provokasyonudur.çünkü rusya uyarıyı yaptı istihbaratımız halkımızın aleyhine lehimize olsa rahatça anlarız.bu bölgede yapılacak olan provokasyonlardan nato ve türkiye sorumludur diye uyarıyı 24 saat önceden yaptı.biz ne yaptık israil 9 vatandaşımızı öldürdü bişey demedik diyemedik aksine israil le olan ticaret ilişkimiz arttı,10 senedir kandil tarafına kurşun atamadık ama 1 saatte suriye yi topa tuttuk yunanistan 4 adamızı işgal etti sıfır sorun diye gık çıkarmadık japonya-g.kore-çin 5 metrekare kayalık ada için memleketlerini feda etmeyi göze alıyorlar biz sorun yok diyoruz.iranı rusya yı  israil için amerika için karşmıza alıyoruz 1877-1878 osmanlı rus savaşını ingilizler nasıl çıkardılar kıbrısı abdülhamitin gözlerinin önünde nasıl aldılar tarih aynen tekrar ediyor.23 ülkenin coğrafyası değişecek dedi condalice rise(abd eski dışişleri bakanı) bop coğrafyası içinde bu coğrafyanın komuta kontrol merkezi ve son nihai hedefi ise türkiye ama bakıyorsun türkiye ye ben bop un eşbaşkanıyım diyen boşbakanlarla yönetiliyor.merak etmeyin bu tip bir kargaşada zannetmiyorum halkımızın aklının normal basmayacağına herhalde 2*2=5 eder demezler.olası savaş durumunda en ön saflara burak la katil bilal yerleştirilir.ya da makarna kömür alayları ön saflara geçerler.unutmasınlar bu ülkenin kurtuluş reçetesi hiç bir zaman değişmez mustafa kemal atatürk ün yoludur ve başarı kesindir.

Genç bakışı izliyorum bir tane kokoş hükümet yalakası o.ç. biri ile normal biri var allahtan öğrenciler sağlam.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

madem çok savaş hevesliler şu  siyaset akademisinde yetiştirilen ak gençliği ve badem bıyıklı arkadaşları pistlerde görmek isteriz
    hani biz solcuyuz vatan hainiyiz ya  sözde mücahit aslına bakarsan müteahit arkadaşlar gitsinler savaşa da görelim ya
    öyle koltuklardan atıp tutmaya benzemez bu iş ülkenin kaymağının yiyorsan savaşada gideceksin madem arkadaş hep benim mi anam ağlıyacak...

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wh0
    wh0's avatar
    Homo
    Heima bunu yazdı

Bu hükümetin bana kazandırdığı cümle.. 

Çokta sikimdeydi...

katiliyorum, iltica kabul eden ulkeleri arastirmak lazim.

-
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

amk 5 kişi ölmüş hala kesin birşey yok. Bu olay amerikada yaşancak da, adamlar da hala sadece keşif uçuşu yapıp 2 3 havanı vurcak. 

Anasını zikerdi valla suriyenin.

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Türkiye Suriyeyi kızıştırmasaydı o havan topunun Urfaya geleceğini hiç sanmıyorum. Eğer savaş çıkarsa bu benim savaşım değil. Akp vekilleri çocuklarını göndersin. Bu kirli bir savaş ve ben kirlenmek istemiyorum.

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

tezkere görüşmesinden çıkacak sonucu merakla bekliyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Türkiyenin açtığı ateş sonucu 34 ölü 122 yaralı var söylenmekte

http://www.syria-news.com/readnews.php?sy_seq=153257 

edit: routers haberi doğruladı

aliyk tarafından 04/Eki/12 07:48 tarihinde düzenlenmiştir

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    aliyk bunu yazdı

Türkiyenin açtığı ateş sonucu 34 ölü 122 yaralı var söylenmekte

http://www.syria-news.com/readnews.php?sy_seq=153257 

edit: routers haberi doğruladı

bunların haber sitelerinde resim denen şeyler  paylaşılmıyor sanırım. Yada ben göremedim.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sen devlete baş kaldıran teröriste(sözde özgür suriye ordusu) destek ver ülkende himaye et kalkındır sonrada,benim ülkemde terör neden bitmiyor...ne ekersen onu biçersin...sen yaptığının aynısını esad'da yapar yapıyordurda...

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
Toplam Hit: 13188 Toplam Mesaj: 160