Türkiye Suriyeyi Vurdu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

halen tayyibe destek verin beynini sikeyim.

Suriye ile savasa girin hemen. tayyibin oglu bilal, disarida buz gibi havada evde sicacik karisinin malina vururken sizlerde soguk topragin uzerinde geberirsiniz INSALLAH.

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sniperscope
    sniperscope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı

kesinlikle klavye delikanlılığı yapmamak lazım fakat biz buradayız demek gerekiyor. Ayrıca insanlar sanal platformlarda organize olup büyük hareketler başlatabiliyorlar. badem bıyıklıların en büyük çekincelerinden biri de bu. 

Bunun aksini kimse iddia bile edemez. 

örneğin,

Bağdat düştü haberleri geçti vakti zamanında tvler de radyolarda. deli gibi bağdat teslim oldu yapacak bir şey kalmadı diye bangır bangır bağırıyordu tvler. Fakat ne bir asker ne bir tank bağdata girmişti. İnsanlar iyice bağdatın düştüğüne inandırıldıktan sonra askerler ellerini kollarını sallayarak girdiler bağdata..

Bu yüzden sosyal medya olsun tv gazete radyo çok önemlidir.

tekrar ediyorum %50 ben dışında amınıza koyacak çok adam var..!

Benide saydinmi hacim???

"Yer yuzunde hic bir pislik yoktur ki; altindan bir yahudi cikmasin" Adolf Hitler... "Turkiye de hicbir pislik yokturki altindan cemaat cikmasin" SniperScope "Nerede yavşak, hırsız varsa hepsi Allahçı" Fazil Say
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onparlak
    onparlak's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    HeadBanger bunu yazdı

dicey

sende biliyorsun ki tampon bölge hadi suriye de işler. ırağa da söz konusu. daha sınır karakollarını koruyamaayan bir ülkeden söz ediyoruz. yapma etme. 100 yıl öncesi ile şimdiki bir değil. halimize bakıp ondan sonra yorumlamamız gerek bu durumu.

Halimizde ne var hocam? Bilmiyorsundur ama dağlarımız taşlarımız mühimmat dolu tampon bölge oluşturmadan pkkda bitmez hoca onun içindirki bence şart

a.q resmen şamar oğlana döndük lan herkes atar yapar oldu tanzanya felanda atar yapacak yakında :) sana birşey söleyimmi Türkiye şuan suriyenin her bi bokunu biliyor direkt uydudan bütün kordinatlar belli bütün üstler belli 24 saatte suriyeyi alırızsuriye füze felan atarız diyor ya füze kalklanlarını boşunamı diktik oraya :)

Sen bile Türk vatandaşı olarak kendi ülkeni aciz görürken dış ülkeleri düşün hoca diyorum ya şamar oğlan sanıyorlar

Hocam o füzeleri biz dikmetik,abd dikti 

edit: Füzelerin dikilme sebebide İran'dan israile olası bir saldırı durumunda o füzeler Türk topraklarında imha edilsin diye.İranın nükleer gücünüde zaten biliyoruz.Allah korusun

onparlak tarafından 04/Eki/12 13:27 tarihinde düzenlenmiştir

http://parelsoft.com/ || http://torrentdeposu.com/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek
    sniperscope bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı

kesinlikle klavye delikanlılığı yapmamak lazım fakat biz buradayız demek gerekiyor. Ayrıca insanlar sanal platformlarda organize olup büyük hareketler başlatabiliyorlar. badem bıyıklıların en büyük çekincelerinden biri de bu. 

Bunun aksini kimse iddia bile edemez. 

örneğin,

Bağdat düştü haberleri geçti vakti zamanında tvler de radyolarda. deli gibi bağdat teslim oldu yapacak bir şey kalmadı diye bangır bangır bağırıyordu tvler. Fakat ne bir asker ne bir tank bağdata girmişti. İnsanlar iyice bağdatın düştüğüne inandırıldıktan sonra askerler ellerini kollarını sallayarak girdiler bağdata..

Bu yüzden sosyal medya olsun tv gazete radyo çok önemlidir.

tekrar ediyorum %50 ben dışında amınıza koyacak çok adam var..!

Benide saydinmi hacim???

hacım en ön saflarda omuz omuzayız merak etme :)

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistic
    pesimistic's avatar
    Erkek

Hep derim eğer senin de yanında bol kızlar bol para olsaydı sende onlar gibi olacaktın. Böyle sitem etmenin bi anlamı yok amk.

Beyin olanca gücüyle ilerlerken, cinsel sistemlerin korkunç etkinliği daha uykuda olduğu için çocukluk, hayatımız boyunca özlemle geri dönüp baktığımız masumiyet ve mutluluk dönemi, hayatın cennetidir, kayıp cennet. - Arthur Schopenhauer
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek

edit:savaşı çıkaranlar düşünsün

cem-engine tarafından 04/Eki/12 20:26 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

Şimdi Türkiye'ye kasten bi saldırı var. Türkiye'nin güçlü bi devlet gibi hareket ederek karşı tarafı caydırıcı hamleler yapması lazım, yalnız bu ülkeyi savaşa götürmeden. Ben Akparti'ye bunun için oy verdim en iyi kararı vereceklerine inanıyorum Suriye'yi ve Türkiye üzerine oynanan oyunları internette konuşanlardan daha iyi bildiklerine inanıyorum.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cem-engine
    cem-engine's avatar
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı

Şimdi Türkiye'ye kasten bi saldırı var. Türkiye'nin güçlü bi devlet gibi hareket ederek karşı tarafı caydırıcı hamleler yapması lazım, yalnız bu ülkeyi savaşa götürmeden. Ben Akparti'ye bunun için oy verdim en iyi kararı vereceklerine inanıyorum Suriye'yi ve Türkiye üzerine oynanan oyunları internette konuşanlardan daha iyi bildiklerine inanıyorum.

bu ciddiyetle yazdığın için sövmek içimden gelmedi

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drakan
    drakan's avatar
    Erkek

hayır anlamadıgım madem bizim desteklediğimiz  muhalifler bizi vurdu, suriye bakanı nie üzgünüz soruşturma başlatıcaz diye açıklama yapıyo?

hem muhaliflerde o kadar buyuk top olsa çokdan esadın amına koymazmıydı.

drakan & Oceanicy www.tasarimus.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı

Severdim senide şu postunu okuyunca odamda seslice '' bi siktir lan '' dedim hocam kusura kalma.

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
Toplam Hit: 15946 Toplam Mesaj: 160