Türkiye Suriyeyi Vurdu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    ONEMINUTE bunu yazdı

Sen devlete baş kaldıran teröriste(sözde özgür suriye ordusu) destek ver ülkende himaye et kalkındır sonrada,benim ülkemde terör neden bitmiyor...ne ekersen onu biçersin...sen yaptığının aynısını esad'da yapar yapıyordurda...

Çok güzel bir durum bence. Şahsen başbakan olsam bende özgür suriye ordusunu desteklerdim. Şu anki dış işleri bakanımız ; Sen yıllarca benim başımı belaya soktun bak ben 2 ayda desteklediğim bir örgütü ülkende adım atamaz hale getirdim diyordur. Öyle başa böyle tarak.

Thelordmax tarafından 04/Eki/12 09:55 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rappermcs
    rappermcs's avatar
    Erkek

bu ülke savaşa sokulacak neden mi? 

Çünkü aylardır surşyedeki olaylardan dolayı hiç bir önlem alınmadı çünkü alınsaydı insanlar devlet bize sahip çıkıyor diyerek birlik beraberlik içinde olurdu. Şuan ise herkes bir yöne savruluyor. kimisi bu ülkeden çekip gidicem diyor kimisi sözde kendine bir devlet istiyor vs vs. 

Sakin olun yapacak bir şey yok o teker teker amına koyduğumun %50 si yüzünden herşey..

Bakın göt korkusu nasıl oluyormuş görün (02:22 sn de başlıyor asıl görüntüler)

http://video.milliyet.com.tr/video-izle/Trafik-durdurulunca-babasini-1-km-sirtinda-tasidi-YtVqLzsrPfAX.html

Paslanmış bir uygulama geliştirici.. #AnalistŞart
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cecenya
    cecenya's avatar
    Erkek
    Thelordmax bunu yazdı
    ONEMINUTE bunu yazdı

Sen devlete baş kaldıran teröriste(sözde özgür suriye ordusu) destek ver ülkende himaye et kalkındır sonrada,benim ülkemde terör neden bitmiyor...ne ekersen onu biçersin...sen yaptığının aynısını esad'da yapar yapıyordurda...

Çok güzel bir durum bence. Şahsen başbakan olsam bende özgür suriye ordusunu desteklerdim. Şu anki dış işleri bakanımız ; Sen yıllarca benim başımı belaya soktun bak ben 2 ayda desteklediğim bir örgütü ülkende adım atamaz hale getirdim diyordur. Öyle başa böyle tarak.

katılıyorum....savaş cıktı diyenlerede cıkan bir savaş değil bir uyarıdır ve silahla yapılmıştır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cecenya
    cecenya's avatar
    Erkek
    rappermcs bunu yazdı

Çünkü aylardır surşyedeki olaylardan dolayı hiç bir önlem alınmadı çünkü alınsaydı insanlar devlet bize sahip çıkıyor diyerek birlik beraberlik içinde olurdu. Şuan ise herkes bir yöne savruluyor. kimisi bu ülkeden çekip gidicem diyor kimisi sözde kendine bir devlet istiyor vs vs. 

Sakin olun yapacak bir şey yok o teker teker amına koyduğumun %50 si yüzünden herşey..

http://video.milliyet.com.tr/video-izle/Trafik-durdurulunca-babasini-1-km-sirtinda-tasidi-YtVqLzsrPfAX.html

o yüde elli senin amına koyarsa balon olursun 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    literatur
    literatur's avatar
    Erkek
    cecenya bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı

asbdgahdsfgasfdgfads :D

literatur tarafından 04/Eki/12 10:12 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ONEMINUTE
    ONEMINUTE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    cecenya bunu yazdı
    rappermcs bunu yazdı

şşiiii A.Q.P yüzünden kavga etmeyin (: %50 nin suçu ne elektiriksiz köye onlarmı istedi çamaşır makinesini,onlarmı istedi ocaksız ewe ankara makarnasını:D

;ATATÜRK"ÜN FEDAİ ORDUSU {AFO}; # ATATÜRK Öldümüki? Atatürkçüler Ölsün... #
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Düne kadar Suriye kardestir diyen mantigin anasini zikim..

Alin size Kardeslik..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

son dakika haberlerine göre:

http://www.ensonhaber.com/turkiyenin-top-atesinde-suriyeli-askerler-oldu-2012-10-04.html

diye geçiyor.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

orda operasyon yapan suriyeli askerler oldugu için doğruluk payı yüksek

Boş İşler Uzmanı..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    HeadBanger bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı

orda operasyon yapan suriyeli askerler oldugu için doğruluk payı yüksek

Sabah 6 da tekrar başlamış bizimkiler top ateşine

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 15906 Toplam Mesaj: 160