folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Akp Kapatılmadı

Akp Kapatılmadı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SlayerNS
    SlayerNS's avatar
    Erkek

beyler halimize bakın bi herşeyde zıtlaşıyoruz taraf tutuyoruz

başlıkta "akp kapatılmadı"  yazıyor ama yorumları okuyorum

yok iyi oldu böyle böyle 

yok kötü oldu şöyle şöyle

burda  bile bölünüyoruz iyiciler ve kötücüler

dışarda yok türbanlılar ve laikler, türk ve kürt.

yok ülkücüsü yok türkücüsü vs..vs..

bizim bunlara yer vermememiz lazım

hepimiz bir olup bi türlü şu asırlardır yaşadığımız vatana sahip çıkamıyoruz.

fikirleri kendimizinkinden azıcık farklı olan birine tahammül edemiyoruz.

ne hale geldik.

bunlar bizim asıl düşmanlarımızın bizi karşıdan izleyerek bize güleceği  durumlar

ve şuan onları keyifle güldürüyoruz.

bir sürü devlet asırlardır bu vatan üzerinde planlar yapıyor , tezgahlar kuruyor. 

ve yavaş yavaş amaçlarına ulaşmaktalar. biz de onların bu oyunlarına resmen maşa oluyoruz 

bunlara yer vermeyelim.

"sen akplisin ben chpliyim" yok "ben dindarım sen deilsin" gibi birbirimizi birbirimizden koparıcak şeylerden uzak duralım...

biz akıllanmadıkça bu vatan bölünür bölünür bölünür ..

sonunda biri gelir yutar ama kim olur bu bilinmez..

fırsat vermeyelim... (nokta)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek
    SlayerNS bunu yazdı:
    -----------------------------

yok iyi oldu böyle böyle 

ne hale geldik.

bunlar bizim asıl düşmanlarımızın bizi karşıdan izleyerek bize güleceği  durumlar

bir sürü devlet asırlardır bu vatan üzerinde planlar yapıyor , tezgahlar kuruyor. 

ve yavaş yavaş amaçlarına ulaşmaktalar. biz de onların bu oyunlarına resmen maşa oluyoruz 

bunlara yer vermeyelim.

"sen akplisin ben chpliyim" yok "ben dindarım sen deilsin" gibi birbirimizi birbirimizden koparıcak şeylerden uzak duralım...

herkese afferdersiniz diyorum ve içimden geleni söylüyorum. (nokta) nın taaaa ...ına koyim. hatta tüm uşakların .....ına türlü koyim....

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek
    SlayerNS bunu yazdı:

yok iyi oldu böyle böyle 

ne hale geldik.

bunlara yer vermeyelim.

hoca çok güzel yazmışsın,hoş şeyler söylemişsin ama bide şöle düşün.bu ülkede oyunu hiç bilmediği bi partiye bir torba kömüre satan insanlar varsa afedersin biz ...rra yemişiz.

o kömürü alan insanlara bişi demiyorum,çünkü kömürü verenler o kömüre muhtaç bıraktığı için alıyor,ama insanları bişeye muhtaç bırakıp belli bi amaç için tadımlık olarak isteklerini karşılayan hangi parti varsa lanet olsun.lanet olsun demokrasiyi araç olarak kullananlara

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SlayerNS
    SlayerNS's avatar
    Erkek

teodos bunu yazdı:
    herkese afferdersiniz diyorum ve içimden geleni söylüyorum. (nokta) nın taaaa ...ına koyim. hatta tüm uşakların .....ına türlü koyim....

nedemek şimdi bu nereye varmaya çalışıyorsun küfrederek

o kadar yazıyı boşuna yazmışım gibi geliyor...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SlayerNS
    SlayerNS's avatar
    Erkek

onur35 bunu yazdı:

hoca çok güzel yazmışsın,hoş şeyler söylemişsin ama bide şöle düşün.bu ülkede oyunu hiç bilmediği bi partiye bir torba kömüre satan insanlar varsa afedersin biz ...rra yemişiz.

o kömürü alan insanlara bişi demiyorum,çünkü kömürü verenler o kömüre muhtaç bıraktığı için alıyor,ama insanları bişeye muhtaç bırakıp belli bi amaç için tadımlık olarak isteklerini karşılayan hangi parti varsa lanet olsun.lanet olsun demokrasiyi araç olarak kullananlara

senin bu  bahsettiğin bir torba kömür olayını çok duydum ama gerçek olduğunu düşünmüyorum. çünkü bir sürü parti için benzer olayları sağdan soldan duyuyoruz eğer bu olaylar gerçekse ve belgelenmişse yazıklar olsun..

söylenecek bir şey yok...

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Armigerovs
    Armigerovs's avatar
    Erkek
    Yarin borsa tavan yapar millet işine daha mutlu ve umutlu gider inşallah.Türkiye için katı sol rejimin destekledigi darbe girişimci çeteler hak ettikleri belaya mazhar olundular... birde üstüne AKP nin kapatılmaması olayi ile istikrarli bi tablo çizilmiş oldu Vatanımız için Türkiyemiz için.hayrlı olsun

Lay lay lay lay lay OOOOOOOOOOOO Türkiiiiiiiiyeeeeeee/CELEBRATE ORGINALITY
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Herşey arkadasın yazdıgı kadar basit olsaydı keşke.Ama tarih hiç bir zaman ham düşünceler ile sekillenmemiştir ve şekillenmiycektir.Ne yazık ki bu gün bir virajdı ve o virajın bariyeriyide bu davaydı ancak bu gün uçrumdan düştük.Bunları söylemek ve konusmak için müneccim olmak gerekmez biraz ilgili olanların aklına hemen gelmiştir.Akpnin önünde hiç bir engel yoktur şuanda kalmamıstır.Önümüzde ki seçimlerde iktiadar olucaklar ve her yerde kadrolasmayı devam edip bir sure sonra onuda tamamlıyacaklar.Artık başka bir dava söz konusu olmıyacak.İleride olabilcek söz konusu ulusal muhalefette ergenekon adı altında gözaltına alında.Chp desen zaten bu güne kadar etkili muhalefet yapamadı bundan sonrada yapamıyacak

Mhp dersen zaten akpden fakları yok.Basında yavas yavas ellerine geçiyor ileride tamamen ellerinde olucak.Bu gün bu karar sonrası ab'nin görüşleri iç siyaset istikrar palavrası sözde demokrasi ile oylar şimdiden peşin peşin parsellenicek.Laik rejim tamamen yıkılıcak,bu gün söylenmeyenler yarın meşru hale gelicek.Sivil muhalefet terörist ilan edilcek.

Hamdolsun ülkeinin içine sıçtınız.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek
    hiçbirşey kalıcı degildir bizlerin iradesiyle geldiler bizlerin iradesiyle gidecekler birisi % 47 degil % 90 la gelseler kapatılacak demişti o arkadaş kimse özelden adresini bildirsin fitil yollayalım :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seboist
    seboist's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    en sağlıklı karar buydu

ebedi devlet
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RevengeX
    RevengeX's avatar
    Erkek

Armigerovs bunu yazdı:
    Yarin borsa tavan yapar millet işine daha mutlu ve umutlu gider inşallah.Türkiye için katı sol rejimin destekledigi darbe girişimci çeteler hak ettikleri belaya mazhar olundular... birde üstüne AKP nin kapatılmaması olayi ile istikrarli bi tablo çizilmiş oldu Vatanımız için Türkiyemiz için.hayrlı olsun

Aman neLerde biLirmiş canım benim ya :)

Toplam Hit: 18992 Toplam Mesaj: 229