folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Akp Kapatılmadı

Akp Kapatılmadı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

Karar yargı kararıdır..Başörtüsü Kararını Alan Anayasa Mahkemesiyse,bu da Anayasa Mahkemesidir..Ha kimileri için sindirmesi biraz zaman alabilir,sindirime yardımcı yan ürünler almalarını tavsiye ederim,misal; Demokrasi,Hukuk Devleti gibi...

Halan Askeriye Yolunu Gösteren arkadaşlar var ise,yazık,yazık ki ne yazık!Halan Askeriye'yi öcü gibi gösterip,bak postallılar gelecek,bilmem nerenizden kan alacak diyenler var ise;Fantezilerin sonu yok,özgürsünüz tabi...

Çekil,Önümden Çekil...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek
    ReaL_KurD bunu yazdı:
    -----------------------------

Ulan azıcık adam olun da gözünüzü açın artık.

AKP, CHP, DTP, MHP, AMCKP hiç biri bi tarafımda değil. Tek derdim şu anda forumda, apartmanda, sokakta ve ülkede gördüğüm derin zıddiyet. Kötü şeyler bunlar ...

komple meclisi kapatsalar yine değişen bişey olmazdı akp gider bkp gelirdi, her halukarda iktidar sadece abd uşaklarının olurdu. Haa kapatılsa belki gelmiş geçmiş en şerefsiz hükümet gitti diye sevinecektim ama dediğm gibi sorun sistemde, kökte...

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

Askeriyeyi öcü gibi göstersem aman darbe olucak aman su olucak diyerek aglayıp halkın iredesinin altına sıgınırdım.Merek etmeyin askeri öcü göstermenin askeriyi baltamakla aynı sey oldugunu sizden daha iyi biliyorum.Kalkıp çay içerler çorba içerle denilirse bende TSK'nın bazılarının agzında böyle cümleler arasında yer almasına vercegim haklı tepkiyle istedigimi söylerim.Bu fanatizm degil,karşındakinin seviyesiz görüşüne karsı verilen bir cavaptır.

Son olarak yine söylüyorum TSK'dan başka bir kuruma güvenmiyorum.Bunu fanatizim olarak degerlendirenlerede siz gerceklikten uzaksınız demiycegim..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yeah
    Yeah's avatar
    Erkek

kararın çok anlamlı olduğu düşünüyorum...ne kadar akp yi sevmesemde kapatılması hiç hoş bir durum olmayacaktı...

kapatılmaması da hoş olmazdı ki zaten hazine den mahrum bırakıldı...

bence cuk diye oturmuş, çok anlamlı ve yerinde bir karar...

herşeyin kısası makbuldur; ulaşmak isteyen yesterfox_55@hotmail.com a mail atabilir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek
    hazine yardımını kessen neolur kesmesen nolur.. para zaten amerikadan geliyor.. lanet olsun

All is well
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    En iyisi Al Parti kurup logosunuda aqpninkine benzer şekilde ampul yapalım. Aqpnin büyük çoğunluğunu oluşturan cahil ve düşüncesiz seçmen kesimi karıştırıp bizimkine oy atar :) En az %40 garanti :))

λ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek

god bunu yazdı:
    hazine yardımını kessen neolur kesmesen nolur.. para zaten amerikadan geliyor.. lanet olsun

Bir iddian varsa ispatlayacaksın arkadaşım;

Siyasi Partiler Kanunu

BEŞİNCİ KISIM

Siyasi Partilerin Kapatılması

Madde 101-(Değişik :12/8/1999-4445/16 md.) Anayasa Mahkemesince bir siyasi parti hakkında kapatma kararı;  

a) Bir siyasi partinin tüzük ve programının Devletin bağımsızlığına, ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğüne, insan haklarına, eşitlik ve hukuk devleti ilkelerine, millet egemenliğine, demokratik ve laik cumhuriyet ilkelerine aykırı olması, sınıf veya zümre diktatörlüğünü veya herhangi bir tür diktatörlüğü savunmayı ve yerleştirmeyi amaçlaması, suç işlenmesini teşvik etmesi,

b) Bir siyasi partinin, Anayasanın 68 inci maddesinin dördüncü fıkrasına aykırı eylemlerin işlendiği odak haline geldiğinin Anayasa Mahkemesince tespiti,

c) Bir siyasi partinin, yabancı devletlerden, uluslararası kuruluşlardan ve Türk uyrukluğunda olmayan gerçek ve tüzel kişilerden maddi yardım alması,

hallerinde verilir.

-------------------------------

Haaa,demek neymiş,amerikadan ya da her hangi bir yabancı devletten yardım alırsa zaten kapatılıyormuş,eğer alsaydı şimdiye değin Kapatılma istemi iddianamesinde yer alırdı..Anayasa Mahkemesi de tereddütsüz kapatırdı..

İddianı destekleyen ispatın var mı? Efendim,duyamadım?

Çekil,Önümden Çekil...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek
    karatahta bunu yazdı:

Haaa,demek neymiş,amerikadan ya da her hangi bir yabancı devletten yardım alırsa zaten kapatılıyormuş,eğer alsaydı şimdiye değin Kapatılma istemi iddianamesinde yer alırdı..Anayasa Mahkemesi de tereddütsüz kapatırdı..

İddianı destekleyen ispatın var mı? Efendim,duyamadım?

Bunu yapmak o kadar basit ki! Bir ikiteane taşeron kurarsın, var olan destekleyici şirketlere hibe ve pazar sözü verirsin....  Bknz, ülker

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    god
    god's avatar
    Erkek

@karatahta

arkadasim sen ne diyosun ya :) bu kanunu bile bile akpartinin resmi hesabına ABD para yatiracak öyle mi? gizli görüşmelerini hepimiz biliyoruz bana burda bilmişlik taslama

All is well
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

tayyeap amca yaz bitmeden gönül rahatlığıyla bi "gemicik" turu yapsın ellemeyin adamı

snnyk.com - code is poetry all that i know...
Toplam Hit: 20372 Toplam Mesaj: 229