folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Akp Kapatılmadı

Akp Kapatılmadı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek
    SlayerNS bunu yazdı:
    -----------------------------

onur35 bunu yazdı:

hoca çok güzel yazmışsın,hoş şeyler söylemişsin ama bide şöle düşün.bu ülkede oyunu hiç bilmediği bi partiye bir torba kömüre satan insanlar varsa afedersin biz ...rra yemişiz.

o kömürü alan insanlara bişi demiyorum,çünkü kömürü verenler o kömüre muhtaç bıraktığı için alıyor,ama insanları bişeye muhtaç bırakıp belli bi amaç için tadımlık olarak isteklerini karşılayan hangi parti varsa lanet olsun.lanet olsun demokrasiyi araç olarak kullananlara

senin bu  bahsettiğin bir torba kömür olayını çok duydum ama gerçek olduğunu düşünmüyorum. çünkü bir sürü parti için benzer olayları sağdan soldan duyuyoruz eğer bu olaylar gerçekse ve belgelenmişse yazıklar olsun..

söylenecek bir şey yok...

hoca nası inanmıyosun akp bile kömür dağıttığını kabul etti

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hoobastank
    hoobastank's avatar
    Erkek
    RevengeX bunu yazdı:

Armigerovs bunu yazdı:
    Yarin borsa tavan yapar millet işine daha mutlu ve umutlu gider inşallah.Türkiye için katı sol rejimin destekledigi darbe girişimci çeteler hak ettikleri belaya mazhar olundular... birde üstüne AKP nin kapatılmaması olayi ile istikrarli bi tablo çizilmiş oldu Vatanımız için Türkiyemiz için.hayrlı olsun

Aman neLerde biLirmiş canım benim ya :)

Dolar
    1,1820
    Euro
    1,8380
    Altın
    34,4146
    IMKB
    41.342

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

hoobastank bunu yazdı:
    RevengeX bunu yazdı:

Armigerovs bunu yazdı:
    Yarin borsa tavan yapar millet işine daha mutlu ve umutlu gider inşallah.Türkiye için katı sol rejimin destekledigi darbe girişimci çeteler hak ettikleri belaya mazhar olundular... birde üstüne AKP nin kapatılmaması olayi ile istikrarli bi tablo çizilmiş oldu Vatanımız için Türkiyemiz için.hayrlı olsun

Dolar
    1,1820
    Euro
    1,8380
    Altın
    34,4146
    IMKB
    41.342

Yarın bakalım ne olacak...

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek
    hoobastank bunu yazdı:
    RevengeX bunu yazdı:

Armigerovs bunu yazdı:

Dolar
    1,1820
    Euro
    1,8380
    Altın
    34,4146
    IMKB
    41.342

akp li akıllı seçmen kardeim,sen bu gün kü yükselişten bahsediosun peki 6 sene boyunca olan  çöküşten nie bahsetmiosun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcksystem
    Fcksystem's avatar
    Erkek
    SHEK1LC1 bunu yazdı:
    Fcksystem bunu yazdı:
    SHEK1LC1 bunu yazdı:

ülkeyi bölmek isteyen bölücülere sahip cıkan parti hakkında bile bu kadar saldırgan ve herseyi mükemmel analiz etmiş bi kalabalık görmedik hiç şimdiye kadar..

olayı bitirmişsiniz

o kapatılsın sorunlar bitecek

bu içeri atılsın millet refaha erecek

öbürünün halk tarafından verilmiş tüm yetkisi elinden alınsın ülke güllük gülistanlık olacak

diğerini sürgüne gönderelim memleket nasıl kalkınacak

ÖYLE Mİ??

Bu despotluktur..!

bu halkın iradesini hiçe saymak

yurdum insanına: '' Sen de kim oluyorsun.. sus haddini bil aklın almaz haddini bil aşma '' demektir

onu, kendi halkını, küçümsemektir, önemsememektir, hiçe saymaktır..!!

bi halttan anlamaz addetmektir..

bir tane ülke varmıdır ki dünya üzerinde bu sekilde asarak, keserek, kapatarak,yıkarak refaha ermiş bana gösterirmisiniz.?

en kalkınmısı ya sömürgedir ya koloni..!!

atgözlüklerimizi cıkartalım..

gercekleri görelim, ve daha bi ılımlı, yapıcı yaklasalım memleket meselelerine..

kimseyi savunmuyorum, yanlıs bi fikre kapılıpta söyle böyle demesin kimse, lügatta yapmayın cocuklarınızı torunlarınızı ilgilendirecek bu denli ciddi meseleler hakkında..

sadece düşünün, okuyun..

YAZIK ETMEYİN..

Ne tur bir iradeden bahsediyorsun ?

Gecim derdine dusmus bir halk , secim oncesi hediyeler erzaklar altinlar vs vs halk bu oyu iradesi ilemi verdi maddi bagimliligi ilemi ?
    at gozluklerini cikartalim demissin haklisinda bir devleti cokertmek istiyorsan iki hamle yaparsin ilki devleti maddi acidan halka bagimli tutarsin (simdi avrupada hangi devletin maddi gelir saglayicagi mulkleri var diceksindir biz avrupa sitandartinda bir ulke olsak bu durumda olmazdik zaten) ikinciside yuz yillar onceden beri uygulanilan burjuva sinifi yaratma muhabbetidir. Elde avucta hic birseyimiz kalmadi ve ister istemez hepimiz gelecek korkusu yasamaya basladik ve gene haklisin bu cocuklarimizi torunlarimizi ilgilendiren ciddi bir konu Polyanacilik oynamak sencede yersiz degil mi ?

ayrica halki onemsemek istiyorsan halkina imkanlar saglarsin insanlari islerinden edip "efendim cok fazla yolsuzluk var ozellestirilmeli demezsin." bunu avrupada yapsan gulerler nasil devletsin bu kadar acizmisin derler adama ama malesef diyemiyoruz cunki gucsuzuz.

Bilmem bilirmisin eskisehirdeki bor madenlerini tonlarca hammadde nereye gittigi aciklanmayan tirlarla cikip gidiyor ulkemizden gozlerimizin onunde hadi halkin iradesi engelleyin bakalim :)

Bak arkadasım milleti üç beş beze erzaga oyunu satar durumuna sokmayın..

bu kadar aptal bi millet değildir Türk milletinden bahsediyoruz burda..

devletin bazı yada bütün olarak politikalarını begenmeyebilirsiniz

gayet normaldir, imdiiii, sorarım size: darbeyle parti kapatmanın ne farkı var söylermisin bana..

asıl gericilik, asıl demokrasiden kacış, halkı iplememek bu değilmidir..

her ne olursa olsun DOGRU BİRDİR..!!

bunu ama efendim su anki sartlarda söylede böylede diye kıvırarark egip bükerek saptırmanın bi anlamı yok..

özelleştirme politikalarını eleştirierek, bor madeninden dem vurarak yan cizmeninde manası yok..

millet getirdi basınıza koydu

ve bununda demokrasiyle bi tanımı bi adı var..

sende bu yolda mücadele etmelisin.

yoksa hep şuan oldugu gibi hep muhalefet tam muhalefet kalacaksınız..

hoş onuda becerebilseler bari.

kişisel algılama lütfen anlayanlar anladı..

Dem vurmuyorum yasadigim bir olayi anlatiyorum bu kadar mudafa yapman ilgimi cekti cikar sahibimisin yoksa saffinin mi yanindasin ? :) Cikarin varsa anlayisla karsilaya bilirim ama dersen ki cikarim yok saffimin yanindayim yalanci konumuna dusersin biraz "kimseyi savunmuyorum" demistinde :)  ayrica neden muhalefet yapmiyayim ki ? Sacma sapan isleri kaldiramamak oldukca normal bir davranis  ayrica neyi yan cizmisim ? hadi kullanin %46lik gucunuzu engelleyin bakalim bor satisini dikilsin bakalim cok sevdiginiz cok guvendiginiz Hukumetimiz amerikanin karsisina bakalim gercektende solediginiz gibi ulke halki icin mi var yoksa bu iste bir bit yenigimi var. Haliyle diyebilirsin ki bunca isin icinde onunlami ugrassin e tabiki haklisin gemi flosu kurmak Yazili-Gorsel basini tekellestirmek ulke gelirlerini azaltmak zor isler...

Samimiyetine siginarak sana bir soru sormak istiyorum ;

Turkiyede 2 milyon kisi kacak elektrik kullansa 30 bin kisi  durduk yere maas alsa Tek genede zarar edermi ? :))
    Bahsettigin at gozlugu ile yanitlamaman dilegi ile. 

Latte > AMD Readon HD 7990 praying > Intel Core i7-3970X kitty kitty > idiot idiot.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı:

hoobastank bunu yazdı:
    RevengeX bunu yazdı:

Armigerovs bunu yazdı:

Dolar
    1,1820
    Euro
    1,8380
    Altın
    34,4146
    IMKB
    41.342

Yarın bakalım ne olacak...

tahminen yarında yükseliş devam eder,ama fazla uzun sürceni sanmıyorum bu yükselişin

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

zaten hapşırınca, anayasalar atılınca değişen bir borsamız var..

durun bakalım hemen sevinmeyin

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SlayerNS
    SlayerNS's avatar
    Erkek

onur35 bunu yazdı:
    SlayerNS bunu yazdı:

onur35 bunu yazdı:

hoca çok güzel yazmışsın,hoş şeyler söylemişsin ama bide şöle düşün.bu ülkede oyunu hiç bilmediği bi partiye bir torba kömüre satan insanlar varsa afedersin biz ...rra yemişiz.

o kömürü alan insanlara bişi demiyorum,çünkü kömürü verenler o kömüre muhtaç bıraktığı için alıyor,ama insanları bişeye muhtaç bırakıp belli bi amaç için tadımlık olarak isteklerini karşılayan hangi parti varsa lanet olsun.lanet olsun demokrasiyi araç olarak kullananlara

senin bu  bahsettiğin bir torba kömür olayını çok duydum ama gerçek olduğunu düşünmüyorum. çünkü bir sürü parti için benzer olayları sağdan soldan duyuyoruz eğer bu olaylar gerçekse ve belgelenmişse yazıklar olsun..

kabul ettiğinden haberim yok amabu bir çeşit seçim propagandasıdır. her parti yapabilir bunu.

edit: benim yazıklar olsun deyişim şey bu tarz şeyleri dağıtıp insanlara bir şeyler imzalatarak oy toplayanlar içindir..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

asıl sorun şu ki seçimden önce 1 ay kahvehaneler akp için çalıştı.Yani ülkeyi bir bardağa, bir torba kömüre satanlar oldu.

Düzcede baktım şelaler tarafında insanlar var.Ülkeyi kurtarmak şu bu ohooo önce kendileirni kurtarsınlar yeter.Bu adamlara 1 torba kömür ver oyları sana bu iş böyle

yani akpnin ye yaptığını yine konuşmaya gerek duymaz.Fakat bu dava demokrasi açısından iyi Türkiye açısından kötü oldu.Zamanla göreceğiz tartışmanın anlamı yok.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek
    SlayerNS bunu yazdı:

onur35 bunu yazdı:
    SlayerNS bunu yazdı:

onur35 bunu yazdı:

kabul ettiğinden haberim yok amabu bir çeşit seçim propagandasıdır. her parti yapabilir bunu.

edit: benim yazıklar olsun deyişim şey bu tarz şeyleri dağıtıp insanlara bir şeyler imzalatarak oy toplayanlar içindir..

böyle seçim bu propogandası olamaz.hem halkı  bazı şeylere muhtaç ediyorlar,hemde seçim zamanı muhtaç oldukları şeyleri verip oy topluyorlar,istedikleri mevkiye geldiklerinde de oylarını aldıkları insanlara ananıda al git diyorlar.bu seçim propogandası değildir,bu düpe düze ŞEREFSİZLİKTİR

Toplam Hit: 20434 Toplam Mesaj: 229