folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Akp Kapatılmadı

Akp Kapatılmadı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

onur35 bunu yazdı:
    -----------------------------
    ZoRKaYa bunu yazdı:

onur35 bunu yazdı:
    zervalone bunu yazdı:

BAAL bunu yazdı:
    Ya siz anlamıyoruz yada ben anlatamıyorum.Bu ülke M.Kemal ATATÜRK'ün kurduğu ve onun ilkeleri dahilinde ilerlemesi gereken bir ülkedir.Bu gün abd,avrupada sokagın ortasında namaz kılan varsa orada ülke içine din kisvesi altında sokulmus ve ülkenin kurulus ilkelerini tehtit eden unsurlar yok.Tayyip kendi agızı ile siyasi simge olursa ne olur diyecek cürreti buluyorsa kendinde karaçarşaf.cübbe takke giyenlerin yasamaya bile hakkı yoktur.Ben başötürsü ve türban hakkında bir şey söyledin mi ? Ama karaçarçaf,takke,cübbe bu ülkenin kurusucusunun ön gördügü ilkeler dahilinde yasaktır arkadaşım yasaktır.Bu gün anayasada karaçarçaf takke cübbe geçerse sokaklarda eylem hatta silahla mücadele olursa en önlerde yer alıcak biride benim.Bu kadar kolay degil bu.Babanızın çifligi sanmayın bu ülkeyi.

yada sen bu ülkenin öncesinde osmanlı imparatorluğu gibi; islamı taşımış, yaşamış ve yaymış kişilerin olduğunu anlamıyosun bi laf öğrenmişiniz türbanı siyasi simge yapmak diye adamlar eğitim istiyo okumak istiyo bu dinin gereğini yapıo bunun neresi siyasi simge sadece özgürlük adı altında kısıtlıyamıycağın için bu öğrendiğin ve her mesajında gevelediğin siyasi simge lafını kullanıyosun siyasi simge nedir biliomusun ünüversitedeki hocanın boynunda haçla derse girip kimsenn bişey diyememesidir. müslümanlığın özünde vatanını milletini bayrağını sevmek vardır. bu ülke babamın çifliği diğil islamiyeti yaymış atalarımın aslanım

bu ülkede insanların islamiyeti yaşamasına kimse bir şey diyemez.başbakanın türban simge olarak kullanılabilir lafını duymanıza rağmen simge olduğunu kabul etmiyorsunuz.aslında simge değildir ama şuan ki hükümet simge olarak kullanmaktadır.diyelim ki başbak ın simge lafını es geçiyorsunuz.peki "hem laik hem müslüman olunmaz,ya müslüman olacaksın ya laik" lafına ne diyorsunuz?

Doğru diyor... Laik demek din ve devlet işlerinin ayrılması demek... Ben devlet miyimki laik olayım... Laiklik ne dmeek din i ayırmak...Din olursa dinli olur din olmazsa dinsiz olur... Şu anda laikliği dinsizlik olarak kullananlar var ve ben ondan dolayı laikliği dinsizlik olarak algılarım! Nasıl şeriatı isteyenler çarşaf giyio türban takıo die tüm türbanlıların ailesine anasına babasına ceddine nesline sövülüosa hor görülüosa bende bi kaç zibidi yüzünden tüm laikleri dinsiz bellerim... Bu kadar basit bir açıklaması vardır bunun...

hocam hiç kusurabakma sen terbiyesizinb tekisin.ben laik bir insanım ama emin ol dinimi senden daha arı bir şekilde ve daha Kur'an sal yaşıyorum.tekke, cemmaat müslümanlığı yaşamıyorum.başbakan ın "hem laik hem müslüman olunmaz,ya müslüman olacaksın ya laik "lafınıda savundın yaa,başbaka ın sana kaysa gıkın çıkmaz.

Bak ben sana yukarıda açıklamayı yaptım..Nasıl bazıları her türbanlıyı şeriatçı tekkeci cemaatçı sanıyorsa bende tüm laikleri öyle sanıyorum... Olamaz mı!? 

"israil rulz tabi,o konuda hiçbir şüphen olmasın :)"

Eğer bu cümleyi kuran laikse ben laik değilim! 

Ayrıca beni tanımadan hiçbirşekilde senden güzel yaşıyorum dini diyemezsin..

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek
    sen de beni tanımadan bana dinsiz diemessin? madem dinin bağlı birisin,birisini tanımadan nu dinsiz ilan etmenin günah olduğunu bilirsin.ben türbanlıların hepsine şeriatçı die bişi demedim ;)

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek

sonuç olarak  bişi dicem ve bu konuda hiç bişi yazmıcam,ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'ün dediğin gibi"Efendiler ve ey millet iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler,dervişler,müritler,meczuplar memleketi olamaz.en doğru en hakiki tarikat medeniyet tarikatıdır.

Türkiyenin şeyhler,dervişler memleketi olmaması için elimden geleni yaparım,ve benim gibi milyonlarca insan var(bu insanların arasında zorkaya ve hayvan ın da olduğundan şüphem yok)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    haytaTayfa
    haytaTayfa's avatar
    Erkek
    allaha şükür kapatılmadı .. mubarek kandıl gecesi ne dulara edildi ..dualar o gecede çevrilirmi hiç ! :)

Binaaneleyh, üzerine gonuşmaya değmez.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dj_hacker
    dj_hacker's avatar
    Erkek
    uben olmasam akp napçak acaba
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagilgurbuz
    cagilgurbuz's avatar
    Erkek

haytaTayfa bunu yazdı:
    allaha şükür kapatılmadı .. mubarek kandıl gecesi ne dulara edildi ..dualar o gecede çevrilirmi hiç ! :)

Bizde kapatılsın diye dua ettik ona bakarsan :)

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Desiqner
    Desiqner's avatar
    Erkek

Sizde Ettiniz Bizde Allah Herzaman doğrunun yanındadır...

Anladım işi, sanat Allah'ı aramakmış; Marifet bu, gerisi yalnız çelik-çomakmış...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Desiqner bunu yazdı:

AB  ve ABD ye dua edin siz kendini doğru istemeyenleri yanlış yaptın çıkardın

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek
    Desiqner bunu yazdı:

yaa bırakın saçmalamayı.ne yani dua ettiniz die mi kapatılmadı akp.ne alakası var.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Abizittin
    Abizittin's avatar
    Erkek
    kapatılmaması iyi oldu ama yaptıklarınıda yabana atmamak lazım..
Toplam Hit: 20435 Toplam Mesaj: 229