folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Akp Kapatılmadı

Akp Kapatılmadı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karatahta
    karatahta's avatar
    Erkek
    god bunu yazdı:
    -----------------------------

@karatahta

arkadasim sen ne diyosun ya :) bu kanunu bile bile akpartinin resmi hesabına ABD para yatiracak öyle mi? gizli görüşmelerini hepimiz biliyoruz bana burda bilmişlik taslama

Gizliyse görüşmeler nereden biliyorsun,eğer herkes biliyorsa,neden iddianamede yer almadı..

İkincisi bir iddiada bulunuyorsan,ispatlamakla mükellefsin 

Üçüncüsü bilmişlik taslamıyorum,olanı yazıyorum sana..Yazdığım bilinmesi zor bir şey değil,yazarsın Siyasi Partiler Kanunu google'a,okursun maddeleri..

Dördüncüsü AKP savunuculuğu derdinde değilim,şu anda Mizan nedir?Anayasa Mahkemesidir.Karara saygı duymak gerek 

Çekil,Önümden Çekil...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

başımızda hayırlısı neyse o olsun. ama akp kapatılsında sonrası hayırlı olsun.. pff. bulunduğum yerde zaten chp - akp birbirine destek vermiyor o yüsden  bi adım bile atamıyorlar dangalaklar... bide ödenekete kesilmiş.. ohh kebap artık taş üstüne taş konmaz olduğum yerde ve eminim.. bi dahaki seçiime ynie akp kazanır ne s***m kafa var bizim millette anlamam gitti.. hatayı 1 defa yaparsın. ikincisi aptallıktır.. neyse hayırlısı olsun artık.. ne diyelim.

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sau_nightmare
    sau_nightmare's avatar
    Erkek
    iyi.

çok uzakta uzak denizlerde...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkafkaf
    kafkafkaf's avatar
    Erkek
    karatahta bunu yazdı:

Gizliyse görüşmeler nereden biliyorsun,eğer herkes biliyorsa,neden iddianamede yer almadı..

İkincisi bir iddiada bulunuyorsan,ispatlamakla mükellefsin

Üçüncüsü bilmişlik taslamıyorum,olanı yazıyorum sana..Yazdığım bilinmesi zor bir şey değil,yazarsın Siyasi Partiler Kanunu google'a,okursun maddeleri..

Dördüncüsü AKP savunuculuğu derdinde değilim,şu anda Mizan nedir?Anayasa Mahkemesidir.Karara saygı duymak gerek

Haklısın tam olarak nereden ne yardım alındığı belki bilinemez ama ilk girdikleri seçimde 81 ilde tüm ilçelerinde, her türlü araç ile propaganda yapmak PARA ister. Bu paraları özel sektör karşılar, çünkü destekledikleri parti iktidar olduğu takdirde kendi işlerini görecektir (bknz: kendi adamı olmak) Bu durum abd ve fransa gibi ülkelerde çok açık bir şekilde gözlenirken türkiyedeki feodal gelişmemişlik ve dış destekler yüzünden gizli kapaklı yapılır. Örneğin abd'de bush'u destekleyenler silah ve petrol şirketleriydi çünkü çıkarları birleşiyordu.
    Türkiyede ise iktidarı ABD ve AB şirketleri beslemektedir. Peki yerli sermaye nedewn buna izin veriyor veya biz neden bunu abd'de yapamıyoruz? 

1- AKP iktidarı gibi yerli sermayeye düşman hükümetler

2- Kendine rakip istemeyen ülkeler (hemen hepsi)

3- Finans kapital'in türkiyedeki gelişimi

Sonuç bize 3 seçenek sunuyor

a) Ulusalcılar cephesi (Yerli sermaye)

b) Satılmışlar cephesi (Uluslararası finans-kapital)

c) Halk cephesi (Emekçi sınıfı) 

http://emorcraft.blogspot.com.tr/
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagilgurbuz
    cagilgurbuz's avatar
    Erkek
    LANET OLSUN!!

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Game_Over
    Game_Over's avatar
    Erkek
    kapatılsa nolacak sanki kapatılınca türkiye bağımsızlığınamı kavuşacak

Ayranı yok içmeye, taksiyle gidiyo sıçmaya
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHEK1LC1
    SHEK1LC1's avatar
    Erkek

belki de kapatılsın diyenler haklıdır bilemiyorum...

ama su var arkadaslar

bi potansiyeli, küçümsediğiniz bi %47 var karsınızda ve HALKın ta kendisi bu..

ekmek derdine düşmüş, siyasetten kavgalardan bıkmıs, sizin gibi onu kapatalım bunun tepesine askeri darbe bindirelim

ötekinin alnının ortasına zamanında yahudilere yapıldıgı gibi yobaz diye yafta vuralım

fişleyelim dışlayalım,

her ne olursa olsun kabullenmeyelim diyen siz ve sizin gibileri anlamakta zorlanan halk var

burası Türkiye Cumhuriyeti

neymiş???   

Cumhuriyet

çogunuzunda partisinin ismi değil mi??

son sözü Cumhuriyette kim söylermiş??

cevap verin bana

yazık size yazık!!!

zamandan korkmanın öcü böcü politikasıyla, dıslamayla yakmayla yıkmayla ne gecti bu memleketin eline şimdiye kadar

ülkeyi bölmek isteyen bölücülere sahip cıkan parti hakkında bile bu kadar saldırgan ve herseyi mükemmel analiz etmiş bi kalabalık görmedik hiç şimdiye kadar..

olayı bitirmişsiniz

o kapatılsın sorunlar bitecek

bu içeri atılsın millet refaha erecek

öbürünün halk tarafından verilmiş tüm yetkisi elinden alınsın ülke güllük gülistanlık olacak

diğerini sürgüne gönderelim memleket nasıl kalkınacak

ÖYLE Mİ??

Bu despotluktur..!

bu halkın iradesini hiçe saymak

yurdum insanına: '' Sen de  kim oluyorsun.. sus haddini bil aklın almaz haddini bil aşma '' demektir 

onu, kendi halkını, küçümsemektir, önemsememektir, hiçe saymaktır..!!

bi halttan anlamaz addetmektir..

bir tane ülke varmıdır ki dünya üzerinde bu sekilde asarak, keserek, kapatarak,yıkarak refaha ermiş bana gösterirmisiniz.?

en kalkınmısı ya sömürgedir ya koloni..!!

atgözlüklerimizi cıkartalım..

gercekleri görelim, ve daha bi ılımlı, yapıcı yaklasalım memleket meselelerine..

kimseyi savunmuyorum, yanlıs bi fikre kapılıpta söyle böyle demesin kimse, lügatta yapmayın cocuklarınızı torunlarınızı ilgilendirecek bu denli ciddi meseleler hakkında..

sadece düşünün, okuyun..

YAZIK ETMEYİN..

Hüküm verildi...!!! KARISMA...!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcksystem
    Fcksystem's avatar
    Erkek
    Kapatilsa bayragi sener devralicakti bu isleri bu sekilde degilde daha cok sandikta cozucek cozumler gerekli bana gore  bugun Chp guclu bir durus sergileseydi isi sandikta cozseydi ne biz burda bunlari yaziyor olucaktik nede  kaygi duyuyor olucaktik  kim bilir belki ergenekon sorusturmasi bile olmicakti :)

Latte > AMD Readon HD 7990 praying > Intel Core i7-3970X kitty kitty > idiot idiot.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

alanzo bunu yazdı:

yuhh bee işten çıknıca ögrendim isim vermiyorum ama o 1 oy varya sattılar işte güvendigimiz adam bile sattı 1 oy bee kapatılsaydı çok iyi olacaktı  ne hazine yardımı almayacakta ne olacak 70 milyon alacak gene  bizim milletimiz yani o %47 yemez içmez akp ye yatırır merak etmeyin 3 katı para toplarlar neyzen tevfik in bir sözü aklıma geliyor

Türk Milleti Gariptir

Her Lafı Aldırmaz 

İbnesin Dersin Kızarda

S..... Aldırmaz  

alışmış o %47 ...  o 1 oy satmayacaktı bee bariz belli etti sattıgını...  yargıya bile güvenilmez artık... şaka gibi ceza verildi..

Sen Türk değilmisin :|

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcksystem
    Fcksystem's avatar
    Erkek
    SHEK1LC1 bunu yazdı:

ülkeyi bölmek isteyen bölücülere sahip cıkan parti hakkında bile bu kadar saldırgan ve herseyi mükemmel analiz etmiş bi kalabalık görmedik hiç şimdiye kadar..

olayı bitirmişsiniz

o kapatılsın sorunlar bitecek

bu içeri atılsın millet refaha erecek

öbürünün halk tarafından verilmiş tüm yetkisi elinden alınsın ülke güllük gülistanlık olacak

diğerini sürgüne gönderelim memleket nasıl kalkınacak

ÖYLE Mİ??

Bu despotluktur..!

bu halkın iradesini hiçe saymak

yurdum insanına: '' Sen de kim oluyorsun.. sus haddini bil aklın almaz haddini bil aşma '' demektir

onu, kendi halkını, küçümsemektir, önemsememektir, hiçe saymaktır..!!

bi halttan anlamaz addetmektir..

bir tane ülke varmıdır ki dünya üzerinde bu sekilde asarak, keserek, kapatarak,yıkarak refaha ermiş bana gösterirmisiniz.?

en kalkınmısı ya sömürgedir ya koloni..!!

atgözlüklerimizi cıkartalım..

gercekleri görelim, ve daha bi ılımlı, yapıcı yaklasalım memleket meselelerine..

kimseyi savunmuyorum, yanlıs bi fikre kapılıpta söyle böyle demesin kimse, lügatta yapmayın cocuklarınızı torunlarınızı ilgilendirecek bu denli ciddi meseleler hakkında..

sadece düşünün, okuyun..

YAZIK ETMEYİN..

Ne tur bir iradeden bahsediyorsun ? 

Gecim derdine dusmus bir halk , secim oncesi hediyeler erzaklar altinlar vs vs halk bu oyu iradesi ilemi verdi maddi bagimliligi ilemi ?
    at gozluklerini cikartalim demissin haklisinda bir devleti cokertmek istiyorsan iki hamle yaparsin ilki devleti maddi acidan halka bagimli tutarsin (simdi avrupada hangi devletin maddi gelir saglayicagi mulkleri var diceksindir biz avrupa sitandartinda bir ulke olsak bu durumda olmazdik zaten) ikinciside yuz yillar onceden beri uygulanilan burjuva sinifi yaratma muhabbetidir. Elde avucta hic birseyimiz kalmadi ve ister istemez hepimiz gelecek korkusu yasamaya basladik ve gene haklisin bu cocuklarimizi  torunlarimizi ilgilendiren ciddi bir konu Polyanacilik oynamak sencede yersiz degil mi ?

ayrica halki onemsemek istiyorsan halkina imkanlar saglarsin insanlari islerinden edip "efendim cok fazla yolsuzluk var ozellestirilmeli demezsin." bunu avrupada yapsan gulerler nasil devletsin  bu kadar acizmisin derler adama ama malesef diyemiyoruz cunki gucsuzuz.

Bilmem bilirmisin eskisehirdeki bor madenlerini tonlarca hammadde nereye gittigi aciklanmayan tirlarla cikip gidiyor ulkemizden gozlerimizin onunde hadi halkin iradesi engelleyin bakalim :)

Latte > AMD Readon HD 7990 praying > Intel Core i7-3970X kitty kitty > idiot idiot.
Toplam Hit: 20382 Toplam Mesaj: 229