folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Akp Kapatılmadı

Akp Kapatılmadı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı:
    -----------------------------

onur35 bunu yazdı:
    ii oku kardeş,akp ye oy verenlerin hepsine şeriatçı demedm ben,senin de şeriat çı olduğunu düşünmüyorum,olsan açık açık sölerdin heralde.ama gerçekten şeriatı isteyen insanlar akp den umutlu

Seninkide 

B*k gibi kokmuosun ama üzerine s*çmışlar gibi bişi... Diosn ben yanlızca şeriatçı olsam oy verirdim akpye sonrada akpye oy verenlerin tamamına şeriatçı demiorm :|

Bu ne b*k emmi ya şu millet önünü görmeye başladı eğer bi iki yıl kadar hiç elleşmesinler iktidara ohhh millet keyfini çıakracak hrkesin cebi parayla dolacak... 

sen nerden bilion herkesin cebinin dolacağını bırak boş muhabbeti yaa,akp iktidara geldikten sonra dış borç 2 ye katlandı,anlamadığım şu sen kimsin ki herkesin cebi para dolaak diebiliosun,nerden biliosnu yani?

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

onur35 bunu yazdı:
    ZoRKaYa bunu yazdı:

onur35 bunu yazdı:
    ii oku kardeş,akp ye oy verenlerin hepsine şeriatçı demedm ben,senin de şeriat çı olduğunu düşünmüyorum,olsan açık açık sölerdin heralde.ama gerçekten şeriatı isteyen insanlar akp den umutlu

Seninkide 

B*k gibi kokmuosun ama üzerine s*çmışlar gibi bişi... Diosn ben yanlızca şeriatçı olsam oy verirdim akpye sonrada akpye oy verenlerin tamamına şeriatçı demiorm :|

Bu ne b*k emmi ya şu millet önünü görmeye başladı eğer bi iki yıl kadar hiç elleşmesinler iktidara ohhh millet keyfini çıakracak hrkesin cebi parayla dolacak... 

sen nerden bilion herkesin cebinin dolacağını bırak boş muhabbeti yaa,akp iktidara geldikten sonra dış borç 2 ye katlandı,anlamadığım şu sen kimsin ki herkesin cebi para dolaak diebiliosun,nerden biliosnu yani?

Ticaretin içindeyim desem yeter ;) Sen rahat ol... Öyle pc başından sadece akp kapatılsın demkle olmuo bu milletin evini ailesini geçindirmesi lazım...

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı:

onur35 bunu yazdı:

Seninkide 

evet bu herkes kısmı tabi AQp yanlıları oluo çünkü gerisi insandan sayılmıo.Borç son 6 senede 4 kat oldu(150 milyar$>>>>>620milyar$).Bu para nereye kullanıldı?!!! bi işçiye zammı yaptılar? bi indirim ya da vergileri mi düşürdüler?!!!!!1-2 yıl daha bırakırsak bu toprak bizim vatanımız olmaktan çıkıcak!!!!!!  

Ha bi de ticaretin içindeyim demişsn.Demekki var sende de bi numara bu kadar esnaf dükkan kapatıpta sen bunu sölüosan ki 4 yıl önce dünyanın önde gelen yerli tekstil sektörümüz şimdi teker teker iflas ediyosa.... 

NEDEN? (soru olarak)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zigana
    zigana's avatar
    Erkek

şimdi arkadaşlar herkesin demokratik düşüncesi farklı olabilir. kimi hükümeti sevmez kimide sever .öncelikle buna saygı duymak lazım.

partinin kapatılmaması iyi oldu . ekonomi piyasa her zaman istikrarı sever.

şimdi dikkat edilecek bir konuya değinmek istiyorum. bu insanlarda olan bir zaafve hastalıktır. maalesef. tek güç olmak bazen iyi bazense insan noktasından kötüdür. akpartinin karşısında gerçekten muhalefet yok. muhalefet olmamasıda baz insan zaaflarını da beraberinde getiriyor.çoğumuz yani % 47 miz güvendik ve oy verdik.pişmanda değilim.

ne oldu ... muhalefetsiz tek başına iktidar oldu. muhalefetsiz diyorum çünkü muhalefettekiler gerçekçi muhalefet yapamıyorlar. toplumdan güven kaybediyorlar peki iktidar ne yapıyor? iktidarda ise aşırı bir özgüven meydana geliyor.yani ben olmazsam bu toplum çöker .ben olmazsa t.c. nin bölünmez bütünlüğü tehlikeye girer gibi psikolojilere kapılıyorlar. bu durum aslında hiçte hoşuma gitmiyor. özgüven fırtınası gereğinden fazla iyi değildir. bu durumda yanlış yapma rizki çok fazladır. isterdimki muhalefet yapıcı proje üreten bir konumda olsun. iktidarda muhalefetten biraz da olsa çekinip aldığı kararları bir kaç elekten geçirsin. gereğinden fazla özgüven ; yanlışlığın ve diktatörlüğün kapısını açar.

Temel adalettir .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onur35
    onur35's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı:

onur35 bunu yazdı:
    ZoRKaYa bunu yazdı:

onur35 bunu yazdı:

Seninkide 

Ticaretin içindeyim desem yeter ;) Sen rahat ol... Öyle pc başından sadece akp kapatılsın demkle olmuo bu milletin evini ailesini geçindirmesi lazım...

ticaretle uğraşanlar bilseydi her şeyi bu ülkeyi ticaretçiler yönetirdi.sen burdan laflarınla insanları etkilemeye çalışıosun.akp kapatılmadı yaa tamam artık herkes evini ailesini geçindirecek.saçma sapan konuşuon bu saatte sana cevap veriom bide yaa

Tedariksiz sıçmaya giden domala domala taş arar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek

15 yasındasın ve ticareti tamamen kavrayıp gelcegini görebiliyorsan helal olsun.Ama ben pk zannetmiyorum.Hele ki maliye bakanı bile dolandırıcı iken.Biliyorsundur gümrük olayını,tavuk olaylarını.Bazı dükkanlar dolu olabilir ama o dükkanların sahiplerine de bakmak lazım.O paranın hangi cemaatler falan arasında döndügüne.Ben cevremde ekonomiden memnun olanı görmedim daha.

Düzenleme:Su alıntı yapma işini de bıraksanız iyi olur.

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Arkadaşlar büyük para çevirenlerle adam gibi konuşn en azından 1 trilyon civarı... Ve diyinki işler nasıl.. Bu ergenekon kapatma vs. olayları olduğunda durdumu... Kesildi diyeceklerdir.. Kapatma davası açıldığı günün akşamına kadar işler yine idare ederdi fakat bu dava açılınca zank die durdu... Bu C.Başkanlığı içinde aynıydı...

Yaşıma bakıp yorum yapmayın... 16 yaşındayım ve herşeyin farkındayım :|     

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Geenmeboo
    Geenmeboo's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı:

Arkadaşlar büyük para çevirenlerle adam gibi konuşn en azından 1 trilyon civarı... Ve diyinki işler nasıl.. Bu ergenekon kapatma vs. olayları olduğunda durdumu... Kesildi diyeceklerdir.. Kapatma davası açıldığı günün akşamına kadar işler yine idare ederdi fakat bu dava açılınca zank die durdu... Bu C.Başkanlığı içinde aynıydı...

Yaşıma bakıp yorum yapmayın... 16 yaşındayım ve herşeyin farkındayım :|     

işte sorun da o.16 yaşındasın ve herşeyin farkında olduğunu sanıosun.Bi gençliğe hitabeyi okuyup günümüz olaylarını bi gözden geçir bakalım tıpa tıp cuk oturmuo mu Atatürk'ün uyardığı konular....

NEDEN? (soru olarak)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sagukn
    sagukn's avatar
    Erkek
    O büyük paralar cevirenlerin parası bize gelmez iste.O paralar belli kesimin elinde döner.Akpyi yükseltenler onlar zaten.Magdur olanlar orta seviyede olan ciftçiler memurlar zaten.Yasına göre yorum yapmak istemezdim ama daha zannettigin kadar tecrübeli degilsin.

Deli sevdalarım vardır benim çünkü ben Al Bayrağımın aşığıyım
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

Batsın bu Dünya Bitsin bu Rüya

Ağlatıpta gülene yazıklar olsunn..

doğmamış çileler yaşanmamış dertler.

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
Toplam Hit: 20397 Toplam Mesaj: 229