folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Akp Kapatılmadı

Akp Kapatılmadı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Conquer
    Conquer's avatar
    Erkek
    akp,yakinda bizim evide satacak diye korkuyorum a.q

Hiçbir gerçek,bir şizofrenin yalanıyla başa çıkamaz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Conquer bunu yazdı:
    -----------------------------
    akp,yakinda bizim evide satacak diye korkuyorum a.q

tabi zaten devlet kurumları bitti sıra sizin evlere geldi ... bakalım hayırlısı tek tek elden çıkyıorlar

We can be more, we can be much more.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebelpirate
    rebelpirate's avatar
    Erkek
    kapatılmaması daha iyi oldu. kapatılsaydı büyük bir kriz patlak verirdi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    afrasiab
    afrasiab's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konpicyus

la sen hep akpyi savunmazmıydın noldu lem :) 

Acı veriyorsa geçmiş, geçmemiş demektir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ricin
    ricin's avatar
    Erkek

bu karardan sonra kimseye bişey söylemek veya yapmak düşmüyor sadece bu şerefsizler sayesinde birilerinin ülkemizi işgal etmesini beklemek ile yetineceğiz o kadar...onlarda o sırada yurt dışına kaçma planları yapacaklar tabi...boşverin gitsin onlara bu oyları verenler utansınlar bunlar bişey değil ileride bu ülkeyi daha çok büyük şeyler bekliyor...

benim gözüm bu ilker başbuğu hiç gözüm tutmadı bunuda söyliyeyim..akp ye destek verecek gibi duruyor...

üniversite öğrencilerine devre tasarımı yapılır...! tekdag-elektronik.blogspot.com/
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fcksystem
    Fcksystem's avatar
    Erkek
    SHEK1LC1 bunu yazdı:
    Fcksystem bunu yazdı:
    SHEK1LC1 bunu yazdı:
    Fcksystem bunu yazdı:
    SHEK1LC1 bunu yazdı:

ülkeyi bölmek isteyen bölücülere sahip cıkan parti hakkında bile bu kadar saldırgan ve herseyi mükemmel analiz etmiş bi kalabalık görmedik hiç şimdiye kadar..

olayı bitirmişsiniz

o kapatılsın sorunlar bitecek

bu içeri atılsın millet refaha erecek

öbürünün halk tarafından verilmiş tüm yetkisi elinden alınsın ülke güllük gülistanlık olacak

diğerini sürgüne gönderelim memleket nasıl kalkınacak

ÖYLE Mİ??

Bu despotluktur..!

bu halkın iradesini hiçe saymak

yurdum insanına: '' Sen de kim oluyorsun.. sus haddini bil aklın almaz haddini bil aşma '' demektir

onu, kendi halkını, küçümsemektir, önemsememektir, hiçe saymaktır..!!

bi halttan anlamaz addetmektir..

bir tane ülke varmıdır ki dünya üzerinde bu sekilde asarak, keserek, kapatarak,yıkarak refaha ermiş bana gösterirmisiniz.?

en kalkınmısı ya sömürgedir ya koloni..!!

atgözlüklerimizi cıkartalım..

gercekleri görelim, ve daha bi ılımlı, yapıcı yaklasalım memleket meselelerine..

kimseyi savunmuyorum, yanlıs bi fikre kapılıpta söyle böyle demesin kimse, lügatta yapmayın cocuklarınızı torunlarınızı ilgilendirecek bu denli ciddi meseleler hakkında..

sadece düşünün, okuyun..

YAZIK ETMEYİN..

Ne tur bir iradeden bahsediyorsun ?

Gecim derdine dusmus bir halk , secim oncesi hediyeler erzaklar altinlar vs vs halk bu oyu iradesi ilemi verdi maddi bagimliligi ilemi ?
    at gozluklerini cikartalim demissin haklisinda bir devleti cokertmek istiyorsan iki hamle yaparsin ilki devleti maddi acidan halka bagimli tutarsin (simdi avrupada hangi devletin maddi gelir saglayicagi mulkleri var diceksindir biz avrupa sitandartinda bir ulke olsak bu durumda olmazdik zaten) ikinciside yuz yillar onceden beri uygulanilan burjuva sinifi yaratma muhabbetidir. Elde avucta hic birseyimiz kalmadi ve ister istemez hepimiz gelecek korkusu yasamaya basladik ve gene haklisin bu cocuklarimizi torunlarimizi ilgilendiren ciddi bir konu Polyanacilik oynamak sencede yersiz degil mi ?

ayrica halki onemsemek istiyorsan halkina imkanlar saglarsin insanlari islerinden edip "efendim cok fazla yolsuzluk var ozellestirilmeli demezsin." bunu avrupada yapsan gulerler nasil devletsin bu kadar acizmisin derler adama ama malesef diyemiyoruz cunki gucsuzuz.

Bilmem bilirmisin eskisehirdeki bor madenlerini tonlarca hammadde nereye gittigi aciklanmayan tirlarla cikip gidiyor ulkemizden gozlerimizin onunde hadi halkin iradesi engelleyin bakalim :)

Bak arkadasım milleti üç beş beze erzaga oyunu satar durumuna sokmayın..

bu kadar aptal bi millet değildir Türk milletinden bahsediyoruz burda..

devletin bazı yada bütün olarak politikalarını begenmeyebilirsiniz

gayet normaldir, imdiiii, sorarım size: darbeyle parti kapatmanın ne farkı var söylermisin bana..

asıl gericilik, asıl demokrasiden kacış, halkı iplememek bu değilmidir..

her ne olursa olsun DOGRU BİRDİR..!!

bunu ama efendim su anki sartlarda söylede böylede diye kıvırarark egip bükerek saptırmanın bi anlamı yok..

özelleştirme politikalarını eleştirierek, bor madeninden dem vurarak yan cizmeninde manası yok..

millet getirdi basınıza koydu

ve bununda demokrasiyle bi tanımı bi adı var..

sende bu yolda mücadele etmelisin.

yoksa hep şuan oldugu gibi hep muhalefet tam muhalefet kalacaksınız..

hoş onuda becerebilseler bari.

kişisel algılama lütfen anlayanlar anladı..

Dem vurmuyorum yasadigim bir olayi anlatiyorum bu kadar mudafa yapman ilgimi cekti cikar sahibimisin yoksa saffinin mi yanindasin ? :) Cikarin varsa anlayisla karsilaya bilirim ama dersen ki cikarim yok saffimin yanindayim yalanci konumuna dusersin biraz "kimseyi savunmuyorum" demistinde :) ayrica neden muhalefet yapmiyayim ki ? Sacma sapan isleri kaldiramamak oldukca normal bir davranis ayrica neyi yan cizmisim ? hadi kullanin %46lik gucunuzu engelleyin bakalim bor satisini dikilsin bakalim cok sevdiginiz cok guvendiginiz Hukumetimiz amerikanin karsisina bakalim gercektende solediginiz gibi ulke halki icin mi var yoksa bu iste bir bit yenigimi var. Haliyle diyebilirsin ki bunca isin icinde onunlami ugrassin e tabiki haklisin gemi flosu kurmak Yazili-Gorsel basini tekellestirmek ulke gelirlerini azaltmak zor isler...

Samimiyetine siginarak sana bir soru sormak istiyorum ;

Turkiyede 2 milyon kisi kacak elektrik kullansa 30 bin kisi durduk yere maas alsa Tek genede zarar edermi ? :))
    Bahsettigin at gozlugu ile yanitlamaman dilegi ile.

Bak arkadasıms sana bütün samimiyetimle söylüyorum:

bu yasıma kadar ne bi partinin saksakcılıgını yaptım nede herhangi bi siyasi olusumdan direk ya da dolaylı olarak cıkarım oldu..!!

demek istediğim gayet acık ve net

sen sanıyomusun ki bor madeni sadece bu hükümetle basladı alımı satımı ya da herneyse..

yada sen sanıyomusunki şimdiye kadar kaçak elektrik kullanımı yoktu yada birileri durduk yere maas almıyodu hiç??

konuyu carpıtmanın kişiselleştirmenin bi anlamıda faydasıda yoktur..

dedim ya size: DOGRU BİRDİR

illaki her kurum ve kurulusun millet ve ülke menfaatleri için dogru ve iyi olanı yapmasını ister her fert..

amaaa

bana sanki bi hazmedemeyiş yada ne bileyim bi bel altı vurma var bu olayda gibi geliyo..

bende senin samimiyetine güvenerek soruyorum o zaman:

sen borcun olan, ve hatta senin dedenin dedesinin bile borclu oldugu bi adama (ABD) karsısına nasıl dikilebilirsin..!!

ama sen bunun düzelmesi için istikrar için alnın dik olsun diye ugrasıyosan

ve halkında sana bu yolda destek verdiyse

cıkar dersin diyeceğini günü geldiğinde

inan bana bu malum teskere olayında bile yaptıkları bence bi kafatutustur.

bu bi süreçtir hemen kimse bişey bekleyemez.

kişiler yada kısa vadeli icraatlarda sorgulanamaz

çünkü hiçbirinin yarın değişmeyeceği garantisi yoktur

adı üstünde politika

ama bi durus bi tarz diyosan

evet derim o durusu o gayreti halk görmüş ve secmiş.

kimseye aptal, akılsız, menfaatleri var yada saksakcı damgası vuramassın. vurmamalısın..

cözüm bu değildir tek denilen o

hangi parti olursa olsun isimlerin önemi yok

kapatmakla iş bitmiyo..

ki bunun olmasını yani kapanmasını halkçılığı partisinin ismi olan gercekte ise halkla uzaktan yakından alakası olmayan bi çevre ısrarla isteyince

haklıysa bile insan hadi len diyo

:)

Zorla adimi dinsize cikarticaksin :)))

Durus evet haklisin bir durus ama nasi bir durus bu ? insanlarin sorgusuz sualsiz yargilamadiklari ugurunda hayatlarini verebilicekleri bir olguya sirtini yaslamis bir durus Hatta o kadar ileri gitmis ki bir donem "Ben istanbulun imamiyim" bile demis bir durus bu cikarlari uyusmayinca erbakana sirtini donmus bir durus bu parti kurmadan once kirmizi hali ile karsilanmis bir durus Devlet sirketlerini dogrultucagina elden cikarmis bir durus bu heaaaa hodo hodo sadece onami sovuyorum kimse kusura bakmasin ama tabirimde yanlis varsa affola dunku cocuk gelip yillarin chpsini mhpsini anavatanini sifira cekmedimi cekti adam olsalarmis guclu kalsalarmis diyesi geliyor insanin ne bileyim belkide yaniliyorum belkide sen haklisin ama ozellestirme politikasi icin oldukca doluyum sovdukce sovesim geliyor bu konuda
    oldukca keyifliydi seninle tartismak cidden zevk aldim saol varol :)

Latte > AMD Readon HD 7990 praying > Intel Core i7-3970X kitty kitty > idiot idiot.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Akp kapanmadı. Bu saatten sonra darbe gibi hayaller kurmakta son derece saçma. Eğer ülkemizin geleceği için endişe ediyorsak bu saatten sonra yapılacak tek şey çalışmak. Bakın Tayyibe hapise girdi, çıktı. Yılmadı ülkenin başına geçti. Şimdi Tayyip Erdoğan ve tayfası at oynatıyor. Aynı şeyler konumu itibariyle Fethullah Gülen içinde geçerli. Ülkeyi resmen ele geçirdi. Eğer bunlara dur demek istiyorsak çalışarak onları geçmeliyiz. Fakat muhalefet dışında pek birşey yaptığımız söylenemez.

λ
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Kapatılmadığı gün artık %10

Sonraki gün % 12

Bugün %14 param olaydı bende kağıt alırdım baba. Kaldı ki bu haftalık değişim. Doviz rezil-u rusva oldu. Tayyip senn dashağın yiyim dai :|

İMKB 100 Repo Dolar Bono Euro  
      %14,45 %0,30 %-3,90 %0,36 %-4,81  
    1300 
    1200 
    1100 
    1000 
    900 
    800 
    700 

1144,519%20YTL
    1144,519%20YTL
    1144,519%20YTL
    1002,974%20YTL
    1002,974%20YTL
    1002,974%20YTL
    960,996%20YTL
    960,996%20YTL
    960,996%20YTL
    1003,581%20YTL
    1003,581%20YTL
    1003,581%20YTL
    951,878%20YTL
    951,878%20YTL
    951,878%20YTL

Burada yeralan değerler 1 haftalık değişimleri yansıtmaktadır.

Toplam Hit: 20482 Toplam Mesaj: 229