folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Akrebim Doğurdu (Resimli )

Akrebim Doğurdu (Resimli )

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Bana bi yavsu satsana?

Bir ara annemin pazardan aldığı kirazın içinden çıkmıştı koca bişe ona bakıyordum, ben memlekete gidince bizimkiler bakmamış ölmüştü garibim.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    proxy
    proxy's avatar
    Erkek

eXceptioN bunu yazdı:
    -----------------------------

psikolojik bir mazoşist 'den kesitler, severim senin gibileri .

şaka bi yana hocam helal olsun herkes besleyemez böyle .

hahah güldürdün beni hocam ya :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

proxy bunu yazdı:

Oskar bunu yazdı:

Kaçtıklarında nasıl yakalıyorsunuz? Sizi hiç soktularmı?

kaçtıklarında diyorsunda kaçırmamak lazım kaçıncada ya maşa yada yavru ise pet bardakla yakalıyorum. sokulma meselesine gelince şükür daha o zevki yaşamadım ama 3 gün önce anne tarafınfan sokuluyordum yarım cm ile yırttım :) o mızrak gibi iğne ve olümcül zehirin acısını düşünemiyorum :)

Babannemiz akrep sokmasına karşı içebilmemiz maksadıyla basit panzehir yapardı; cam kola şişesine ağızına kadar zeytinyağı doldurur içine 2 tane canlı akrep atar, şişenin ağzını kurumuş mısır koçanı parçasıyla kapatırdı, zamanla akrepler yağda erir, sıvı bulamaç halini alırdı, Akrep soktuğunda onu sonuna kadar içerdik. Beni 2 kez akrep 1 kez bö örümceği soktu. Sizin sokmaya karşı panzehiriniz yokmu? Zeytinyağına atılan akrep hertürde işe yarıyormu?

neoplanın üstüne otobüs tanımam.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    proxy
    proxy's avatar
    Erkek

dediğin panzehiri duymuştum. yıllardan beri beslerim henüz sokulmayı beceremedim panzehir bulundurmayıda düşünmedim atın ölümü arpadan olsun :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exception
    exception's avatar
    Erkek

proxy bunu yazdı:

eXceptioN bunu yazdı:

psikolojik bir mazoşist 'den kesitler, severim senin gibileri .

şaka bi yana hocam helal olsun herkes besleyemez böyle .

hahah güldürdün beni hocam ya :)

ne demek hocam, sayende (:

A man may be born, but in order to be born he must first die, and in order to die he must first awake.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

proxy bunu yazdı:

dediğin panzehiri duymuştum. yıllardan beri beslerim henüz sokulmayı beceremedim panzehir bulundurmayıda düşünmedim atın ölümü arpadan olsun :)

Kuyruk elimin üstüne vurduğunda elektrik çarpmış gibi hissettim, onu tutup çekerken zehrini hâla zerkediyordu, elim ısınmaya ve şişmeye başladı, ateşim çıktı, kalp atışım hızlandı, panzehiri içip yattım, buzla kollarımı ve vücudumu ovmaya başladılar, parmaklarım davul gibi oldu tırnaklarım attı, parmaklarımı, bileğimi dirseğimi oynatamıyordum, halüsinasyonlar görmeye başladım, uyku bastırdı, bütün vücudumu buzla ovup yüzüme tokat atıyorlardı, ertesi sabah uyanıp tuvalete gittim, idrarım kan gibi geldi, halsizlik bir hafta sürdü, takip eden iki hafta boyunca hızla kilo verdim, gücümü aylar sonra kazanabildim.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    proxy
    proxy's avatar
    Erkek

Oskar bunu yazdı:

proxy bunu yazdı:

Kuyruk elimin üstüne vurduğunda elektrik çarpmış gibi hissettim, onu tutup çekerken zehrini hâla zerkediyordu, elim ısınmaya ve şişmeye başladı, ateşim çıktı, kalp atışım hızlandı, panzehiri içip yattım, buzla kollarımı ve vücudumu ovmaya başladılar, parmaklarım davul gibi oldu tırnaklarım attı, parmaklarımı, bileğimi dirseğimi oynatamıyordum, halüsinasyonlar görmeye başladım, uyku bastırdı, bütün vücudumu buzla ovup yüzüme tokat atıyorlardı, ertesi sabah uyanıp tuvalete gittim, idrarım kan gibi geldi, halsizlik bir hafta sürdü, takip eden iki hafta boyunca hızla kilo verdim, gücümü aylar sonra kazanabildim.

sağlam bi türe sokulmuşsunuz sokan akrep nasıl bişeydi renk vs tarif edebilirmsn ? gerçi alerjinde olabilir en zayıf zehir türüne sahip akrep bile alerjisi olan birini soktumu sonucu çok ağır olabilir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swinlarg
    swinlarg's avatar
    Erkek

thekurdo bunu yazdı:

Timsah beslemek yasayla yasaklanmıştı değil mi ?

Bi kaç hafta önce üniden bir arkadaşımın evinde misafir oldum memleketinde. Akvaryumunda timsah besliyor. Akvaryumun başucunda bulunduğu bir yatakta uyudum. Sabaha kadar timsahın beni yeme fantazileri rüyalarımda bir o yana bir bu yana gitti. O arkadaşım dahil sen mürid kardeşim hepinizi esefle kınıyorum ve hepinizden nefret ediyorum ulan. Ne fantastik adamlarsınız :D

haci abi benimde cok timsah alasım var yaw bi denk gelse hiç kaçırmayacagım kocaman camlar var evde bide akvaryum yaparım çok iyi olur

siyah beyaz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dengesiz
    dengesiz's avatar
    Erkek

hacı bu kadar hyvanı ne ile besliyon sen

Doğru kişi olmak meselenin yarısıdır, diğer yarısı; doğru zamanda, doğru yerde, doğru kişilerle karşılaşmış olmanızdır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Oskar
    Oskar's avatar
    Erkek

proxy bunu yazdı:

Oskar bunu yazdı:

proxy bunu yazdı:

sağlam bi türe sokulmuşsunuz sokan akrep nasıl bişeydi renk vs tarif edebilirmsn ? gerçi alerjinde olabilir en zayıf zehir türüne sahip akrep bile alerjisi olan birini soktumu sonucu çok ağır olabilir

Beyaz renkte, serçe parmağım boyutunda sırtında çok hafif sarı çizgileri olan bu tür sıklıkla gelibolu yarımadasında anafartalar bölgesinde ingilizlerin ikinci dünya savaşı sırasında tebeşir kayalarını küreklerle oyarak açtıkları ve günümüze kadar kalan tünellerde yaşıyor. Tümüyle beyazdır, ışığa maruz kaldığında birkaç günde ölüyor. Yahya Çavuş şehitliğine giderseniz tabyaların tünellerinde gece yakalayabilirsiniz, biz hep gece sokulduk, gündüz dışarı çıkmıyorlar. Böö örümceklerinide yine aynı tünellerde yakalayabilirsiniz, tüneller kışın sıcak yazın serin olur, tabyaları birbirine bağlar, ingiliz tünelleri de ormanın altını dolaşır ve türk tabyalarının 100 metre kadar önüne çıkar, akrep, örümcek, yılan, köstebek, tarla faresi, çiyan ne ararsanız bulabilirsiniz.

Toplam Hit: 49232 Toplam Mesaj: 267