folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Barzani’Den Kürt Tehditi

Barzani’Den Kürt Tehditi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    onlara elektrik su bizden gidiyor keseriz elektriklerini o kadar

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Kişilere değil yaptırana bakacaksınız.

ABD nin maşalığını yapıyor bu salak. En fazla havlar bir boh yiyemez. bu milleti kimse bölemez. tarihte bir sürü ornekleri vardır. en yakınından söyleyeyim kıbrıs barış harekatı sağcısıda solcusuda gidip askere yardım etmistir kanımızda vardır.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek

Realim kürdüm başımız bağlı oturuyoruz klavye başında ordu hepimize silah gerekli alet edevat yiyecek ve eğitim verse hepimiz gideriz bende giderim gerekirse, yarın öbür gün bizim çocuklarımız yaşayacak bu topraklarda

gaipten görüntüler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_Lecter
    Hannibal_Lecter's avatar
    Erkek

Arkadaşlar, bırakın bu Kerkük bizim olacak falan laflarını. Eğer Türk olduğunuzla gurur duyorsanız ve Atatürkçüyseniz, Türk milletinin tarihi boyunca savaşçı  değil barışçı olduğunu bilirsiniz.

Biz hiç bir yeri işgal etmeden, yalnızca bize saldırıldığında cevap veren şerfli bir milletiz.

Belki de barış düşüncesi, gençlerin kanı hızlı aktığından hiç tatmin edici olmayabilir.

"Mutlaka ki savaş her millet için gereklidir. Çünkü savaş tembelleşmiş ruhları ateşlendirip, insanlara özgüven kazandırır."

Yukarıda söz Dostoyevski'nindir.

Umarım biz de onun gibi düşünmüyoruzdur...

İnsanlar buğday gibidir. İçleri boş olduğunda dikilirler, içleri dolduğunda eğilirler.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek
    savaş vatana kastedilmişse savaştır vatan dışında savaş ise zalimliktir elbet bu söze katılıyorum ama kardeş bir savaş var ortada pkk lılara karşı savaş içerisindeyiz bu bi gerçek ırakı alırsak pkk lıları temizleriz zamanla elbet sonumuz hayır olsun

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Olaylar gün geçtikçe kontrolden çıkıyor.Türkiye'nin bir an önce kendini toparlayıp ağırlığını koyması lazım.Aksi takdirde dönüşü olmayan şeyler olacak.Türkiye kuzey ırak konusunda taviz vermemeli.Dibimizde kürdistan kuruyorlar.Küstahlık üstüne küstahlık yapıyorlar.Hala boyun eğmeye devam ediyoruz.Şu an birinci aşamayı tamamlıyorlar.İkinci aşama ise Türkiyenin toprakları olacak.Avuçlarını yalar demekten başka birşey yaptığımız yok.Bir hastalık gibi büyümeye devam ediyorlar.Böyle karşıdan seyretmekle olmaz.

λ
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    efsun
    efsun's avatar
    Erkek
    bu ülkede 30 milyon kürt oalbilir ama 30 milyon kürtün 29 milyonu bir türk kadar bu vatanı sever ve koşa koşa canını vermeye hazırdır çünkü onlar  mezopotamyanın  yerlileridir ayrıca bu ülke öle 2-3 tehtidle yıkılacak gaza gelicek bir ülke değildir...  türkiye çok stratejik noktadır şimdi burda bir savaşçıksa biz oraya dalsak 70 milyon türk askerimizle  savunsak savaş sonunda elbette türkiyenin üstünde  paylaşımlar olacaktır... savaş kolay birşey değildir...  bir ülekyi en az 50 yıl geriye atar ekonomi düşer... ve derimki barzani şerefsizi sadece karşısındakini küçük görüyor.. Bknz Tayyip... ama gel gelelimki oda biliyorki birsavaş zamanında bu ülkenin  her yaşlısı her genci her türkü her kürdü bu vatan için canını vermeye yemin etmiştir..

Her türlü piping işleriniz itina ile yapılır.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inside
    anonim6918524
    anonim6918524's avatar
    Banlanmış Üye
    Bilgi/Destek Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Barzani: Tehditlere yanıt verdim

Bölgesel Kürt Yönetimi’nin başkanı Mesud Barzani, Şubat sonunda El Arabiyye televizyonuna yaptığı ve Türkiye’de tepki çeken açıklamalarının, Ankara’nın o dönemde Kerkük’le ilgili tehditlerine yanıt olduğunu söyledi.

Barzani Erbil’de yaptığı konuşmada da benzer ifadeler kullanmaktan kaçınmadı. “Ben Türkiye’nin o günkü tehditlerine yanıt verdim” diyen Barzani, sözleriyle ilgili Ankara’dan gelen açıklamaları tehditkar ve kaba bulduğunu belirtti.

Barzani, 26 Şubat’ta yapılan ancak El Arabiyye televizyonunda cumartesi günü yayınlanan röportajının o günkü koşullar çerçevesinde değerlendirilmesi gerektiğini kaydetti.

“Ben Türkiye’nin o günkü tehditlerine yanıt verdim” diyen Barzani, sözleriyle ilgili Ankara’dan gelen açıklamaları tehditkar ve kaba bulduğunu belirtti.

Barzani, “Ben müdahele ederiz demedim, eğer müdahele ederlerse aynı şekilde cevap vereceğimizi söyledim” ifadesini kullandı.

Kimseyi tehdit etmediklerini kaydeden Barzani, başkasının kendilerini tehdit etmesini de kabul etmeyeceklerini kaydetti.

KDP lideri, Kerkük’ün bir Irak meselesi olduğunu vurgulayarak “Hiçbir ülkenin bu meseleye müdahale hakkı yok. Olası bir müdahele sorun yaratmayı ve işleri karıştırmayı amaçlar” dedi.
    ---------------------------

Bu o.ç akıllanmayacak.

λ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    x-files bunu yazdı:
    -----------------------------

Kişilere değil yaptırana bakacaksınız.

ABD nin maşalığını yapıyor bu salak. En fazla havlar bir boh yiyemez. bu milleti kimse bölemez. tarihte bir sürü ornekleri vardır. en yakınından söyleyeyim kıbrıs barış harekatı sağcısıda solcusuda gidip askere yardım etmistir kanımızda vardır.

-----------------------------
    Dostum sen benim iki Gözümsün. Hakikati dedin, Allah senin gibi düşünenlerden Razı olsun. ;)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NighT-7
    NighT-7's avatar
    Erkek

arkadaşlar kanınızı biraz daha kaynatacam :) artık milli bilinci uyandırma vakti geldi :)

http://www.mehter.info/marslar.html

"Genç Osman" Marşını bi dinleyin varya çıldıracaksınız :) 

...
Toplam Hit: 11962 Toplam Mesaj: 93