folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bu Bahtsız A Bir Yol Gösterin

Bu Bahtsız A Bir Yol Gösterin

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LethaLImpacT
    LethaLImpacT's avatar
    Erkek

hocam son durum şöyle .

sürekli mesajlaşıyorlar.

3 günde 1000 küsür gibi bi mesaj sayısına ulaşıldı.

öyle devam ediyor.

Metalurjist.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Hoca bekle. İstikrarını koru zor zamanlarında ve mutlu anlarında yanında ol. Sürekli beklenti içinde olduğunu belli etme. Git şunu söyle.

Senden çok hoşlanıyorum. Biliyorum önceki konuşmalarımızda -artık ne konuştuysanız konuya yazdığın yazılardan böyle bir anlam çıkarttım- bana çıkma teklifi ediceksen etme dedin. ( Güzel bi gümüş kolye al  ucuz olur :D ) Verdikten sonrada kendini hazır hissettiğinde bunu takmanı istiyorum de. Biraz romantik ol. Ha kırmızı birde gül almayı unutma nedendir bilinmez hangi kız olursa olsun muhabbetiniz ne olursa olsun gül alan kız gülümser bi değişik olur. İşe yarar. Ama 1 yıl sonramı olur 1 gün sonra mı 1 dakika sonra mı bilinmez :D

Benzer bişeyi yapmıştım hatta kız farklı şehire gitmişti. Sonra bigün yıl başı felandı sanırım içiyom ben kafa olmuş bi milyon :D Telefon çaldı. Baktım arıyo. O zamana kadar sadece arada mesajlaştık 1-2 defa telefonla konuştuk. Muhabbet ettik sadece. Napıyosun felan derken. Yanına olmak istiyorum dedi. Allah allah dedim. Bunu senden duymak beni çok şaşırttı dedim. Tamam sus dedi. Neyse işte arada havadan sudan konuşmalar geçti. Ben kapatıyorum arkadaşlarlayım içiyoruz dedim. Senin yüzünden 2 bardak geriye düştüm şimdi fondip yapmam lazım dedim bu yüzden. Gülüştük felan derken. Dur dedi. Bişey söylemem lazım. Buyur dinliyorum dedim. Seni seviyorum dedi. Sonrası bilindik şeyler.Çıkmaya başladık. Ben geldim o geldi. Sonra bişeyler oldu derken. Hop bu menopoz teyzeler gibi mızmızlanmaya başladı. Artık gelmiyosun felan. Ayrıldık :D

Dikkatli ol dostum ibretlik bi hikayedir. Sonra hevesim kaçmıştı sanırım. Lise öğrencisiyiz tabi kanımız kaynıyo. Bunun en yakın 2 arkadaşının önünde başka bi kızı götürdüm. Bildiğin yaladım yuttum okulda :D Haber anında gitmiş. Bu kadar kolaymı unutmak felan derken. Napıcaktım yas mı tutucaktım amk dedim :D Çok eğlenceliydi lan benim lise hayatım :D Bilgisayar odasının anahtarının olması günde bi paket sigaramı beleşe getirirdi :D İşi olan kankaa anahtar lazım :D Bende kullandım :D Neyse demem o ki siktir et amk kasma kendini relax ol. Koymuşum g.tüne dünyanın senden önemli hiçbişey yok bu hayatta. Sen olmazsan bi bok olmaz. Kendini harap etme. Dediklerimi yap günün birinde elbet telefonun çalıcak %100 eminim :D

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    Beyler son bir durum raporu yazayim oncelikle bu sene olmaz keskenhic baslmasaaydin uni yalan olur diyenlere kizla konustuktan sonra 2 hafta icinde 18 net arttirmis bulunuyotum su an 118 civari yapiyorum oncesine oranla daha fazla calisiyorum. Ki sevgilisinden tmamen ayrildi artik hic konusmuyorlarmis hata bana dover misin demisti ancak oyle rahatlarmis falan filan guzel gidiyor 2-3gunde bir kesinlikle telefonla konusuyoruz hafif hafif okuldada konusmaya basladik hersey guzel tam istedigim gibi

I am Jack's inflamed sense of rejection
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Seni arkadaş olarak görüorsa eğer, kankalığa çevirtmemelisin. çevirtirsen sıçtın :)

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Edit : Nothing Else Matters

Jilet_Boris tarafından 11/Kas/12 15:31 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ferriere
    ferriere's avatar
    Erkek
    asiminnesli bunu yazdı
    Beyler son bir durum raporu yazayim oncelikle bu sene olmaz keskenhic baslmasaaydin uni yalan olur diyenlere kizla konustuktan sonra 2 hafta icinde 18 net arttirmis bulunuyotum su an 118 civari yapiyorum oncesine oranla daha fazla calisiyorum. Ki sevgilisinden tmamen ayrildi artik hic konusmuyorlarmis hata bana dover misin demisti ancak oyle rahatlarmis falan filan guzel gidiyor 2-3gunde bir kesinlikle telefonla konusuyoruz hafif hafif okuldada konusmaya basladik hersey guzel tam istedigim gibi

kız arkadaş veya sosyal faaliyetler + okul denkleminde benim yaşadığım ve gözlemlediğim 2 ihtimal var ya dibe vurursun ki bu hem okulu hem diğerini olumsuz etkiler birde yükselişe geçersin bu da 2 işten birindeki mutluluğunun 2. işe motive etmesiyle olur.anlaşılan mutlu bir diyalogunuz var buraya kadar işi getirdin devamında da götürürsün hem aşk hayatında hem sınavda başarılar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    ferriere bunu yazdı
    asiminnesli bunu yazdı

kız arkadaş veya sosyal faaliyetler + okul denkleminde benim yaşadığım ve gözlemlediğim 2 ihtimal var ya dibe vurursun ki bu hem okulu hem diğerini olumsuz etkiler birde yükselişe geçersin bu da 2 işten birindeki mutluluğunun 2. işe motive etmesiyle olur.anlaşılan mutlu bir diyalogunuz var buraya kadar işi getirdin devamında da götürürsün hem aşk hayatında hem sınavda başarılar.

adamsın hocam ne diyeyim

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

aynı üniye gitmezseniz yatar o iş diyim ben 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    Lotus bunu yazdı

aynı üniye gitmezseniz yatar o iş diyim ben 

o hacettepe istiyor ben itü elektrik de o 11.sınıf bn senye üni deyim onun 1 senesi daha var 

Toplam Hit: 12419 Toplam Mesaj: 130