folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bu Berberler Ne Ayak?

Bu Berberler Ne Ayak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

geçen gittim 30tl verdim çıktım bundan sonrada vermem zaten makine var onun alırım geçerim böyle bir zamanda zaten kış bere takıyorum hep berber gidipte sağdan az soldan az almasını bekleyemem

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

Ben hep 15 liralık kestiriyorum.

Saçın amına koyuldu , izmitte doğru dürüst berber bilen yeşillendirsin. 

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek
    OverLord bunu yazdı

bu virüs işi gittikçe sıkıntı olmaya başladı aşı vs gelene kadar berbere vs gitmek de zor gibi görünüyor.

fiyatı uygun güzel performans alabilecegimiz bir saç kesme makinesi öneriniz varsa alabilirim

Moserın eski kablolu makineleri bile 270 liradan aşağı yok.Powertec makinelerinin kullanıcı yorumları iyi fp ürünler.Fazla parada vermeye gerek yok.

Powertec 3200 158lira  Link

Powertec 4500 211lira  Link

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dadaloglan
    Dadaloglan's avatar
    Erkek
    OverLord

Moser 1400-0050

Berberlerin eski makinası.

Ayran, şalgam, demsiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeLLB0y
    HeLLB0y's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

Ben hep 15 liralık kestiriyorum.

Saçın amına koyuldu , izmitte doğru dürüst berber bilen yeşillendirsin. 

De levent vardı uzun saclı sakalli bir abi dünya göz hastanesinin karşısında orası iyidi tavsiye edebilirim halen açık mıdır bilmiyorum ama uzun zaman oraya traş oldum gayet memnun kaldım ama levent abiden şaşma derim.

The End
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

2 senedir Panasonic er 1411 kullanıyorum Corona alaka değil sağlam traş sözkonusudur saçlar da çok asi ve sert üstüne makina tanımam.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

13 liraya kesiyodu benim saçları. 20 yaptı şimdi. Kellikte var tabi. 70 liralar 100 liralar nasıl berber bunlar da bu fiyatları istiyolar. 

Naber la?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

2 gün önce saç sakal 60 lira verdim.

bakım yaptırmadım kafamda doğru düzgün saç yok kısa sürüyor traşım.

kaç yıldır gittiğim berbere dedim bidaha gelmeyecem abi bu fiyat nedir dedim.

herşey 3 katı oldu filan dedi.

saç sakal 30 verirdim 40 yaptı 45 yaptı en son 60 diyince patladım dükkanda.

şimdi mahalle arasında küçük dükkanlı bir berber amca var. saç şeklimi ona gösterecem aklında tutabilirse ucuza ondan traş olurum artık.yada foto gösterirrim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek
    Wort bunu yazdı
    OverLord bunu yazdı

bu virüs işi gittikçe sıkıntı olmaya başladı aşı vs gelene kadar berbere vs gitmek de zor gibi görünüyor.

fiyatı uygun güzel performans alabilecegimiz bir saç kesme makinesi öneriniz varsa alabilirim

Moserın eski kablolu makineleri bile 270 liradan aşağı yok.Powertec makinelerinin kullanıcı yorumları iyi fp ürünler.Fazla parada vermeye gerek yok.

Powertec 3200 158lira  Link

Powertec 4500 211lira  Link

Benim dükkanda kullanılıyor çokta güzel, kaliteli tavsiye ederim 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamgibi
    adamgibi's avatar
    Erkek

Suriyeli berber var burada ona gidiyorum saç sakal 20tl traşını da beğeniyorum normalde kendim olurdum ama fiyat uygun olunca uğraşmak yerine gidiyorum suriyeli berbere

O bu değil de çaycıların,kafelerin günahı ne abi? Hepsine serbest ama kahveler ne zamandır kapalı bi ara da açıldı ama oyun yasak ulan berberde insan nefes nefese geliyor yasak yok sırf pirezentabıl görünümleri bozulmasın diye isanların şekilcilik sağlıktan daha önemli demiş devlet babamız sağ olsun.

kontra bisiklet
Toplam Hit: 40830 Toplam Mesaj: 147
yine zam yeniden zam zam