folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bu Berberler Ne Ayak?

Bu Berberler Ne Ayak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

http://youtube.com/watch?v=5qf8CNvC2Do?t=207

3:27 den sonrası ilginç :D

DE5TROY3R tarafından 11/May/20 02:45 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

benim berbere yazdım, artık tarifeye uyacam yapacak bir şey yok yazmış, sikimi alır 2 katı fiyat çekerse , herkes berberlerin kıymetini anladı diyo.

sanki uzaya roket fırlatıyorlar. iki üç deneme sonrasında millet makinayla saç kesmeyi öğrenir, onlar da müşterinin değerini anlar...

4 ay önce 3 numara yapmıştım, beğenmemiştim hiç :) . geçen haftaya kadar bende saçımı kendim kesmeye çekiniyordum.
    tekrar makinayla 3 numara yapmayı göze aldım önce, sonra youtubedan saç kesim videolarını izledim.
    makinayla yanları ve arkayı gayet düzgün bi şekilde pay bırakarak ve en büyük ölçüyle kestim. üstü bıraktım. en son, yanlardan üste geçişi de ayarladım, gayet de iyi oldu...

avengers daki rumlow un saç kesimine benzedi :D

böyle şekil saç kesimlerini tercih etmezdim ve hep subay traşı yaptırırdım ama çok samimiyim ilk deneme sonucu gayet olumlu. bi daha berbere tek kuruş vermicem :)

valar morghulis ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

2 katı olmasada 10 lira zam gayet normal karşılarım adamlarda ekmek yiyecek, sanki memleketin her boku bitti bir fırsatcı berber eksildi

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Eskisi gibi değil her şey çok Farklı. Maliyet arttı çünkü tek kullanımlık havlu, tek kullanımlık önlük, maske, dezenfektan vs vs devlet her şeyin tam olsun tek kullanımlık olsun diyor ama fiyatlarını aşağıda tutamıyor. Ben uzun zamandır gitmiyorum berbere saçları Afrika örgüsü yapıyorum uzun süre kullanıyorum :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

ne kadar gerçek bilemedim

Biri bana yıkamalı saç sakal ile  damat traşı arasındaki fiyat farkı neyden kaynaklı anlatsın 

samaccc tarafından 11/May/20 03:53 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

ne kadar gerçek bilemedim

Biri bana yıkamalı saç sakal ile  damat traşı arasındaki fiyat farkı neyden kaynaklı anlatsın 

İki tane yıkamalı saç-sakal var ve fiyatları farklı.

Damat traşının normal traştan farkı yok. Kadın kuaförleri gelin başından parayı buluyor diye erkek berberlerinin icadı.

Bu arada bu tarife İstanbul'da olsa neysede Samsun'da berber bu paraları isterse traş köpükleyip kayarlar berbere. 

mkyb tarafından 11/May/20 03:59 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    engin01288
    engin01288's avatar
    Erkek

Ankara'da 2020 yılı fiyat tarifesine göre Lüx: 104 1.Sınıf: 69  2.sınıf berberler 49 TL'na kadar çıkabiliyorlar. Muhtemelen tarife yenilenmeyecek ama fiyatları buna göre yükseltecekler.

Ankara Fiyat Tarifesi

https://www.atonet.org.tr/Uploads/Birimler/Internet/Hizmetlerimiz/Azami%20Fiyat%20Tarifleri/2020_Azami%20Fiyat%20Tarifeleri/2020%20Kuaf%C3%B6rler%20Berberler%20ve%20G%C3%BCzellik%20Salonlar%C4%B1.pdf

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

Benim de artık berbere gidesim gelmiyor, saç uzatsam diyorum uzayana kadar o pacoz haline nasıl katlanır, ya da ben mi yöntem bilmiyorum da brokoli modeli geziyorum.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NiKoTiN
    NiKoTiN's avatar
    Erkek

haberlerde dinlediğim kadarı ile 

9 saat çalışacaklar en fazla
    ikram yasak
    jilet ile sakal traşı yasak
    maskesiz traş yasak
    tek kullanımlık havlu 
    koltuklar bir dolu bir boş olarak çalışacak (boş olan koltuğun parasını da diğer müşterilere ekliyorlar muhtemelen yeni sistemde)
    bekleme salonu gibi birşey yok
    her müşteriden sonra hizmet verilen alan ve malzemeler dezenfekte edilecek
    yeni müşterinin gözü önünde bütün malzemeler traşa başlamadan evvel tekrar dezenfekte edilecek

o adamlar da haklı kendi açısından, insanlar da haklı virüs var diye geliri artmadı ama giderleri arttı herkesin
    allah sonumuzu hayır etsin

NiKoTiN
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    banneduser
    banneduser's avatar
    Erkek

Bu fiyatlara bari değdirmeseler ya da değdirince indirim yapsalar. :))

ride or die..
Toplam Hit: 40559 Toplam Mesaj: 147
yine zam yeniden zam zam