folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Bu Berberler Ne Ayak?

Bu Berberler Ne Ayak?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

Normalleşme süreci sonrası kör tuttuğunu hesabı millet acısını birbirinden çıkarmaya çalışacak. Fiyatını anormal gördüğüm hiçbir şeyi almıyorum. Bu zamanda birşey alınmaz.

Syntax error..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

kapalı kaldıkları için acısını çıkardıklarını düşünmüyorum. Tek kullanımlık havlu + üzerine serdikleri zımbırtı tek kullanımlık olacak. ve dükkanı günlük dezenfekte etmeleri gerekecek falan. Bu maliyetler için fiyatlar arttı. Benim berber söylüyor mevcut fiyat +10 tl malzeme parası diye

Bittik biz bittik
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek
    Cosmic bunu yazdı

kapalı kaldıkları için acısını çıkardıklarını düşünmüyorum. Tek kullanımlık havlu + üzerine serdikleri zımbırtı tek kullanımlık olacak. ve dükkanı günlük dezenfekte etmeleri gerekecek falan. Bu maliyetler için fiyatlar arttı. Benim berber söylüyor mevcut fiyat +10 tl malzeme parası diye

Hocam sen berberine fazla güvenme o zaman :) benim gittiğim kuaför zaten tek kullanımlık havlu tarzı kullan at tarzı şeyi bayadır kullanıyor. Maliyet fln berberlerin zamma bahanesi...Nasıl telefonlara vergi geldi deyip 1000tl millete soktularsa bunlarda böyle sokuyorlar... 2-3 aylık fiyat zammına bir şey diyemem devletin vermediği desteği çıkarmak için makul bulabilirim. Fakat bizim insanımızı az buçuk tanıyorsam yeni fiyatın devam edeceğini düşünüyorum.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    CorretzA bunu yazdı
    Cosmic bunu yazdı

Hocam sen berberine fazla güvenme o zaman :) benim gittiğim kuaför zaten tek kullanımlık havlu tarzı kullan at tarzı şeyi bayadır kullanıyor. Maliyet fln berberlerin zamma bahanesi...Nasıl telefonlara vergi geldi deyip 1000tl millete soktularsa bunlarda böyle sokuyorlar... 2-3 aylık fiyat zammına bir şey diyemem devletin vermediği desteği çıkarmak için makul bulabilirim. Fakat bizim insanımızı az buçuk tanıyorsam yeni fiyatın devam edeceğini düşünüyorum.

ne kadar veriyorsun saç+ sakal + yıkama ve lokasyon?

Bittik biz bittik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Hayat inanılmaz pahalandı. O fiyat artışları normal ve alışmak lazım.

3 sene önce 30bin euro maliyeti olan makinayı şu an 50bin euroya mal edemiyoruz.

Herşeyin fiyatı zamlanacak.

Aralık ortası sattığım arabanın fiyatı %45 zamlanmış. Almak istediğim arabanın fiyatı 2 katına çıkmış.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    garga
    garga's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Hayat inanılmaz pahalandı. O fiyat artışları normal ve alışmak lazım.

3 sene önce 30bin euro maliyeti olan makinayı şu an 50bin euroya mal edemiyoruz.

Herşeyin fiyatı zamlanacak.

Aralık ortası sattığım arabanın fiyatı %45 zamlanmış. Almak istediğim arabanın fiyatı 2 katına çıkmış.

"3 sene önce 30bin euro maliyeti olan makinayı şu an 50bin euroya mal edemiyoruz."

abe ben yukariyi anlamadim... 3 sene once 30 bin yuro olan sey.... simdi tas catlasa 35 bin yuro olsun anlayayim... 30 bin yuro olan sey 3 senede 50 bin yuro olsaydi. Sana bisey soyleyecegim. Ingiltere bruksele girer darbe olurdu yok brexit falan :D yok kafam basmadi yani.

anca gidersin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

Koç Burssuz (Umut Sarıkaya) – Abi niye vücudumuzun bütün kıllarını ...

niye herkes tüm memleket yukarıdaki gibi gezsin istiyor :D

randevu aldık bakalım çarşambaya. 20 tl standart veriyordum zam yapsa bile bana yapmaz diyorum ama belli olmaz görecez ^^

senin ne ayrıcalığın var yakışıklı.

eeee onun arabasıııı vaarrrr .... güzeelll mi güzeeelllll ...

nerde adminler troll 2 kişiye ban talep ediyorum.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tuuruls
    tuuruls's avatar
    Erkek

Eve kapandığımız ilk zamanlarda (2. hafta başında falan) bir gaza gelip kafayı sıfıra vurdum yakışır/yakışmaz korkusu yok tabii 1 ayda uzar yine rahat. Umrumda değildi ama yakıştığını fark edince dün yine kestim uzatmayı düşünmüyorum daha :D Size de öneririm, bir yerden sonra alışıp kolaylığını görünce sallamıyorsunuz gerisini.

He duşta köpürmüyor kafa ama olsun ona da alıştık :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek
    Cosmic bunu yazdı
    CorretzA bunu yazdı
    Cosmic bunu yazdı

ne kadar veriyorsun saç+ sakal + yıkama ve lokasyon?

30tl lokasyon Kocaeli 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

Yarın berberim şayet "zam yaptık" derse son traşım olur.

hemen makina siparişi veririm... amq benim bu süreçte maaşım arttımı ki benden 2 kat fazla ücret istesin

Lekum Dinikum Veliye Din ...
Toplam Hit: 40564 Toplam Mesaj: 147
yine zam yeniden zam zam