folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Bu Soruya Cevap Verecek Birisi Var Mı? (Evrim)

Bu Soruya Cevap Verecek Birisi Var Mı? (Evrim)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

volkan bunu yazdı:
    -----------------------------

peki ben sana güzel bir soru soriyim hee timsahdan gelip maymuna dönüşüp insan olduğunu idda ediyosun eee senden sonra nie bu evrim bilim kurgu hikayen devam edip bir süpermene veya hulk dönüşmüyo yoksa bu evrim denilen şey bir otobus yolculuğu gibimi vandan inci kefali olarak binip ankarada timsaha dönüşüp  boluda maymunlaşıp istanbulda sondurak olarak insan formunamı kavuştu bunu idda ediyonuz cvp?

senin gibilere cevap vermeye tenezzül etmiyoruz, sonra da çıkıp "ahaha cevap veremediler" diyosunuz. 2 satır kitap okuyun sonra artizlik yapın.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zodiac
    Zodiac's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı:

Buremba bunu yazdı:

inanmıyorsun bari saygı duy, çirkefleşme.

hocam kusura bakma, canilere ve çocuklarla ilişkiye giren sapıklara saygı göstermem. sadece ruh sağlığı bozuk biri olsa saygı duyardım. ama böyle adamlara değil.

Bende şu "aydınlanma çağı" ateist dallamalarına saygı duymam, benim inandığıma inanmayanı değil saygı duymayanı tanımam, sikime bile sallamam, madem bu düzenin içinde herkes birbirine saygılı olmayacak ozaman kimin kime gücü yeterse..Adamına göre muamele.

mantığın korkunu yenemiyorsa kendini düşünenden sayma,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    inception
    inception's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

volkan bunu yazdı:

peki ben sana güzel bir soru soriyim hee timsahdan gelip maymuna dönüşüp insan olduğunu idda ediyosun eee senden sonra nie bu evrim bilim kurgu hikayen devam edip bir süpermene veya hulk dönüşmüyo yoksa bu evrim denilen şey bir otobus yolculuğu gibimi vandan inci kefali olarak binip ankarada timsaha dönüşüp  boluda maymunlaşıp istanbulda sondurak olarak insan formunamı kavuştu bunu idda ediyonuz cvp?

senin gibilere cevap vermeye tenezzül etmiyoruz, sonra da çıkıp "ahaha cevap veremediler" diyosunuz. 2 satır kitap okuyun sonra artizlik yapın.

O kadar kitap okuma taraftarısın aç Kuran oku oda bi kitap ,
    evrimin bilimde zerre kadar yeri ve doğruluğu yoktur .
    çok saygısız ve ahmakça yorumllar yapıyosun .

Yazdığın herşey yalan / gerçek dışı şeyler.

hayir demek için kalabaliga arkasini dönmüs,ilk silahi icindeki öfkesi olan,vadedilen sözlerden nefret etmis,ve bilmek istedigi seyi zaten bildigini farketmis,merakini seven,yarinin sadece onu ölüme yaklastiran bir gün olduguna inanan kisi.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cran_s
    cran_s's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

bilimin söyledikleri yüzbinlerce bilimadamının söyledikleri ortada ve bunlar tekrar tekrar deneylerle gözlemlerle ispatlanabiliyor

diğer yanda ne olduğu belli olmayan biri/birileri bişeyler demiş ve hiçbir şekilde ispatlanma deney yapma imkanı yok üstelik bilime aykırı

hangisine inanacağımızı seçmeye bile gerek yok. gerçek ortada.

ispatlanmışsa neden hala teori?

ispatlanması için en önemli etken fosiller

dinozorların fosilleri ortadayken ortak atanın fosilleri nerede?

ara geçiş formlarının fosilleri nerede?

inananları küçümsüyorsunda

2 3 tane ucube fotoğrafıyla fosiliyle insanlığın varoluşunu açıklamak nekadar mantıklı

yobaz dediğiniz insanlardan ne farkın var ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

volkan bunu yazdı:

Öncelikle sevgili kardeşim; okuma ve araştırma yeteneklerini geliştirmelisin, kimse kimsenin "timsahdan gelip maymuna dönüşüp insan olduğunu" iddia etmiyor. Sonra arkadaşım, yaş kaç bilmiyorum ama, o Superman, Hulk falan var ya, onlar aslında yok, yalan onlar. Çizgi roman karakterlerine inanacak yaşı geçtin ama değil mi? Fiziksel olarak mümkün olmayan bir durumun, biyolojik olarak mümkün olması mümkün mü? Değil tabiki. Ortaokula geçince öğrenirsin. Bahsettiğin destinasyonda bir yolculuk, türleşme konusunda bulunan paleontolojik bilgiler ışığında cidden kısa bir zaman zarfı. Casio fx-82 var hesap makinası, ondan al, idare eder seni. Bu yaşta hala abajur, fasülye falan olmuyordur herhalde. Son olarak insan evriminin devam ettiği konusunda gayet net kanıtlar bulunmakta, ama onu tartışmak için çok erken. Önce bir üniversiteye falan gir, kazan. Sonra geliriz oraya. Hadi bakalım, uyku vakti.

while (1<2)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AsilKan
    AsilKan's avatar
    Erkek

Bence kestirip atmalı verilen cevaplar kadar çok derinine inmeye çalışmakta saçma.

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

Buremba bunu yazdı:

hocam kusura bakma, canilere ve çocuklarla ilişkiye giren sapıklara saygı göstermem. sadece ruh sağlığı bozuk biri olsa saygı duyardım. ama böyle adamlara değil.

La Ne Oldu 9 Yaşinda Tecavuze Mi Ugradin.. Böyle Salak Salak Konuşursan Ben Senle ilişkiye Girecem .

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

volkan bunu yazdı:

e tabi mantıklı bir cvp bulamazsın  malum evrim masalıda bi yere kadar fazla zorlamamak lazım zira bilinçsizce bir şeye ömrünü verip sonra sadece hava puff olduğunu anlayınca koca bir boşluğa düşer telef olursunuz  he bu hikayeleri kitaptan okuyorsan birde evrim teorisinin çöküşü adlı kitapları oku :)

onekine?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

@kurtcebe yıllardır kuran okuyorum. şu an evimde 4 kuran meali var. yani kör cahil konuşmuyorum. saygı konusunda da şunu söyleyebilirim, kuranda sayısız yerde inanmayanlara (ateist olsun hristiyan, pagan vs) birçok hakaret eder ve sırf inanmadıkları için bizi akılsızlıkla aptallıkla suçlar.

yani kuran bana saygılı değilken nasıl benden saygı bekler? mesela bak ben saygı duymuyorum dedim sen de hemen o zaman ben de sana duymam dedin. anlatabildim mi? kuran daha ben doğmadan bana hakaret etmiş. benden hiçbir şekilde saygı beklemeye hakkı yok.

@inception hangi verilere dayanarak evrimin bilimde yeri olmadığını söylüyorsun anlamıyorum. çok komik bir cümle sarfettin. harun yahya ile mi öğrendin biyolojiyi anlayamadım. yanlış konşuyuosun.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Buremba
    Buremba's avatar
    Erkek

Prometheus bunu yazdı:

Buremba bunu yazdı:

ya sen peygambere bunu diyorsun değil mi yanlış anlamıyorum yani. senin gibi düşüneni ilk defa görüyorum da dünyanın hiçbir yerinde bütün peygamberlere bu lafları edip de sonra saygı göstermem diyenine raslamadım. bizim için kutsal varlıklara dil uzatıyorsun, istediğini düşün ama 92%'sinin müslüman olduğu bir ülkede kutsal varlıklara dil uzatma bence. seninki özgürlük değil çünkü.

. . .. . ... .
Toplam Hit: 15824 Toplam Mesaj: 129