folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ceza Ve Ayben Mahkemelik ..

Ceza Ve Ayben Mahkemelik ..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSH
    SSH's avatar
    Erkek
    SilenC3 bunu yazdı:
    -----------------------------

AntiOksidan bunu yazdı:
    ReaL_KurD bunu yazdı:
    ya bu dissleşmelerde küfür serbesttir babacım yani diss olayının doğasında vardır diye biliyorum ben. yanlış mı biliyorum bilmiyorum ama bana öğretildiği kadarıyla disslerde en yakın arkadaşlar bile bazen birbirlerine küfrederler. cezayı da sagopayı da sevmem ama cezanın yaptığı ahlaka aykırıysa sagonun yaptığı da rap kültürüne aykırı. olayı medyatikleştirmekten ve popülariteden başka bir şekilde yorumlayamıyorum ben hepten ipleri koptu bu heriflerin.
    Alakası yok.küfür vardır ama bi dereceye kadar.senin eşine küfretseler ne yapardın güzelim : ) medyatikleşmeyle alakası yok olayın.kaldı ki dissin içinde geçen küfürler değil konserde sövüyo dissin içinde geçse bile kötü bu derece küfür olması sonuçta namusun abi : )

ajan ama ceza nie kadıköy konserinde küfür etti hiç baktınmı :) sago cezaya adam göndermiş elleri çiçekli(!) :D bundan sonra napsın sence :) 

ceza verseydi koçum mahkemeye bana adam yolladı diye :) sagoyu mükselerdi
    boş iş bunlar adam disse bişey demiyoki konserde azına geleni sayıyo :) iyi yapmış versin mahkemeye
    ayrıca dün tv makinesindeki fuatın playbakçisin sagopası güzeldi walla :)

sırıtma la.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Analitik
    Analitik's avatar
    Dişi
    benim bi arkadaşım var babası avukat sagopa onun babasını kendine avukat olarak tutmuş bu yaz mahkemeye çıkcaklarmış
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    emre abi adam kendide söledi hatta ogün videoyu sna atmış olmam lazım :) adam gönderio bende sözlerimle karşılık veriorum dedi salakoooo diye gitti yapma şimdi şurda sagoculuk :D

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    yok kürdom sagoculukla alkasoı yok hepsini dinlerm ama en çok sagoyu beğenirim.Türkçe RAP bu amerikalıların yaptığındna farklı sex,uyuşturucu üzerine  pek şarkı duyamazsın çünkü farklıyız aynen kopyalamadık bu kültürü : ) .
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek

AntiOksidan bunu yazdı:
    yok kürdom sagoculukla alkasoı yok hepsini dinlerm ama en çok sagoyu beğenirim.Türkçe RAP bu amerikalıların yaptığındna farklı sex,uyuşturucu üzerine  pek şarkı duyamazsın çünkü farklıyız aynen kopyalamadık bu kültürü : ) .

doğrudur ajan bizde gangsta rap yapan tek tük benim bilidğim killa hakan var  oda sağlam yapar . ama sago melankoli yapıo insanı bazen bayıyo rap harekettir ama o müslümcü hareketçilerden :) sözlerine bişi demem anlamı güzel sözler ama böyle rap olmaz bana göre(!)

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    kıracada basmıştı küfürü bi konserinde bu ipne:) cezaya bi ceza lazım aq :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

son mesajı yazıyorum topice;

ceza da sago da ipnedir | mt, karaçalı, fuat, raziel, yener vb. adamlar benim favorilerim ha bide m&m :) delikanlı olsunlar göt etmesinler alemin önünde rap'i

kendinize ayığ olunuz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    SilenC3 bunu yazdı:
    emre abi adam kendide söledi hatta ogün videoyu sna atmış olmam lazım :) adam gönderio bende sözlerimle karşılık veriorum dedi salakoooo diye gitti yapma şimdi şurda sagoculuk :D
    katılmıorum kişisel görüş tabi : ) . rap konuşma sanatıdır bi nevi adam konuşmaktan fazlasını yapyo ,melankolik yapıyo hemen arabesk diye olan saldırıları anlamıyorum ben açıkçası.hızlı söylemek rap değil. siz gider it dalaşında eğlenirsiniz ben karabiber duasında daha fazla eğlenirim tercih meelesi bişey diyemem ama rap olmadığı konusuna katılmıorum kesinlikle.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    cezanın istedigide budur zaten kendini türkiyenn eminemi yapmaya calısıor..
Toplam Hit: 8935 Toplam Mesaj: 75