folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ceza Ve Ayben Mahkemelik ..

Ceza Ve Ayben Mahkemelik ..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    pesimistzombie bunu yazdı:
    -----------------------------
    MeRviii bunu yazdı:

Kehanet bunu yazdı:
    MeRviii bunu yazdı:
    antirap..hepsi birbirinden iğrenç..dinleyecilerinin geneli de aynı onlara benziyo..
    yazdıklarının konuyla ne alaksı var anlayamadım ?...rapin ve rap dınleyicilerinin ıgrenc olup olmadıgı hakkında bır konu olsaydı eyw... durduk yere laf atman sadece seviyesizliktir !

Yazdıklarım konuyla gayet de alakalıdır..Durduk yere hepsi birbirine sataşıp küfrediyo..Bşka yaptıkları bişi mi var..

alan razı veren razı sanane? sen git emre aydın dinle 

la pesimist lafı oturtmussun :D yane milim milimlik bi laf :D

Yetim düşler bekçisi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

ne demek rap=flex ? silenc3 kusura bakma abü ama dediğin metal=death metal demek gibi bişey. rapinde kategorileri vardır .

sago cezanın elinden tuttu albüm yaptı şimdide çıkmış ceza adama ana bacı gidiyor.

döneklik değil mi bu? yemek yediği kaba sıçmakla eşittir. 

Ceza ne kadar hızlı rap söylese, sagonun yazdığı kadar derin yazamaz, sagoda ne kadar derin yazsa ceza kadar kastırıp hızlı okuyamaz.

bunlar zaten ortada. fakat gelipde yok müslüm gürses yok arabesk rap vs ne bunlar ya ? .. sago=arabeskse ceza=pop ne farkı var ?

ceza gitti rock'n coke katıldı .. ne oldu yedi parmakları. niye çıktı o salak oraya ? sırf şöhret peşinde başka bişey değil.

sago hangi programlara katılıyor ? .. dil üzerine olan programlara dimi?

di.. 

+ diss demek ana bacı küfür etmek sonrada yeah demek değildir. 

+ rapci olmak bol giyinip kafaya şapka geçirip hızlı hızlı ıkına ıkına şarkı söylemek değildir. 

sagoyu sevmiyosanızda bok atmayın. adam işini yapıyor. para peşinde şöhret peşinde koşmuyor

şan şöhret için adam satmıyor, dün ekmek yediği kapıya gidip küfretmiyor..  

sonuna kadar katılıyorum süper açıklamışsın hocam : )  . kaldı ki sago playback yap vs vs . çok partyde playback yapmış  diyosunuz çok sayıda partyde de yapmadı adam  :) .RAP  i hızlı söylemek sanıyosanız zaten RAP dinlemenizi tavsiye etmeyin diyorum.adam bi kere sigara içiyo zaten playback yapmadan söylemesi hele rap gibi nefes isteyen işte çok zor,öyle olduğunu silahsz kuvvet albümlerinden anlarsınız zaten.bu adam dediğiniz kada çok playback yapıyo olsa "ihtiva reçetesi " gibi bi şarkıda playback yapar zaten : )
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeRviii
    MeRviii's avatar
    Dişi
    Hasta mısın nesin sana mı sorcam ne dinleyeceğimi..Böyle bi başlık açılmış istediğimi yazarım sana mı kaldı..Benim yorumum bu..Sen de şimdi dinlediğin adamlar gibi küfretmeye başla istersen hiç şaşrımam :D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek

ne demek rap=flex ? silenc3 kusura bakma abü ama dediğin metal=death metal demek gibi bişey. rapinde kategorileri vardır .

sago cezanın elinden tuttu albüm yaptı şimdide çıkmış ceza adama ana bacı gidiyor.

Ceza ne kadar hızlı rap söylese, sagonun yazdığı kadar derin yazamaz, sagoda ne kadar derin yazsa ceza kadar kastırıp hızlı okuyamaz.

bunlar zaten ortada. fakat gelipde yok müslüm gürses yok arabesk rap vs ne bunlar ya ? .. sago=arabeskse ceza=pop ne farkı var ?

ceza gitti rock'n coke katıldı .. ne oldu yedi parmakları. niye çıktı o salak oraya ? sırf şöhret peşinde başka bişey değil.

di.. 

+ rapci olmak bol giyinip kafaya şapka geçirip hızlı hızlı ıkına ıkına şarkı söylemek değildir. 

sagoyu sevmiyosanızda bok atmayın. adam işini yapıyor. para peşinde şöhret peşinde koşmuyor

1.ben rape popülerlik açısndan artık rap = flex dedim ajan :)

2.sago bi kere cezann elinden falan tutmadı .albümü ceza yapalım dedi crewler beatler prodüktörlük cart curt sagoda olsun dedi . yane lden tutma gibi bi durum yok :)

ayrıca o albümü başka birine yapsa bu kadar tutarmıydı ? :)

3.rap arabeskmi derinlik olsun ajan yapma bunu :) istedin ülkenn mc lerini hangi sözde derinlik var :) sadece sago yapıo zaten arabeske alışan milletmizim 

onu bu yüzden sevio ya :)

4.rokn coke a nedenmi çıktı :S bu kadar saçma bişey olabilir mi ? şebnem ferah nie çıkıo ? allah allah . 

'Benim için hawada orta parmaklar gören adam sanar hepsi yawşaklar'  yeter sanırım :)

5.sago hangilerinden teklif gelirse ona katılıo makinadan teklif gelse katılmıcak sanki :))) 

6.yediği yere küfr de edio o biraz baksanız :) örn. sago önceden radyoda dj lik yapıodu pop çalıodu demi onn sayesinde ekmek yiyodu ? sonra siktirin gidin die 

pop a bi crew yaptı arkadan dayadı beati full küfür :) kim ekmek yediği yerlere küdr edio bi daha düşün :) 

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    drexler
    drexler's avatar
    Erkek
    abı kral ceza sonra sagopa gelır kufur ettıyse bır nedenı vardır

İTİNA İLE torrentleech davetiyesi aranır. ama kefil bulunamaz :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek
    KorteX bunu yazdı:
    MeRviii bunu yazdı:

Kehanet bunu yazdı:
    MeRviii bunu yazdı:
    antirap..hepsi birbirinden iğrenç..dinleyecilerinin geneli de aynı onlara benziyo..
    yazdıklarının konuyla ne alaksı var anlayamadım ?...rapin ve rap dınleyicilerinin ıgrenc olup olmadıgı hakkında bır konu olsaydı eyw... durduk yere laf atman sadece seviyesizliktir !

Yazdıklarım konuyla gayet de alakalıdır..Durduk yere hepsi birbirine sataşıp küfrediyo..Bşka yaptıkları bişi mi var..

o zaman sen daha diğer rap parçalarını dinlememişsin :D sadece diss olan bölümleri dinlemişsin..

ceza -savas çocukları - medcezir - anneme - cart curt vs. vs..

sagopa bir pesimistin göz yasları - analiz - kalbim krizin bekçisi olmus.. vs.. vs..

dinle :D ( tavsiyemdir )

arkadaş rock dinliyo galiba bu durmda önerilecek isim türkiyeninde en eski gruplarında biri olan radical noise ve rapor 2 dir 

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeRviii
    MeRviii's avatar
    Dişi
    Eyvalla saolun da illa bişi önermenize gerek yok sadece yorum yaptım konuyla ilgili..Yoksa rock dinleyen insan zaten ne dinleyeceğini bilir ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qaMbLer
    qaMbLer's avatar
    Erkek

ne demişler...

FUAT koyimda TUR AT

Burdan bütün kızlara sesleniyorum. Malın Varsa Zekatını Vereceksin Kardeşim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek

sago belki başkasna o albümü yapsa o kdar tutmazdı ama ceza başkasına o müzikleri yaptırabilcek miydi ve bu kadar güzel olabilcek miydi med cezir albümü : ) . kaldı ki bir medcezirde değil  rapstarda da sagonun katkıları var bazı şarkıların müzikleri ve o albümü ayakta tutan şarkı olan "neyim varki " gibi. ceza rock n cokea çıktı ceza RAPçi şebnem ferah çıktı o da ROCKçı : ) .şarkılarında bu kadar amerikayı  eleştiren bir adam coca colanın sponsor olduğu yere çıkmaz : ) .yabancı şöle böle.ya sen yabancı mısın?yabancının kültürü bizimkinle bir mi?yabancı rapçiler anca karı kız,uyuşturucu,sex alkole şarkı yazarlar bunu mu yapıcaksın Tülkiyede? adı üstünde Türkçe RAP hoş gerçi ceza gibi her iki kelimede bir ingilizce kullanınca türkçe olmuyo pek : ) .Ryhtms and Poems/respect and peace.ilk açılımna bak.hızlı söylemek rap değildir rapçi olmayıp çok hızlı söyleyenlerde var bunlar cezadan iyi mi değil.derin söylüyo,düzgünde söylüyo yeterince açık : ) 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    SilenC3 bunu yazdı:

di.. 

1.ben rape popülerlik açısndan artık rap = flex dedim ajan :)

2.sago bi kere cezann elinden falan tutmadı .albümü ceza yapalım dedi crewler beatler prodüktörlük cart curt sagoda olsun dedi . yane lden tutma gibi bi durum yok :)

ayrıca o albümü başka birine yapsa bu kadar tutarmıydı ? :)

3.rap arabeskmi derinlik olsun ajan yapma bunu :) istedin ülkenn mc lerini hangi sözde derinlik var :) sadece sago yapıo zaten arabeske alışan milletmizim 

onu bu yüzden sevio ya :)

4.rokn coke a nedenmi çıktı :S bu kadar saçma bişey olabilir mi ? şebnem ferah nie çıkıo ? allah allah . 

'Benim için hawada orta parmaklar gören adam sanar hepsi yawşaklar'  yeter sanırım :)

5.sago hangilerinden teklif gelirse ona katılıo makinadan teklif gelse katılmıcak sanki :))) 

6.yediği yere küfr de edio o biraz baksanız :) örn. sago önceden radyoda dj lik yapıodu pop çalıodu demi onn sayesinde ekmek yiyodu ? sonra siktirin gidin die 

pop a bi crew yaptı arkadan dayadı beati full küfür :) kim ekmek yediği yerlere küdr edio bi daha düşün :) 

abü 

1. ok :D 

2. ceza nefretlede birlikteydi niye nefretle iş yapmadı albümünde niye sagoyu seçti ?..  niye tüm müziklerde sago imzası var ? kendisi yapamadı mı ?

3. hoca adam rapi arabeskleştirmiyor bunalım takılıyor bi kitlesi var sonuçta dinleyen dinler dinlemeyen dinlemez yani kalkıp niye arabesk diyosun?

adam yazıyo işte röportajları vs de dinlersen, okursan adamın ne yapmaya çalıştığını anlarsın.

4. ROCK :) rock'n coke.. şebnem ferah elbette çıkacak cezanın ne işi var ROCK platformunda? .. işte sen yazmışsın 

'Benim için hawada orta parmaklar gören adam sanar hepsi yawşaklar' adam burda bile çekemeyip çıkıp para aldığı yere küfrediyo :) 

rock severler, rapden haz etmeyenler elbette kalkıp parmak atıcak adama bu adam bunu bilmiyo mu?.. ama işte paraa :)

5. sago gitmez işte öyle yerlere kendiside sitesinde olsun başka yerlerde olsun açıkladı haz etmediğini. katıldığı programların içeriğine dikkat et ceza gibi her yere çıkmaz o :)

6. evet dj turntablizm cezaya uzak bi olay eheh :D .. pop çalıyodu ? :D .. bişey demiyorum disstortionun sözlerini oku :D

:|
Toplam Hit: 8934 Toplam Mesaj: 75