folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ceza Ve Ayben Mahkemelik ..

Ceza Ve Ayben Mahkemelik ..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TIGER_07
    TIGER_07's avatar
    Erkek
    yahu bırakın ya 'yesinler birbirlerini ete para vermesinler,s*ks*nler birbirlerini g*te para vermesinler.' Boşverin hacım.

TBT ordusundan TSK ordusuna transfer olan mürit
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    dejenere olmus,amerikan soparlarina ozenen bu adamlarin neyini tartisiyorsunuz.kirmayin 3-5 zibidi icin birbirinizi

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    yav düzgünce tartışıyoruz kim kimi kırıyor :D

:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    POLECAT
    POLECAT's avatar
    Erkek
    SilenC3 bunu yazdı:
    -----------------------------
    pesimistzombie bunu yazdı:

ne demek rap=flex ? silenc3 kusura bakma abü ama dediğin metal=death metal demek gibi bişey. rapinde kategorileri vardır .

sago cezanın elinden tuttu albüm yaptı şimdide çıkmış ceza adama ana bacı gidiyor.

döneklik değil mi bu? yemek yediği kaba sıçmakla eşittir. 

Ceza ne kadar hızlı rap söylese, sagonun yazdığı kadar derin yazamaz, sagoda ne kadar derin yazsa ceza kadar kastırıp hızlı okuyamaz.

bunlar zaten ortada. fakat gelipde yok müslüm gürses yok arabesk rap vs ne bunlar ya ? .. sago=arabeskse ceza=pop ne farkı var ?

ceza gitti rock'n coke katıldı .. ne oldu yedi parmakları. niye çıktı o salak oraya ? sırf şöhret peşinde başka bişey değil.

sago hangi programlara katılıyor ? .. dil üzerine olan programlara dimi?

di.. 

+ diss demek ana bacı küfür etmek sonrada yeah demek değildir. 

+ rapci olmak bol giyinip kafaya şapka geçirip hızlı hızlı ıkına ıkına şarkı söylemek değildir. 

sagoyu sevmiyosanızda bok atmayın. adam işini yapıyor. para peşinde şöhret peşinde koşmuyor

şan şöhret için adam satmıyor, dün ekmek yediği kapıya gidip küfretmiyor..  

1.ben rape popülerlik açısndan artık rap = flex dedim ajan :)

2.sago bi kere cezann elinden falan tutmadı .albümü ceza yapalım dedi crewler beatler prodüktörlük cart curt sagoda olsun dedi . yane lden tutma gibi bi durum yok :)

ayrıca o albümü başka birine yapsa bu kadar tutarmıydı ? :)

3.rap arabeskmi derinlik olsun ajan yapma bunu :) istedin ülkenn mc lerini hangi sözde derinlik var :) sadece sago yapıo zaten arabeske alışan milletmizim 

onu bu yüzden sevio ya :)

4.rokn coke a nedenmi çıktı :S bu kadar saçma bişey olabilir mi ? şebnem ferah nie çıkıo ? allah allah . 

'Benim için hawada orta parmaklar gören adam sanar hepsi yawşaklar'  yeter sanırım :)

5.sago hangilerinden teklif gelirse ona katılıo makinadan teklif gelse katılmıcak sanki :))) 

6.yediği yere küfr de edio o biraz baksanız :) örn. sago önceden radyoda dj lik yapıodu pop çalıodu demi onn sayesinde ekmek yiyodu ? sonra siktirin gidin die 

pop a bi crew yaptı arkadan dayadı beati full küfür :) kim ekmek yediği yerlere küdr edio bi daha düşün :) 

kardeş cezanın yaptığı disslere birde sagonun yaptığı disslere bak ceza her iki kelimeden birinde küfür edio rap küfür değildir. '' Tilki orda bir ümitsiz dağla hayal kurarken Nedense ipini kestin sattın grubunu erken Kalbin neyse nefretinide kendi elinle şah mat ettin Velakin şimdilerde yediğin tabakları tekmeledin. '' sagonun şarkısında geçen bi kısım burda da dediği gibi ceza yediği tabağı tekmeledi..

"" Cümleler Doğrudur Sen Doğru İsen, Doğruluk Bulunmaz Sen Eğri İsen. P.S
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oRJiNaL
    oRJiNaL's avatar
    Erkek
    Dün gece de sagopaya makinada fuat laf atıyodu. Ben ce çekemiyolar adam hakkaten iyi yazıyor.

Ne geçmiş vardır ne gelecek sonsuz bir "şimdi" vardır hiç bitmeyecek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    comlekci54
    comlekci54's avatar
    Erkek
    ondan sonra diss yapyım diye geçinirler.

Parmak izi bassam olur mu ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gfb_soldier
    gfb_soldier's avatar
    Erkek
    sagopa malı kendı dedı ben rap yapmıorum falan dıe .siktrsin lan o zman . mahkemeye vermişmiş tırsak sorunlu

http://twitter.com/#!/yasiinergul
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bütün forumlara aynı topic açılmış ve hiçbir güvenilir haber sitesinde yoq böyle bir haber ve cezafan da konu açtım hiçbiri duymamış yalan haber beyler reklammmmmm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    posta gazetesinde de yayınlanmıştı.

:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugax
    bugax's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    öyle olsun bakalım