folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ceza Ve Ayben Mahkemelik ..

Ceza Ve Ayben Mahkemelik ..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek
    MeRviii bunu yazdı:
    -----------------------------
    antirap..hepsi birbirinden iğrenç..dinleyecilerinin geneli de aynı onlara benziyo..
    yazdıklarının konuyla ne alaksı var anlayamadım ?...rapin ve rap dınleyicilerinin ıgrenc olup olmadıgı hakkında bır konu olsaydı eyw... durduk yere laf atman sadece seviyesizliktir !

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3LaX
    R3LaX's avatar
    Erkek

sagopanın yaptığı kadar güzel albümler yapamıyor bari onun izinden yürüse. Ezik Ceza : )

Harbi ya bu fuat kim a.q. akşam makinada Sagopa Pleybek yapma pleybekçi sagopa falan diyordu. O adamı kesin makara olsun die çıkardılar :)

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    R3LaX bunu yazdı:

sagopanın yaptığı kadar güzel albümler yapamıyor bari onun izinden yürüse. Ezik Ceza : )

Harbi ya bu fuat kim a.q. akşam makinada Sagopa Pleybek yapma pleybekçi sagopa falan diyordu. O adamı kesin makara olsun die çıkardılar :)

he he komiklikmi yapıosun ? sago kaç prtyde playback yaptı sayamadım bundan  haberin yoksa atıp tutma plss :) 

(Ayrıca Pleybek deil Playback) 

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3LaX
    R3LaX's avatar
    Erkek
    SilenC3 bunu yazdı:
    R3LaX bunu yazdı:

he he komiklikmi yapıosun ? sago kaç prtyde playback yaptı sayamadım bundan  haberin yoksa atıp tutma plss :) 

(Ayrıca Pleybek deil Playback) 

Evet komiklik yapıyorum. Sende fazla yalakalık yapma  Keşke ingilizcenin düzgün kullanılması için gösterdiğin çabayı TÜRKÇe nin düzgün kullanılması içinde göstersen. Ceza Sago nun zıctıgı bile olamaz. Gitsin kumda oynasn.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek
    hııı sen dedin diye kumda oynıcaktı hehe :) tamam yalaka olabilirm ama sende bilmedğin olaylara yorum yazma daha farklı yerlere gidio konu anladın inş :)

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    R3LaX
    R3LaX's avatar
    Erkek

SilenC3 bunu yazdı:
    hııı sen dedin diye kumda oynıcaktı hehe :) tamam yalaka olabilirm ama sende bilmedğin olaylara yorum yazma daha farklı yerlere gidio konu anladın inş :)

Evet farklı yerlere gidiyor çunkü Sagonun üstünlüğünü nedense yllardır kabullenemedınız : ) adam işini iyi yapıyor bi kaç zibidi gibi de yırtık dondan çıkar gibi sıçrayıp sağa sola sataşmıyor. istikrarlı bir şekilde yoluna devam ediyor. King sago

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

ne demek rap=flex ? silenc3 kusura bakma abü ama dediğin metal=death metal demek gibi bişey. rapinde kategorileri vardır .

sago cezanın elinden tuttu albüm yaptı şimdide çıkmış ceza adama ana bacı gidiyor.

döneklik değil mi bu? yemek yediği kaba sıçmakla eşittir. 

Ceza ne kadar hızlı rap söylese, sagonun yazdığı kadar derin yazamaz, sagoda ne kadar derin yazsa ceza kadar kastırıp hızlı okuyamaz.

bunlar zaten ortada. fakat gelipde yok müslüm gürses yok arabesk rap vs ne bunlar ya ? .. sago=arabeskse ceza=pop ne farkı var ?

ceza gitti rock'n coke katıldı .. ne oldu yedi parmakları. niye çıktı o salak oraya ? sırf şöhret peşinde başka bişey değil.

sago hangi programlara katılıyor ? .. dil üzerine olan programlara dimi?

di.. 

+ diss demek ana bacı küfür etmek sonrada yeah demek değildir. 

+ rapci olmak bol giyinip kafaya şapka geçirip hızlı hızlı ıkına ıkına şarkı söylemek değildir. 

sagoyu sevmiyosanızda bok atmayın. adam işini yapıyor. para peşinde şöhret peşinde koşmuyor

şan şöhret için adam satmıyor, dün ekmek yediği kapıya gidip küfretmiyor..  

:|
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeRviii
    MeRviii's avatar
    Dişi

Kehanet bunu yazdı:
    MeRviii bunu yazdı:
    antirap..hepsi birbirinden iğrenç..dinleyecilerinin geneli de aynı onlara benziyo..
    yazdıklarının konuyla ne alaksı var anlayamadım ?...rapin ve rap dınleyicilerinin ıgrenc olup olmadıgı hakkında bır konu olsaydı eyw... durduk yere laf atman sadece seviyesizliktir !

Yazdıklarım konuyla gayet de alakalıdır..Durduk yere hepsi birbirine sataşıp küfrediyo..Bşka yaptıkları bişi mi var..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek
    MeRviii bunu yazdı:

Kehanet bunu yazdı:
    MeRviii bunu yazdı:

Yazdıklarım konuyla gayet de alakalıdır..Durduk yere hepsi birbirine sataşıp küfrediyo..Bşka yaptıkları bişi mi var..

alan razı veren razı sanane? sen git emre aydın dinle 

:|
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MeRviii bunu yazdı:

Kehanet bunu yazdı:
    MeRviii bunu yazdı:

o zaman sen daha diğer rap parçalarını dinlememişsin :D sadece diss olan bölümleri dinlemişsin..

ceza -savas çocukları - medcezir - anneme - cart curt vs. vs..

sagopa bir pesimistin göz yasları - analiz - kalbim krizin bekçisi olmus.. vs.. vs..

dinle :D ( tavsiyemdir )

Yetim düşler bekçisi
Toplam Hit: 8925 Toplam Mesaj: 75