folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ceza Ve Ayben Mahkemelik ..

Ceza Ve Ayben Mahkemelik ..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AgiL3
    AgiL3's avatar
    Erkek
    bi insanın eşine de küfredilmez ki be abi... yani tmm dissleşmeler mutlaka olacaktır ama dorudan da küfür olmaz...

"bir gün öldürmediğim her bir yahudi için bana sitem edeceksiniz." GosteResim.Net kullanın hocalar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chaoser
    Chaoser's avatar
    Erkek

AgiL3 bunu yazdı:
    -----------------------------
    bi insanın eşine de küfredilmez ki be abi... yani tmm dissleşmeler mutlaka olacaktır ama dorudan da küfür olmaz...

eşi dediğiniz insanda kolera yani ve ona diss atılmasında ne sakınca var? 

dünyada en güzel 3 şey vardır; et yemek, ete binmek, etin içine et koymak.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Chaoser bunu yazdı:

AgiL3 bunu yazdı:

eşi dediğiniz insanda kolera yani ve ona diss atılmasında ne sakınca var? 

diss ayrı şey küfretmek ayrı bişey..dissten bahsedilmiyo

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    valla katılıyorum.rap kültürü ayrıdır tamam küfür etmek belki çokda abartılcak bişe deildir pek bi bilgim yok bu konuda ancak, sen rapçide olsan bi yanın Türktür.bizim kültürümüzde eşe küfür, hakaret vs.vs. yoktur.anadoluda leblebi gibi adam öldürürler böle şeler olsa.cezayı severim ama ayıp etmiş.sagopayıda severm gerçi : )

... sorcerer & musket ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adanakebap
    Khaine
    Khaine's avatar
    Erkek

sagonunda aqoem, cezanında aqoem, dün gece sagola laf atan fuatında aq.oem

alayı g*t bunlar (eski kuvvet mira takımı), tmm sagonun lyricleri biraz güzel olabilir, fakat sonucunda heerif g*t, izmir demediklerini bırakmadılar zamanında aq, hiçbirini sevmem, alayının canı cehenneme, ceza fuat gidiyo okanın kıçını yalıyo, sago cemin kıçını yalıyo, böyle böyle biraz daha popüler olmaya çalışıyo zibidiler

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Fuat'ın tv makinasında sagopaya attıgı canlı diss .. ama harbi hoş sölemiş adam :D

http://www.youtube.com/watch?v=FcgM_T4mjO8

Yetim düşler bekçisi
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek

bak Kurdom :) anti hacım dogru soluyo oda bu işten anlıyora benzıyor...

burda ceza döneği haksızdır...Rap kültüründe diss leşmelerde olur...ama sahnede direk küfür etmek degıldır diss...diss cogu zaman dolaylı olarak yapılır..ki rapte de tum parcalar dırekte degılde hep dolaylı olarak anlatılır anlatılmak ıstenen...disslerdede cogunlukla oledır ve dırek ananı,bacını vs... die kufur edılmez ve diss te bıtek karsıdakine atılır...yakınlarına değil...ayrıca diss ole durduk yere yapılan bısey degıl...eger bırıyle bı davan yoksa veya ondan gıcık kapmıyorsa aralarıda bı kavga yoksa veya kimi zamanda bırlıkte bırbırıne saygı dyarak ve anlasmalı olarak dıss leşmelerde olur...kımılerı albumden once dıss leşirler...album yaparken o dissten ılham alsın...nefret azım ve hırs alsın die..bunların dışında durduk yere yapılması Saçmadır!

ki geldiki ceza nın yaptıgı diss te degıl sahnede dırekt sovmüş... sagonun medcezirde onun elınden tutup sagonun deyımıyle "bosborusta elinden tutmasaydı elim,köşeye cekilip yaptığın osuruğun aleviyle yanacaktın.." altyapıarını sag yapmasaydı ceza got gıbıortada kalacaktı medcezir dıe bıseye olmaıycaktı sımdı belki...Sago zaten yeterince populer saago ceza gıbı lolipop reklamlarına cıkarak reklam yapmıyo rap i arac edınmıyo... o rapını reklam yapmıyor..ve klip lerınde bıle kendı yuzunugostermekten bıle kacınmıstır cogu zaman... veayrıca sago ceza ıle yarışa felanda gırmiş degıl...hiç ole bısey ıdda ettiğini grmedım ve ceza ve yalaka yandaşlarıyla sagoya defalarcadiss atarklen sago susp bırıktırırdı...ve tek darbede disstortionları yapıştırırdı...! ve asıl donekler ceza ayben ve fuattır...

Sago belkide Trapin gelişmesınde en buyuk etmenlerden bırıdır...Rap sozlü konusma sanatıdır....sokak şairliğidir...cümle mühendisliğidir... ki sagonun bunların en buyuk ornegidir...tarzıysa pesimist bence cok guzel ve zor bıseydır pesımıst parcalar yazmak flex parcaları suanda etrafta gorudugmuz kadarıyla hızlı solemekte bagdaştıkları flex rapi artık yen yetmeler bile yapıyor...ceza 50 cent ve eminem in kopyası...sagosu ise trap te ayrı bir adam ve tamamenkendı tarzını yaratmış biri...

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kehanet
    Kehanet's avatar
    Erkek
    bu arada bunlar sadece benım bu zaman kadar gorduklerım duyduklarım,ögrendıklerım ve izlenimlerimdir...kimse sen onların yanındamıydın bunlar olurken demesın

Benimkisi kuvvet, zevk ve kudret. Benim adım "Kehanet"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MeRviii
    MeRviii's avatar
    Dişi
    antirap..hepsi birbirinden iğrenç..dinleyecilerinin geneli de aynı onlara benziyo..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SilenC3
    SilenC3's avatar
    Erkek

kehanet, bak ben rapi 7-8 yıldan beri dinlerim harbi harbi ilk rapi cartel sonra cezayla tanıdım. sagoı kendini düşünen  bi varlıktan başka bişey deil. şunu sölicem şimdi medceziri sago, cezaya değilde

ege çubukçuya yapsa bu kadar tutarmıydı? çoğunuz ceza yı ve rapi(!) o lolipop reklamından tanıdınz yalan mı ? ayrıca ceza sagopadan kat kat daha popüler yane bundan sonra

extra bişey yapmaya ihtiyacı yoq. sago anca dava açsın gazetelere çıksın haklı olduğunu sölesin fan kazansın ! başka hangi rap dünyasından bu kadar saçma sapan bişey var ?

ayrıca pesimistlik çok zor bişey değilidr 2 tane 70 lik rakı iç öyle melanlkolik takılırsınki müslüm gürses bile şarkılarına ağlar :) rap denilen şey zaten flex dir bunun dünyada 

örnekleri çok west side zaten bu konuda öncüdür tabiki başta Tupac(2pac) olmak kaydıyla dünyanın en iyi mc lerinin hepsi flexden gelmedir onun için melankoli ne kadar 

kassada flexi geçemez :) sanırım anlatabildim :) ayrıca cezann dissi anladımda ayben ne alaka :S aybenki türkiyedeki ilk kız mc . şimdi bunuda yalanlarlar nese :) 

merak ettiğinz başka bişi varsa yazmaya hazırım :)  

Ben giderken sen dönüyodun, sen benden daha fazla şey bilirsin vs.
Toplam Hit: 8912 Toplam Mesaj: 75