Doganaydin Nickli Mürid Hakkinda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı

Şimdi kardeşiyle konuşucam da amk hala yapmaz diyorum ( suçu sana atmıyorum yanlış anlama ). 

hocam yapmış işte 

bu devirde bu adama çok güveniyosun

No way out
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doganaydin
    doganaydin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Söylediği herşey doğru. Herhangi biryerden engellediğim doğru değil. Şu anda hala kendimi toplayabilmiş değilim ama bu benim kişisel durumum ve böyle olması kimseyi ilgilendirmez, ödemeyi yapmam gerekirdi. Herşeyden kısıp parayı denkleştirmeye çalışıyorum. Ne deseniz haklısınız ancak elimden gelen bu. Yine söylüyorum herşeyden kıstım evi de olduğu gibi bıraktım ilk önceliğim bu paranın ödenmesi.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı

Şimdi kardeşiyle konuşucam da amk hala yapmaz diyorum ( suçu sana atmıyorum yanlış anlama ). 

En son mesajlar ve tarihi görüyorsun, bugün de ?? yazdım.. Ondan önce mesajlarda mavi tick varsı sonra kasıtlı olarak okumadı :) sonda da engelledi işte.. 

https://resmim.net/f/oUi7Av.png

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    doganaydin bunu yazdı

Söylediği herşey doğru. Herhangi biryerden engellediğim doğru değil. Şu anda hala kendimi toplayabilmiş değilim ama bu benim kişisel durumum ve böyle olması kimseyi ilgilendirmez, ödemeyi yapmam gerekirdi. Herşeyden kısıp parayı denkleştirmeye çalışıyorum. Ne deseniz haklısınız ancak elimden gelen bu. Yine söylüyorum herşeyden kıstım evi de olduğu gibi bıraktım ilk önceliğim bu paranın ödenmesi.

Kusura bakma hocam konu açmak zorunda kaldım.. Senden cevap bekledim, daha önce dediğim gibi müneccim değilim senin durumlarını bileyim. Ortadan kaybolup gidiyorsun.. Engelleme olayına gelince, mesajım iletilmiyor ve eskiden görünen resmin görünmüyorsa engellemişsin diye biliyorum. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doganaydin
    doganaydin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Haklısın diyebileceğim birşey yok. O hat tamamen kapandı.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

@unbalanced,

Konu içeriğine yorum yapacak durumda değilim ancak hocam geldiğine bende sevindim.Hiç tanımıyorum ama sitede hep görürdüm harbiden herkese her konuda yardımcı olmaya çalışan adamsın.

Gittim ben. :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YeniHarman
    YeniHarman's avatar
    Erkek

Ben de pişman oldum. @unbalanced hocam, özür dilerim.

Kendim de dahil tüm mürid/müridelere not: Fiziksel temasta bulunamayacağınız kişiler ile iş yapmayın. @unbalanced istisna.

Ekleme:

Üzmeyin oğlum şu adamı. Kimsenin tavuğuna kışt dediği yok. Sonra aaa hocam iyi ki tekrar siteye gelmişsin dersiniz.

YeniHarman tarafından 14/Haz/17 21:29 tarihinde düzenlenmiştir

Olaylara karışmayın!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

konuyu bilmiyorumda seni burda görmek güzel hacı :D 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ari41
    ari41's avatar
    Homo

Burda bi kac is yaptim. Ortalama su an bakiyorumda 73 murid e buradan modem satmisim. Inanin 73 une birden 1 tl em dahi kalmadim çoğu murid cihazları  gönder meden ucreti yatirmisti bile. Velhasil dürüst olun murid arkadaslarim yaptiginiz sattiginiz hizmetlerin veya mallarin arkasinda kesinlikle durun. Unutmayin yediğimiz  nanelerin acısının çıkacağı biyer daha var..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

tesekkurler arkadaslar ilginiz icin, cok sevindim bunlari duyduguma :)

bazi arkadaslar proje icin yardim edebileceklerine dair mesajlar atiyorlar, sagolsun onlar da ancak projenin bir anlami kalmadi. cünkü bu isin satisini yapacak arkadas beni beklemekten sikilip kendisi yapmis hatta bir kac ülkede ön satisini bile yapmis ve agustos ayinda tamamen bitirecegini söyledi bugün.. 

benim en cok üzüldügüm seylerden biri cok güzel bir projeyi kaybetmis olmam.. Bu durumlara düsecegimi bilseydim kendim oturup 5 kere yapardim ayni projeyi.. kismet degilmis demek ki :) simdilik yazilimciliga devam edecegim

Toplam Hit: 14112 Toplam Mesaj: 86
doganaydin