Doganaydin Nickli Mürid Hakkinda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Turania
    Turania's avatar
    Erkek

yine yüzsüz bir dolandırıcı hikayesi..

hocam herşeyi anladım da Araya giren Diğer projeyi nasıl bu adama verirsin zaten ne halt olduğu az çok ortaya çıkmışken.

Söyleyin eşe dosta herşeyden vazgeçer, Vatan'dan vazgeçmeyiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    underzero bunu yazdı

kufur hakaret ediliyorsa under banlar aga

simdi konuyu okumaya basliyorum. kim öle kim kala

next next next install
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bi hastahaneye gidip geldim küfürler havada ucusmus.. Ancak kefilim diyen arkadasin 96 saat banlanmasi dogru olmamis. Benim bundan sonra sahsen tanimiyorsam ya da eskiden tanimisligim yoksa is yapmam. Tahribat adminlerinin de kefillik konusunda gösterdigi hassasiyeti de görmüs olduk. Dolandiriciya kefil de olsaniz banlanmayabiliyorsunuz. Artik bu eleman kimdir nedir bilmiyorum. Ama böyle bir seyin ortaya cikmasi da iyi oldu. Artik herkes ona göre davranir.

@Turania, hocam ikinci projeye baslamadik aslinda. Baslamak üzereydik cünkü daha basit bir isti ve digerine göre daha cok bitecekti. O ara arkadas kaybolmustu tekrar geldi ben de diger projeyi söyledim ama sagolsun yine ortadan kayboldu :) Benim hatam böyle kolay kolay güvenmek oldu.. Bir daha yapar miyim? :) bu da bana ve benim gibilere ders olsun..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hayalet Avcısı
    TaRuZ
    TaRuZ's avatar
    Erkek

Üyeler kefil oldukları kullanıcılardan sorumludurlar. Kefil oldukları kullanıcıya "Birinci Sınıf Ceza" ve "İkinci Sınıf Ceza" uygulanması durumunda, kendilerine "Dördüncü Sınıf Ceza" ve "Yedinci Sınıf Ceza" uygulanır.

Birinci Sınıf Ceza - Üye siteden tamamen uzaklaştırılır. Eğer varsa içerik silinir.

İkinci Sınıf Ceza - Üye siteden durumun önemine göre 3 ile 7 gün arasında uzaklaştırılır. Eğer varsa içerik silinir.

Dördüncü Sınıf Ceza - Üye siteden durumun önemine göre 6 ile 12 saat uzaklaştırılır. Uygun görülürse içerik silinir.

Yedinci Sınıf Ceza - Üyenin kefillik hakkı elinden alınır.

Bu duruma göre kefile fazla ceza verilmiş. İstinaf başvurusunu nereye yapıyoruz.

Adama takdiren ve teşdiden 96 saat vermiş. Bence vicdana uygun.

Errare Humanum Est
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Cok kaliteli adamsin unbalanced

All I need is a possibility.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Hocam keşke adamdan ve kefilden maaş bordrosu vb. bir teminat isteyip noter huzurunda sözleşme imzalasaydın.

while (1<2)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hocam ben yurtdisinda yasiyorum, zaten suan bile türkiye'ye girme durumum yok, bu arkadasla konusunca da yoktu :) elciligin askerligimi tecil edememesi yüzünden kacak duruma düstüm. :) o yüzden sahsen tanismak icin gitme durumum yoktu. Uzaktan yapilmayacak is yok hocam. Ben yillarca freelance olarak calistim. Dershanelerden tutun da güzel hosting'e kadar bir sürü yere program yaptim. Sikinti yasadigim yerler de oldu, parasini geri gönderdim vs. Haram paraya el uzatmam ben. Benim gibi calisan da eminim bir sürü insan var. Ki bu arkadas öyle biri olduguna hala inaniyorum ama yaptiklari yüzünden hem beni magdur etti hem kendisini rezil etti..

Is aslinda cok büyük getirisi olan bir isti, dedigin gibi titiz davranmam gerekirdi aslinda. Cünkü ilk yapmaya calisan arkadasin beceriksizligi yüzünden acayip zaman kaybettim ama akillanmadim ayni aptalliga ikinci kere düstüm. Bu arkadas baya güven verdi, cabuk yaparim ederim gibisinden ama yanilan ben oldum :) 

Bu saatten sonra böyle disardan birileriyle tekrar is yapabilecegimi sanmiyorum. Cünkü adamin durumundan tam emin degilsindir. Ben adamin zor durumda oldugunu bildigim icin biraz da o yüzden onla is yapmak istedim ama arkadas ihaneti secti. Neyse artik yapacak bir sey yok. Benim elimden suan sadece yapilan ahlaksizliklari ifsa etmek geliyor. Buralari okuyan arkadaslar elbette kendilerine dersler cikarip ona göre hareket edecektir. Benim durumuma düsmemek icin bu kadar saf olmamak gerektigini anlamalari lazim :) 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    misterio_junior
    misterio_junior's avatar
    Erkek

Bu müridi üzenin aq

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

TBT sağlam adam dolu, ama böyle iyi niyetleri kötüye kullananlar yüzünden bu sağlam adamların ortama güveni sarsılıyor.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
Toplam Hit: 13983 Toplam Mesaj: 86
doganaydin