Doganaydin Nickli Mürid Hakkinda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

tesekkurler arkadaslar ilginiz icin, cok sevindim bunlari duyduguma :)

bazi arkadaslar proje icin yardim edebileceklerine dair mesajlar atiyorlar, sagolsun onlar da ancak projenin bir anlami kalmadi. cünkü bu isin satisini yapacak arkadas beni beklemekten sikilip kendisi yapmis hatta bir kac ülkede ön satisini bile yapmis ve agustos ayinda tamamen bitirecegini söyledi bugün.. 

benim en cok üzüldügüm seylerden biri cok güzel bir projeyi kaybetmis olmam.. Bu durumlara düsecegimi bilseydim kendim oturup 5 kere yapardim ayni projeyi.. kismet degilmis demek ki :) simdilik yazilimciliga devam edecegim

buraya da devam et hocam , olan olmuş sen önüne bak artık :)

bide lütfen tekrardan eskisi gibi tahribatta aktif ol , biraz ufkumuzu aç , fikir ver ne biliyim yardım et.

kaç yıllık üyeyim :D ilk defa bi müride diyorum bunları :D :D mütevaziliğinin hiç sırası değil şimdi :D senin gibi çook az adam var burada

http://www.leyladansonra.com/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Kim haklı yada kim haksız demek şu noktadan sonra yersiz olacaktır. Arkadaş gelmiş, ben haksızım paramı ödeyeceğim diyor. Bu da bir erdemdir.

Şunu gözlemledim, freelance yapılan ve uzak lokasyonlarda olan projelerin büyük bir bölümü x nedenlerden dolayı patlıyor.

Bu ve bunun gibi örneklere rağmen halen birbirini tanımayan insanların uzak lokasyonlarda projeye başlıyor olması büyük bir cesarettir.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    doganaydin
    doganaydin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    EmiRReiS bunu yazdı

Kim haklı yada kim haksız demek şu noktadan sonra yersiz olacaktır. Arkadaş gelmiş, ben haksızım paramı ödeyeceğim diyor. Bu da bir erdemdir.

Şunu gözlemledim, freelance yapılan ve uzak lokasyonlarda olan projelerin büyük bir bölümü x nedenlerden dolayı patlıyor.

Bu ve bunun gibi örneklere rağmen halen birbirini tanımayan insanların uzak lokasyonlarda projeye başlıyor olması büyük bir cesarettir.

Kim haklı kim haksız demek değil ben tamamen suçluyum konuda. Ancak dediğim gibi en azından aldığım ücreti ödeyeceğim. Maddi veya manevi konuda tabiki karşılayamam zararı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@baristbt, tesekkurler hocam, yazmaya calisirim.

@EmiRReiS, haklisin.. Ben arkadasin dolandirici yapiya sahip oldugunu dusunmedim, ama yaptigi sey bu. Belki vurdum duymazlik belki baska bir sey ama bu isin hakkini vermeliydi. Ben buraya konu acmasaydim kötü zanda bulunmak istemezdim ama arkadasla irtibat hic kuramayabilirdim. Cünkü bu arkadas bana en son 23 nisanda yazmis, benim bir sonraki mesajim 29 nisan ve ondan sonra artik cevap yok (mesajlarim iletildigi halde), bu durumda bu arkadasin iletisime gececegini düsünmüyorum. Belki bu sekilde bir "ifsa" olayi kendine getirmis olabilir.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

Unbalanced ne büyük müridmişsin hocam konun 3 saatte 2 k yı geçmiş görüntülenmesi

No way out
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

geçmiş olsun hocam;

bende teknik servis işi yapıyorum  16 yıllık tecrübeyle sabit bir iş yapılmadan parası peşin verilirse  en basit yapılacak  iş olmaz olamaz illa bir aksilikler silsilesi gelir seni bulur hep bir müşteriye mahcubiyet

birde müşteri yolcuysa onun işi yürümez olmaz çalışmaz kırılır dökülür herneyse ... :)

hayatın gizli kanunları bunlar

satrekarte tarafından 14/Haz/17 22:34 tarihinde düzenlenmiştir

havada durdum,şahitlerim var
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

@unbalanced

Konuyu bilmem de foruma hoşgeldin. Arada sirada yaz bir seyler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Öncelikle geçmiş olsun hocam. İş işten geçmiş zaten ama umarım en azından paranı alırsın en kısa sürede. 

Diğer arkadaşları tekrar gibi olacak ama valla forumu açıpta senin konu açtığını görünce birden sevindim. Yolda karşılaşsak tanımam seni ama böyle işte :) Velhasılı kelam hoş bi geliş olmasada (senin açından) seni tekrar buralarda görmek güzel.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

tesekkurler arkadaslar mesajlariniz icin :) yazmaya calisirim zaman buldukca.. Ayrica bu olaylardan da ders aliyoruz iste.. Ama tabi insanin artik insana güveni pek kalmiyor.. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nukeshore
    nukeshore's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

@doganaydin senin durum maddi durumundan bagimsiz bi karakter sorunu. Zira yapmadigin isi iki gune hazir uc gune hazir seklinde tokatcilik yapman. Ve ustune bu tokatciligi iffetsizce zirveye tasiyip biraz daha tokatlamak icin paranin kalan yarisinada cokmek istemen seni futursuz bi tokatci yapmakta. Bu adam bu parayi odeyecek tiniyette birine hic benzemiyor. Sahtekalikla zaman calmakla muridi ugrattigin zarar caldigin paradan cok daha fazla ustelik.

011011100111010101101011011001010111001101101000011011110111001001100101
Toplam Hit: 14114 Toplam Mesaj: 86
doganaydin