Doganaydin Nickli Mürid Hakkinda

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

selam arkadaslar, underzero konuyu gizlemisti (sebebi nedir hala anlamis degilim), bu doganaydin nickli arkadas agustosta bilmem ne kadar ödecegim kalanini bilmem ne zaman ödeyecegim demesine ragmen bir ses cikmadi. Ben de underzero'dan konuyu tekrar göstermesini istedim ve sagolsun acti tekrar konuyu.

Suan tek amacim, bu sahisla ve ona kefilim diyen arkadasla is yapilmamasi konusunda dikkat edilmesidir. Arkadas hic bir sekilde sözünde durmadigini tekrar göstermistir. Insan gibi karsima cikip derdini anlatsaydi benim tavrim farkli olurdu. Ama karsidakini aptal yerine koyup "dolandirici olarak anilmak istemiyorum" diyerek su zaman ödeyecegim diyip yine ortadan kaybolmasi yüzünden ben de bu sekilde davraniyorum. Konu sadece tbt ye özeldi ancak google un da loglamasini istedigim icin özelini kaldirdim. Madem insanlari böyle aptal yerine koyup aylarca kacip gidiyorsun, o zaman bu konunun getirecegi dezavantajlari da hakediyorsun. 

Olur hocam, zaten tbt den alışveriş yapacağım insanları ve onlarda beni biliyor sıkıntı yok. Sen yapma benle ticaret tanımayanlarda yapmasın çokta sikimde değil açıkcası. Evet o adama hala kefilim parası olsa kesinlikle ödeyecektir. Biliyorum mağdur oldun onun adına özür dilerim. Kendisi de yazmıştı zaten. 

Neyse işin özü kimin benle ticaret yapıp yapmayacağı  sikimde bile değil.

Ayrıca kefillik mevzusuna geri dönersek iş yaparken benim mesajımı baz almadığını sandman ın mesajını baz aldığını kendin de söyledin. Mesajlarında o yüzden art niyet arıyorum.

birinin durumunun kötü olması başka insanları dolandırabilmesini meşru kılmaz. ya işi yapsaydı ya da parayı harcamadan geri verseydi.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    unbalanced bunu yazdı

hala anlamadigim, dolandiriciya kefil olan birinin neden banlanmamis olmasi.. üsluba bak bi de.. ben bir dolandiriciya kefilim desem sonra pismis kelle gibi ortalikla bana ne bundan, adam dolandirici da olsa kefilim parasi yok vs desem ne derdiler acaba? arkadas dünya mi degisti benim algilarimda mi problem var anlamis degilim. Kefil ne demek önce onu bir ögren? Oyle bos yere kefilim yazmak bir seyi cozmuyor. O adamin hangi sorunu olduysa oldu, bana söylemedi bi sey, ben gereken müsamayi gösterdim, bilmem kac ay oldu.... Ortalikta yok, türlü türlü yalanlar falan.. sonra ortaya bir de cakma kefil cikiyor.. Sizin kefillik anlayisiniz buysa ... 

Banlanıp banlanmama mevzusu yönetime kalmış birşey saygı duyarım. Üslubumda problem yok genelde böyle yazıyorum tahribatta sana özel birşey yazmadım. Dediğim gibi evet dolandırdı ha ben bu parayı ödeyebilir miyim ödeyemem ( ödemem ).

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

underin dar ağacına asması lazım bu çeteyi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

hala anlamadigim, dolandiriciya kefil olan birinin neden banlanmamis olmasi.. üsluba bak bi de.. ben bir dolandiriciya kefilim desem sonra pismis kelle gibi ortalikla bana ne bundan, adam dolandirici da olsa kefilim parasi yok vs desem ne derdiler acaba? arkadas dünya mi degisti benim algilarimda mi problem var anlamis degilim. Kefil ne demek önce onu bir ögren? Oyle bos yere kefilim yazmak bir seyi cozmuyor. O adamin hangi sorunu olduysa oldu, bana söylemedi bi sey, ben gereken müsamayi gösterdim, bilmem kac ay oldu.... Ortalikta yok, türlü türlü yalanlar falan.. sonra ortaya bir de cakma kefil cikiyor.. Sizin kefillik anlayisiniz buysa ... 

Banlanıp banlanmama mevzusu yönetime kalmış birşey saygı duyarım. Üslubumda problem yok genelde böyle yazıyorum tahribatta sana özel birşey yazmadım. Dediğim gibi evet dolandırdı ha ben bu parayı ödeyebilir miyim ödeyemem ( ödemem ).

o zaman sonuna kadar kefilim diye yazmayacaksin.. Neyse arkadasim zaten insanlar görüyor kimin ne oldugunu.. Ben aylarca bir sürü seye gözyumdum müsama gösterdim, agustosta öderim demesine ragmen eylülün 2 haftasini daha bekledim... Sizin gibi adamlarda ne din ne iman oldugu inancinda degilim. Ahlaktan zaten yoksun oldugunuz üslubtan da belli, is yapma etiginizden de sahte kefilliklerinizden de..

Ben yönetime tekrar sizin banlanmaniz gerektigini belirtecegim. Banlarlar banlamazlar onlarin bilecegi is. Banlamazlarsa benim bu yönetime eskisi kadar güvenim olmaz, dolandiriciliklarini kabul edenleri banlamayanlar olarak aklimda kalirlar o kadar. Gerisi herkesin kendi bilecegi is.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    patata bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

Olur hocam, zaten tbt den alışveriş yapacağım insanları ve onlarda beni biliyor sıkıntı yok. Sen yapma benle ticaret tanımayanlarda yapmasın çokta sikimde değil açıkcası. Evet o adama hala kefilim parası olsa kesinlikle ödeyecektir. Biliyorum mağdur oldun onun adına özür dilerim. Kendisi de yazmıştı zaten. 

Neyse işin özü kimin benle ticaret yapıp yapmayacağı  sikimde bile değil.

Ayrıca kefillik mevzusuna geri dönersek iş yaparken benim mesajımı baz almadığını sandman ın mesajını baz aldığını kendin de söyledin. Mesajlarında o yüzden art niyet arıyorum.

Daha bi önceki postta dedim, YÜZSÜZ LA bunlar :D

Eskiden dolandırıcı utanırdı, kaçardı falan. Şimdi pezevenkler üste çıkıyor bir de.

Kefili de aynı bok.

Banlanması lazım bunların :|

Bas bas bağırıyor ben ŞEREF YOKSUNUYUM diye

Konu sahibi dururken sana ne oluyor sayın multi kardeşim ?  Banlanıp banlanmaması sana kalmamış birşey sen kim oluyorsun ? Hayırdır sizden birilerini mi sattım ? Az paraya gitti diye mi bu cümlelerin 

0x656e tarafından 19/Eyl/17 15:16 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

"Söz, Namustur" bizde.

"ödeyebilir miyim ödeyemem ( ödemem ). " Diyemezsin! Kefil olmuşsun. Dini inanç, Allah kitap biliyorsan bu KUL Hakkı olarak üzerinde haberin olsun.

Allah kitap bilmem dersen, sözünde durmayan ahlak yoksunu karaktere sahip olduğunu kanıtlar. Kefil olmak, öyle iki kelimeden ibaret değildir.

Senin ne hakkın var, insanların güvenini kırmaya, tahtibat müridlerini dolandırıcı yaftası yapıştırmaya?

doganaydin ile birlikte bu yanlışı düzeltmek seninde boynunun borcu,  arkadaş iyi niyetli bir profil çiziyor inkar etmiyor, madem kefil olacak kadar yakının. Arkadaşına destek çık borcunuzu kapatın.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patata
    patata's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    0x656e bunu yazdı
    patata bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

Konu sahibi dururken sana ne oluyor sayın multi kardeşim ?  Banlanıp banlanmaması sana kalmamış birşey sen kim oluyorsun ? Hayırdır sizden birilerini mi sattım ? Az paraya gitti diye mi bu cümlelerin 

Ulan orospular da bile biraz namus, onur, gurur vardır.

Tahtam eksik
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    patata bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı
    patata bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

Ulan orospular da bile biraz namus, onur, gurur vardır.

Tabi insan yakınları öyle olunca iyi biliyor

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    MuTReFT bunu yazdı
    0x656e bunu yazdı
    unbalanced bunu yazdı

"Söz, Namustur" bizde.

"ödeyebilir miyim ödeyemem ( ödemem ). " Diyemezsin! Kefil olmuşsun. Dini inanç, Allah kitap biliyorsan bu KUL Hakkı olarak üzerinde haberin olsun.

Allah kitap bilmem dersen, sözünde durmayan ahlak yoksunu karaktere sahip olduğunu kanıtlar. Kefil olmak, öyle iki kelimeden ibaret değildir.

Senin ne hakkın var, insanların güvenini kırmaya, tahtibat müridlerini dolandırıcı yaftası yapıştırmaya?

doganaydin ile birlikte bu yanlışı düzeltmek seninde boynunun borcu,  arkadaş iyi niyetli bir profil çiziyor inkar etmiyor, madem kefil olacak kadar yakının. Arkadaşına destek çık borcunuzu kapatın.

Evet kefil olacak kadar yakındı o zamanlar şuan emin ol ulaşamıyorum bile en son ulaştığım zaman konu açıldığı zamandı. Destek çıkabildiğim kadar da çıkmaya çalışıyorum. Allah kim bilmiyorum. Dolandırıcı yaftasını ben yapıştırmadım kendisi yapıştırdı. Bold yaptığım yerlerde katılıyorum hocam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kufur hakaret ediliyorsa under banlar aga

simdi konuyu okumaya basliyorum. kim öle kim kala

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 14115 Toplam Mesaj: 86
doganaydin