folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dolar Ne Olur ?

Dolar Ne Olur ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Selam müridler.
    Sizce dolar daha çıkacakmı ? Çıkarsa sizce kaç olur? Elimizdeki dolarları nezamana kadar tutmak mantıklı ? 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

i think 2.90 ın altına bır kere dusecek sonra yukselcek bırden ve daha dusmeyecek gıbıme gelıyor pusuda 2.90 ın altına ınmesını beklıyorum 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tarzan
    tarzan's avatar
    Erkek

Onceki konuda millet eylul-ekime kalmadan 3.05leri gorur demisti. Ciddi ciddi gidiyo oraya dogru. Gerci bana ne la benim param yok ki. insallah duser pis zenginler.

Çalışmadan, yorulmadan, öğrenmeden rahat yaşama yollarını itiyat haline getiren milletler; önce haysiyetlerini, sonra istikballerini daha sonra da hürriyetlerini kaybetmeye mahkumdurlar. M. Kemal Atatürk
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

Şöyle bi yazı gördüm ekşide. Eğer doğruysa ülkecek yarağı yedik beyler.

cme (chicago mercantile exchange) grubuna göre bu eylül ayından, 2016 sonuna kadar şu şekilde bir yönizleyecek kurun tek günlük tahminidir. 

bu bir yatırım tavsiyesi değildir. cme grubu, abd bazlı bir options/futures/derivatives platformudur. cme grubu, dow jones endekslerinin kontrolünü sanırım %90 hisse ile elinde bulunduran, forbes dergisinde okuduğum bir makaleye göre (şu anda linki yok elimin altında) dünyanın sahibi olan 147 şirketi kontrol eden 4 şirketten biridir. 

Edit: bu siteye göre euroda 2016 sonunda 3.85 olcakmış vay amk

manhyak tarafından 24/Ağu/15 03:17 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

<p><p><p>cüneyt paksoya göre sene sonu 3.5 lira olur.<p>cemil  ertan!? soytarının danışmanı da 3 ve veya 3.15 diyordu.<p><p>arada bir iki kullanıcı var takip ettigim o'da şaşırtıcı bor şekilde 2.895 2.875 2.848 gibi rakamları telaffiz ediyor. vade yok tabi<p><p><p>sıkıci ama fedden dolayı bi sıkıntı olmazsa "velakine kamer-ül kurbane" hasebiyle artmaz diye düşününüyorum. bi iyimseelik çöktü.<p>senin dedigin adrrste kasım 2015 için $ 3,085 yazıyor gordügüm kadarıyla..

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek

<p>8150 hayben senin..

RitmFarbRacourci tarafından 24/Ağu/15 04:33 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

kendim açtım diye söylemiyorum, benim açtığım konudan devam ederseniz harika bi arşiv olur.

http://www.tahribat.com/forum/dolar-euro-ne-olur-206477

Prometheus tarafından 24/Ağu/15 10:11 tarihinde düzenlenmiştir

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Bu sabah euro 3.42 gördü .

şimdi ya bu dolar koşup euroya 3.10....3.15 lerde kovalicak.

yada euro geri gelecek 3.20 civarına 

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

bununla ilgili eski bir konu var zaten bildiğim kadarıyla.

:

http://www.tahribat.com/forum/dolar-euro-ne-olur-206477

DrKill tarafından 24/Ağu/15 10:19 tarihinde düzenlenmiştir

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrkps
    mrkps's avatar
    Erkek

belki 3 ay belki 5 ay ama dolar euroyu geçecek...

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    mrkps bunu yazdı

belki 3 ay belki 5 ay ama dolar euroyu geçecek...

bunu düşündüren şey ne acaba  ? 

euro düşecek dolar öne mi geçecek yoksa . dolar gaza gelip euroyuu geçecek ? 

Minimalist Değilim Tembelim
Toplam Hit: 16224 Toplam Mesaj: 131
dolar