folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Domuz Eti Hakkında

Domuz Eti Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

by_Tet

Önceki yazını alıntı aracılığıyla gördüm. Bahsettiğin hastalık üstte de söylendiği gibi başka sebeplerle de ortaya çıkabilir. Benim kaynak sormamdaki esas amaç domuz eti aracılığıyla böyle bir rahatsızlığın ortaya çıktığını, her domuz etinin her türlü tüketiminde böyle bir rahatsızlığa sebebiyet verdiğini onaylayan bir durum olup olmadığıydı. Sonuçta sen önceki cümlende bir kapsam belirtmemişsin bu da doğrudan etin her şekilde öyle bir etkide bulunduğunu iddia ediyor. Ki bu çok ciddi bir iddia.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek
    Slothere bunu yazdı

by_Tet

Önceki yazını alıntı aracılığıyla gördüm. Bahsettiğin hastalık üstte de söylendiği gibi başka sebeplerle de ortaya çıkabilir. Benim kaynak sormamdaki esas amaç domuz eti aracılığıyla böyle bir rahatsızlığın ortaya çıktığını, her domuz etinin her türlü tüketiminde böyle bir rahatsızlığa sebebiyet verdiğini onaylayan bir durum olup olmadığıydı. Sonuçta sen önceki cümlende bir kapsam belirtmemişsin bu da doğrudan etin her şekilde öyle bir etkide bulunduğunu iddia ediyor. Ki bu çok ciddi bir iddia.

Kaynak istemen çok makul takdir edilesi bi davranış ki takdir ediyorum hocam. Havada kalacak bikaç cümleyle kaynak göstermemin saçma olduğunu anlayıp editledim. Fakat biyoloji dersinde (lise maalesef) bu konuya girmiştik baya bir araştırmıştım toksin maddesine falan giriyordu hipotalamus etkiyordu fermanteyi tamamlamamış bakteriler falan vardı fakat şuan bikgilerimin çatpat olduğunu farkettim bigün bilgisayara geçebilirsem detaylı bi yazı yazmayı düşünüyorum (yani kaynaklardan alıntılar)

iyibu! yeniden..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı

etlerin kralı ustaca pişirilmiş geyik etidir.

geyiğin yaşam şartlarından dolayı gerçekten yediğim en lezzetli ettir. lokumdan daha lezzetlidir.

pişirmesini bilmeyen boşuna para verim almasın. pişirmeyi bilmezseniz dünyanın en iğrenç eti olur.

@futu: tavşan etide yedim. hir halta yaramaz. iğrenç yağlı bir tadı var. kemik yapısından dolay etin yarısı kemiğinde kalıyor hiç lezzeti yok. boşuna canına kıyılıyor o hayvanların

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Ben direkt etini değil de geyik jambonu yedim ya. Beğenmemiştim.

while (1<2)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

geyik etinin kurusu makbuldür, onuda kanadada falan yemeyeceksin onlar beceremiyor, yakutistandan moskovaya gönderilen kurutulmuş geyik etleri var onlar muazzam lezzette oluyor. yaşamınızın bir vaktinde moskovada bulunursanız tatmanız gereken bir lezzettir. besi tavşanı da lezzetli değildir yaban tavşanı lezzetli olur. tavşanın çevirmesi yada ateşi direk göreni makbul değildir taze sebzeli yahnisi makbuldür.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    RETRET bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

geyik etinin kurusu makbuldür, onuda kanadada falan yemeyeceksin onlar beceremiyor, yakutistandan moskovaya gönderilen kurutulmuş geyik etleri var onlar muazzam lezzette oluyor. yaşamınızın bir vaktinde moskovada bulunursanız tatmanız gereken bir lezzettir. besi tavşanı da lezzetli değildir yaban tavşanı lezzetli olur. tavşanın çevirmesi yada ateşi direk göreni makbul değildir taze sebzeli yahnisi makbuldür.

akşam akşam canım çekti be

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Bizde deve eti de yaygin degil

Cocukken deve gureslerinde sucugunun satildigini gorurdum

Galiba eksimsi bi tadi varmis

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Ayrica oglak eti de cok lezzetlidir

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

tahribat.com mangal buluşması haydi beyler organize oluyoruz

Prometheus tarafından 16/Kas/14 23:01 tarihinde düzenlenmiştir

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    zalimadam bunu yazdı
    husnuweb bunu yazdı

etlerin kralı ustaca pişirilmiş geyik etidir.

geyiğin yaşam şartlarından dolayı gerçekten yediğim en lezzetli ettir. lokumdan daha lezzetlidir.

pişirmesini bilmeyen boşuna para verim almasın. pişirmeyi bilmezseniz dünyanın en iğrenç eti olur.

@futu: tavşan etide yedim. hir halta yaramaz. iğrenç yağlı bir tadı var. kemik yapısından dolay etin yarısı kemiğinde kalıyor hiç lezzeti yok. boşuna canına kıyılıyor o hayvanların

abim köyde öğretmendi. tüyünü almış vermişler eline. oda getirdi. onu görünce acayip tiksindim.

kimse yiyemedi. atmak zorunda kaldık. yani pişirmedik bile.

ne derler bilmediğin aş ya karın ağrıtır ya baş

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
Toplam Hit: 11417 Toplam Mesaj: 103