folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Erkek Zampara Olmayacak Kadın Kahkaha Atmayacak

Erkek Zampara Olmayacak Kadın Kahkaha Atmayacak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek

Ne düşünüyorsunuz beyler bülent arınçın bu konuşması hakkında...

Sizi bilmem ama dediklerine ben katılıyorum...

Bende mesela sokakta oturup ya da yürirken pöfür pöfür sigara içen kadınlara çok fena kıl oluyorum hiç hoşuma gitmiyor....İçmesin demiyorum içsin ama ne bileyim bu tarz hoşuma gitmiyor..

şimdi yine ne akp yakalağım kalacak ne geri kafalılığım ama olsun :) ben kendmi biliyorum 

http://www.youtube.com/watch?v=DjWpj3L3IsM

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

kantarın topuzu iyice kaçtı

bunların yatacak yerleri yok valla

mezarlarına işemezlerse iyi

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

ya bunlarınki nere işeyeceğini şaşırmış insan mod on amk 

edit: sigara konusunda bende aynısını düşünüyorum ,yakıştıramıyorum ya nedense

piradomim tarafından 29/Tem/14 23:16 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

:) 

tabi hoş değil günümüz Türkiyesinde doğru diyor

ne yazık ki abartıyor bir takım kesim kadını adeta bir hayvan gibi her yaptığını yapacağını söyleme kalkıyor eve kapatıyor vs abartıyorlar doğru anlamak gerek 

ben memelketin gelişmesinden yanayım kafaların gelişmesinden yanayım bir kadının kahkaha atmasını davetkarlık iffetsizlik olarak algılanmayacağı normal karşılanacağı bir ülke  

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AllahinOglu
    AllahinOglu's avatar
    Erkek

şimdi paraleller şunun çoluğunun çocuğunun zamparalık videolarını karısının kızının gelininin kahkaha videolarını koysada gülsek amk

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Hoşumuza gitmeyen şeyler için onları engelleme hakkımız yoktur. 

Ben de kadının sigara içmesini itici buluyorum ama çıkıp "İçilmeyecek" diye yargı sunuyo muyum? hayır. 

Yıllardır kadınları öldürüyolar, şiddete maruz kalıyorlar falan bunlar sorun değil "kahkaha" sorun oluyo amk. 

ne diyon?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Hindistanın yetiştirdiği yazılımcı/bilişimci/bilimadamı'nın 1/100'ini yetiştirebilseydik, Türkiyenin dünyadaki yeri bugün çok farklı olabilirdi. Ama gelinen noktada Türk halkına hitaben söylenen sözler, ancak bir kadının bacaklarının arasından dünyaya bakışı özetler.

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Media
    Media's avatar
    Erkek

videoyu  izlemedim ancak bayanlar  harbiden kahkaha atmasın kardeşim aklıma tikkyler geliyor...

....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Gerçekten de iğrenç fikirler. Kendince haklı olabilir. Hatta toplumun büyük kısmından bu fikirlere destek de bulabilir ancak bu yine de bir fikrin iğrenç olduğu gerçeğini değiştirmez. Ne var peki bundan sonra? Sokağa çıkma yasağı mı? Kadınlara alkol, sigara satışı yasağı mı? Haremlik mi? Kurduğu cümleler daha ilk kelimesinden iğrenç ve tehlikeli. Ufacık bir kan damlasını bile sansürleyen televizyon kanalları bu tarz röportajları da sansürlemeli tez elden. İnsanların zihnini feci şekilde bulandırabilirler.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

edit . 

bu şekilde olmasında o olay

Eskiden dışarda içer evde ibadet ederdik, şimdi evde içiyor dışarda ibadetediyoruz…

samaccc tarafından 29/Tem/14 23:40 tarihinde düzenlenmiştir

Minimalist Değilim Tembelim
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

katılıyorum

erkek zampara olmayacak. oturun efendi efendi :)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
Toplam Hit: 11308 Toplam Mesaj: 113