Eski Sevgiliden Arkadaş Olur Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek
    aranızda cinsel ilişki olmadıysa olur..

NesTo | same shit diffirent asshole
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Zaten hep bu delikanlılık muhhabetine erkekleri süründürüyor ya kızlar.Bırakın bu işleri yaw :) Kıza feci kızdın diyelim..Arkadaşıyla çıktığınuı düşünsene o zmanki surat ifadesini düşünemiyor bile insan..Hepsi sallayın..Bir tane yaşamınız var ve kimseyi de sikinize takmayın..Çok gördüm delikanlılık,ağar abilik ayaklarına kız eli tutmamış kişiler :)) Ben giderim kızla cafe ye arkadaşım gider biraneye içmeye.Akşam vakti de arkadaşımla biraneye beraber gittiğimizi de düşünürsen..Karda olan kim ona bakın siz :)

Ne zmandan beri kız muhhabeti geçmemişti TBT de be :) Sadece o amaç için arkadaş ol demedik ki a.q :) O şekil bir arkadaşlığı da tercih edebilirsin dedim.Olmaz falan diye sınırlandırma bence yanlış diye.Olabilir niye olmasın..İleride bakarsın dertleştiğin,kızlarla ilgili soru sorduğun,seni arkadaşlarıyla tanıştırdığı bir arkadaşın olup çıkıvermiş..Ortam olayı tabi bunlar katılmayabilirsiniz ;)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BozcaN
    BozcaN's avatar
    Erkek
    pff...
    aslında cidden kızdan kıza deişir.. arkadaş olmasa bile 1 slm vermek gerekr.. ama arkadaşnda yada arkadaşn olmasıda gerekmio herangi biriyle cıkarsa ve onnarı yan yana görürsen o zman öle 1 koyarki..
    bakalım glb bn görcem bu dediimi ve bidaa toparlanamıcam :s inş görmem..

√ βǾź¢ẵŋ ® //\\ ~ Türkiye"de yaşayan Türk"e biat edecek !!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    deli_gaffur
    deli_gaffur's avatar
    Erkek
    Yeni sevgiliden oluyorda eskisini hiç denemedim, o yüzden hiç bir fikrim yok
    Ama olmama ihtimali çok yüksek

Ülkücüler için "sokak ortasında adam dövüyor" diyorlar. Yalan hoca, inanma sen! Bizim adam olanı dövdüğümüz nerde görülmüş?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BYCEZA
    BYCEZA's avatar
    Erkek
    Olmaz SEnin Dedigin GÜneşin Gece DOgması Gibi Birşey BEn Bu yaşıma kadar güneşin Gece Dogdugunu GÖrmedim...

Hani Diyorduk ya Reis Alayına İsyan İsyan..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    niye olmazmış lan ?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    durun lem şimdi konuya açıklık getirelim;
    1-) isteyerek bıraktıysanız,
    2-)severek ayrıldıysanız
    3-)sarılarak bıraktıysanız

olmamı lan!

fakat ;

1-)kavga ederek ayrıldıysanız
    2-)kızı kaşar yaptıysanız
    3-)aranızı bozduysanız

olmaaz:D
    :D:D:DD
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    eskı sewgılınden arkadas olsa ne işe yarar amk gidp yeni sewgilini mi anlatacan
    olurmu ya bittiyse bitmiştir arkadas olarak kalalım falan ezik hikayeleri

çocuktum,büyüdüm
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Ladybey002 yazdığın iki satıra da sonsuz artı

ZyreX

eğer kıskanç değilsen ..gururunu hiçe sayabiliyosan ..kızla yaşadığın o kadar şeyden sonra yanında başka bi çocuk gezip-tozduğunu gördüğünde zoruna gitmeyecekse ..önceden sana aşkım diyen biri şimdi başkasına Aşkım Aşkım dediğinde sana koymayacaksa ..içinde yaşadığın ortamdaki kişilerin olaya bakış açılarına at gözlüğü ile kapanabileceksen ..herşeyi eskiden olduğu gibi bırakmayıp eski hatıraları kirleteceksen niye olmasın ki baba ..bazı şeyleri salla dersin ..sallanacak bi sürü şey var doğru ama bazı şeyleri Salla dediğin zaman benliğini zikmiş olursun

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fth_
    fth_'s avatar
    Erkek
    noel walla helal ossun ne cewaptı oyle kesınlıle sonuna kadar haklısın

çocuktum,büyüdüm
Toplam Hit: 12865 Toplam Mesaj: 104