Eski Sevgiliden Arkadaş Olur Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    eski sevgliyle arkadaş oldun diyelim ondan sonra kız gitti doğal olarak başka bir erkeğe o erkekte senin gözün önünde kızla bir şeyler yaşayacak doğal olarak bunu kaldırabilecek adam varsa helal olsun a.q. !!!

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    asla olmaz hiç uğraşmayın bence...

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    pit10din demüş küne:

eski sevgliyle arkadaş oldun diyelim ondan sonra kız gitti doğal olarak başka bir erkeğe o erkekte senin gözün önünde kızla bir şeyler yaşayacak doğal olarak bunu kaldırabilecek adam varsa helal olsun a.q. !!!
    -------------------------------
    haram ossun olm ne helali (:

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek

noel_baba

eğer kıskanç değilsen ..gururunu hiçe sayabiliyosan ..kızla yaşadığın o kadar şeyden sonra yanında başka bi çocuk gezip-tozduğunu gördüğünde zoruna gitmeyecekse ..önceden sana aşkım diyen biri şimdi başkasına Aşkım Aşkım dediğinde sana koymayacaksa ..içinde yaşadığın ortamdaki kişilerin olaya bakış açılarına at gözlüğü ile kapanabileceksen ..herşeyi eskiden olduğu gibi bırakıpp eski hatıraları kirleteceksen niye olmasın ki baba ..bazı şeyleri salla dersin ..sallanacak bi sürü şey var doğru ama bazı şeyleri Salla dediğin zaman benliğini zikmiş olursun

Bak kardeşim aynı fikirde olmak zorunda değiliz aynı şeyleri düşünmek zorunda da..Ben ne diyorum sen ne diyorsun a.q
    Beni anlamakta zorluk çektiğini gördüm.Bir kez daha okumanı tavsiye ederim.Her çıktığın kızı sevmek zorunda değilsin.Eğer kızı sevmediysen bu söylediklerimin olma ihtimali var diyorum ayrıca selam vermenin gerektiğinde bir kaç söz söylemenin,dertleşmenin zararı olmaz diyorum..Sen bana ne anlatıyorsun a.q
    Gurur olayı değildir bu aşkta zaten gurur olmaz..Aksi taktirde de zaten tamamen o zmanki ruh halime kalmış.Duruma göre değişir diyorum kör müsün a.q
    Bak abcm nasıl onun yanında bir erkek arkadaşı olacğını biliyorsam ayrıldıktan sonra o da bilecektir.İlişki tek taraflı yaşanmaz.Bunları herkes bilir ama senin gibi kafalar düşünmek istemez..
    Nerelisin bilmiyorum ama farklı yaşadığımız belli..Asıl senin kızlara bakış açın at gözlüğü gibi..Ben Olmaz öyle şey deyip kestirip atanlara katılmadığımı söylüyorum.Hayatta hiç bir kız aynı değildir hiç birine aynı yaklaşılmaz hepsi farklıdır.Hepsi nasıl farklı başlıyorsa farklı şekillerde bitebilir.Bende duruma göre ayak uydurmasını en az zararla çıkılması gerektiğini söylüyorum sen kalkmış neler yazıyorsun.
    Hee ne dedim yukarıda da eğer kızla güzel şeyler yaşamışsan ve bu anıları senin dediğin gibi kirletmek istyemiyorsan sdediğin gibi de davranabilirsinn.Ben genel konuşuyorum her kıza aynısı yapılmalıdır demiyorum ki..Haydi hoca kal sağlıcakla..Anlaşacağımızı umuyorum:P
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    1 ay olursun 2 ay olursun sonra arkadaslıktran da sıktır eder senı yada edersın..maximum bu kadr..yada hıc olmaz
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    izmirim_35
    izmirim_35's avatar
    Erkek
    eskı sewgılınden arkadas olsa ne işe yarar amk gidp yeni sewgilini mi anlatacan
    olurmu ya bittiyse bitmiştir arkadas olarak kalalım falan ezik hikayeleri

bende öyle düşünüyorum kardeş severekde ayrılsan, sittiredipde ayrılsan aynı halt. elemanların dediği gibi başka birini yanında görünce kaldırabilmek herkesin yapabileceği bişi diil. dünyanın en kaşarı olduğunu bile bilsem aynı bnim için
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaTRiXe
    MaTRiXe's avatar
    Erkek
    noel_baba harbi damardan girdin a.q ama kalkıpta şimdi o kızda senin yanında öle hareketler yapmaz heralde o kadarda düşünür a.q ama ortamda değişti insanlarda yaa ne arkdaşı siktiret yaa :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    ZyreX

konu aşk ve sevgili bağlamında aşk forumunda açılmış.. ona göre yazıyoruzz ..eğer ki genele yada geyiğe açılsaydı nası şeyler yazacağımı millet bilirdi

Konu başlığı "" Eski Sevgili... diye başlıyo ki sevgili aşık olunan kızdır ..orda burda sürtüğümüz-sürtüştürdüğümüz, yatıp-kalktığımız zaten sevgili değildir ve asıl salla denenilecek olanlarda onlardır çünkü onlar zaten sevgili değil aksesuardır bi nevi..

demişsin ki:

Gurur olayı değildir bu aşkta zaten gurur olmaz..

Bi kere ..gurur olmassa aşk olmaz ..aşk gurura kasmaktır zaten...

ve yine demişsin ki:

...Ortam olayı tabi bunlar katılmayabilirsiniz ;)

..erelisin bilmiyorum ama farklı yaşadığımız belli..Asıl senin kızlara bakış açın at gözlüğü gibi..
    ...vs..vs bunlara gülüp geçtim zaten .. Senin "" benim ortamım "" dediğin ortamı tahmin ediyorum da anlatırken bayağı bi havalanmışsın ...uçmussun ..ayakların yere bassın tarikatta ki bazı adamların ( in I) ortamının yanında senin ortamın ne konuma düşer yorum yapmayacağım ..ortam ortamdan el elden üstündür.. ki tarikattaki adamlar normal değil taşaklı kimselerdir ..fazla uçma ..yorumlar ve msj lar konu ve foruma göre yazılır ona göre yazdık ..konunun bağlamı ve forumu aşk

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    yok artık deve naaptınız olurmu öle şey

hayatta yenilmiş olan kazıkların toplamına "tecrübe" denir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    boraks
    boraks's avatar
    Erkek
    eski sevgiliden arkadaş, eski arkadaştan sevgili olmaz düsturundan hareketle denerdim ama istisnası oluyor.çok göreceli çok...düz mantık olarak bakmamak gerekiyor.duygusal açıdan öyle olmuyor malum insanın bütün kimyasını değştiren durumlar bunlar. iş şirazesinden çıkıyor lan bazen :)

gözlerin açıksa göreceksin! Kulağın sağır değilse duyacaksın! Ellerin kesik değilse uzanacaksın! UĞUR MUMCU
Toplam Hit: 12860 Toplam Mesaj: 104