Eski Sevgiliden Arkadaş Olur Mu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zerkavi
    Zerkavi's avatar
    Erkek
    Olmaaaaaz.. arkadaşlık olayı bahane sadece Kendini kandırırsın ilerde belki aramız düzelirde baştan cıkarız die düşünürsün ama olmıcak! ilerde sana ters davranacak moralin bozulcak en iyisi arkadaş olarakda kalmayın
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vutkubay
    vutkubay's avatar
    Erkek
    Bakın kendi kendini bozan bi insan var karsınızda...Olmuormus a.q olmuormussssssss.Bi hafta once olur dien kardesiniz bugun olmuor dior...Neden cunku yuregi yanior..Acı cekior hersaniyesinde yasamının...Onun icin en iyisi hoscagal gozum deyip sineye cekmek bi daa gormemek :(((( Uff aglayacam a.q

Gece 12 den sonra, tüm içkiler şaraptır.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRReSs
    ToRReSs's avatar
    Erkek
    dai oluo yaf...çıkarken sewmediysen oluo yane :)

yoqsa zor bea bünye kaldırmas,ben hep arkadaş kaldım,doru-düzgün sewdiim sölenemes de :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mtz
    mtz's avatar
    Erkek
    cok guzel cikar arkadasligi olur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TaZ
    TaZ's avatar
    Erkek
    pit10din +1

abi bence ya hep ya hiç olmalı felsefe yani ne bilim ya arada o kadar yaşanmışlık war we sen onları hiçe sayarak arkadaş oluyosun.

yani bi kere onu diğer kızlardan ayıran özellik şu :sen onunla çıktın we bunları hiçe sayarak onu da diğer kızlar sıradan olanlar gibi görmeye çalışıyosun bilmiyorum abi bana ters bunlar...neyse hadi eywalla

ANLAMSIZ YOK OLUŞLARDAN SONRA BAŞLAR HAYATA TUTUNUŞLAR
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tazzz87
    tazzz87's avatar
    Erkek
    arkadaşlar eski nişanlımı şimdi ayrıyız tabiki onu bi sene sonra sevgilisiyle gördum benı görunce gözleri doldu ve cıktıgı cocugun elini ayayını bıraktı nasıl yanından cekildi onun var ya benım içim sızladı ve EVE GİDİF ALDIM ELIME SILAHI KAFAMA SIKIYODU Bİ DE BAKTIM TLF CALDI ARAYAN ABLAM KARDEŞİM KÖTU RUYA GÖRDIM BİŞEY DİMİ DEDİ BEN Bİ AGLAMAYA BAŞLADIM O GUN BU GUN HER GUN ÖLMEK İSTİYORUM

ben ölmüşüm beni soracak kimsem yok
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZyreX
    ZyreX's avatar
    Erkek
    Beyler her kızla arkadaşlık olur mu yaw..Kızı var olursun kızı var ihtimali bile yoktur ilişkinin gidişatından bile anlaşılır.Seversin olmaz sonrası vs.. Bence durum kişiden kişiye ve kızına göre değişiyor :) Kıl tüy bir durum.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek
    Zor ama olur,bir de iki tarafın gerçekten ne istediğini bilmesi lazım,araya eskilerden nelerin girip girmeyeceğini bilmek,ona göre davranmak lazım,yoksa olaylar birden kontrol dışına çıkıp mutluymuş gibi görünüp hezimetle sonuçlanabiliyor.

Aman dikkat.

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Game_Over
    Game_Over's avatar
    Erkek
    Bazı kızlar vardır arkadaşken sevgili durumundan daha rahattır daha yakındır işte böyle kızlarla arkadaş olunur...sevgiliyken paylaşamadığınız bir çok şeyi arkadaşken paylaşırsınız

Ayranı yok içmeye, taksiyle gidiyo sıçmaya
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    domain_admin
    domain_admin's avatar
    Erkek
    olmaz öyle şey

yenibirini bulur yanında yemeye kalkar delirirsin

eski eskidedir

eskiye rabet olsa bit pazarına nur yagar

direk uza kızdan katil olma önce sen gönlünü hoş et sonra

gurupdan bi başkası sakat iş hoja direk tanımıcan :D
Toplam Hit: 12863 Toplam Mesaj: 104