folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Gerçek Adalet Böyle Olmalı !

Gerçek Adalet Böyle Olmalı !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    ProBilisim bunu yazdı

Birisi şeriat için 3-5 vahim resim koymuşta. Şeriat suçsuz yere ceza vermez kardeş..Verirsede aynı uslü kısasa kısasını verir. Daha farklısını  Zülüm niyetine aksetmez. Aksine Zülüm yapanında karşısındadir. Medeni geçinen , kendini aydın zanneden,  aydınlık çağda bile şeriat karşıtlarının yaptıklarına bir bakınız. Zülmün pisliğin alasını yapmaktadırlar.. hadi karanlık çağ olsa neyse dicem.Aydınlık çağdayız  "hiçmi içiniz cız etmiyor" o böyle diyordu. Bizde aynı soruyu kendisine soralım. Şeriat istemeyen anti islamcıların savunduğu sistemin yaptıkları zülümlere cinayetlere sapıklıklara bakınız.Gücü bulmasınlar yeterki!. Görüyoruz, dünya katliamlarının en vahametini zalimliği 3-5 müslüman geçinen sapık değil. Savunduğunuz aydın, islam düşmanı kesimi yapıyor. Birşey bilmiyorsan eğer Elinin altında inernet var. yaz bakalım  en büyük katliamları kimler yapmış..ve hala kimler yapıyor..   Hiçbir islam büyüğü Toprak için savaşmamıştır. Petrol için savaşmamıştır. Malesef şeriat istemeyenler Dünyada nekadar pislik işler varsa hepsini ama tamamiyle hepsini yapmış bulunmaktadir.

Hoca edebiyatı bırak ırak resimlerini koyuyorsun siz değilmiydiniz Amerikan askerleri için dua eden siz değilmisiniz üs veren sizin desteklediğiniz adam başta işte ne şeref bıraktınız ne haysiyet.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

HALA YAZDIKLARIMI ANLAYAMAYAN BAZI İLERİ ZEKALAR İÇİN YAZIYORUM.

Bir insanın %100 suçlu olduğunu kanıtlamak veya %100 suçsuz olduğunu kanıtlamak bukadar zorken şeriat onu yapmaz mış bunu yapmazmış üstünüze atılan bir suç yüzünden sahte şahitler ile eliniz kolunuz kesilse iyi mi olur onu soruyorum size. 

ADALET HER NEYSE BU DÜNYADA DEĞİL , Oyüzden de caydırıcı yasalar yapılması gerekir , hapis cezası gerekirse ağırlaştırılmış ANCAK

İnsanın canını yakmak , işkence etmek , uzullarını kesmek bence bunu yapan da  bir müslüman olamaz. Kısas a kısas.

Bunu niye yazıyorum, çünki bende bir madurum. Lisede yapmadığım birşey yüzünden çok küçük düşürücü bir cezaya maruz kaldım. Ve kanıtım olduğu halde birisi telefonumdan bazı şeyleri sildiği için suçsuzluğumu kanıtlayamadım. Bir gün olurda suçsuz yere suçlanır ve cezalandırılırsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Tekrar ve tekrar inşallah eğer şeriat türkiyeye gelirse öne sizi bulsun. 

PanxeR tarafından 09/Mar/14 15:13 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

motoru buldun mu?

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    Noyan bunu yazdı

motoru buldun mu?

hala kayıp

Aslında çalanlar bellide videoda belli ama emniyetin umurunda değil

swordfish tarafından 09/Mar/14 16:26 tarihinde düzenlenmiştir

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    swordfish bunu yazdı
    Noyan bunu yazdı

motoru buldun mu?

hala kayıp

Aslında çalanlar bellide videoda belli ama emniyetin umurunda değil

emniyet müdürüyle konuşsana kardeş, randevu talep et. konuyu güzelce aktar. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kendi başımıza gelince ceza verme yetkisi bize verilse belki daha fazlasını yapmak isteriz ya da tam tersi haksız yere ceza alan biz olduğumuzda daha farklı düşünebiliriz.

benimde haksızlığa uğradığım haksız yere hüküm verildiği zamanlar oldu ve ceza aldım bilirim o duyguyu ben basit bir ceza aldım düşünüyorum bu ceza daha büyüyk oslaydı ne yapardım ben 

hırsızlık yapanın eli kesiliyor ya mantık buysa ceza buysa 

Baklava çalan çocuğunda elini kesiyorsun banka hortumlayanında ayakkkabı kutuysa çalanında şimdi burada gerçekten adalet var mı 

şeri hükümler kanununa göre :)  baklava dükkanı sahibi diyecek hırsılık yaptı doğru eli kesilmesi gerek öbür taraftada öyle bence çok mantıksız bir olay 

****geçen haberlerde gördüm adam eve bir geliyor karısının başka herifle yatakta yakalıyor mantıklı düşündüğümüzde bu adam tuttu kadına kezzap attı evet attığının kabul etti kadında aldatta kadına kırbaş adamın gözünü kulağının kestin mantıklı düşündüğünüzde gerçekten adalet sağlanmışoacak mı adam o kadını görmese öyle kezzap atmayacaktı kadın onu aldatmasaydı 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Bir insanın %100 suçlu olduğunu kanıtlamak veya %100 suçsuz olduğunu kanıtlamak bukadar zorken şeriat onu yapmaz mış bunu yapmazmış üstünüze atılan bir suç yüzünden sahte şahitler ile eliniz kolunuz kesilse iyi mi olur onu soruyorum size. 

ADALET HER NEYSE BU DÜNYADA DEĞİL , Oyüzden de caydırıcı yasalar yapılması gerekir , hapis cezası gerekirse ağırlaştırılmış ANCAK

İnsanın canını yakmak , işkence etmek , uzullarını kesmek bence bunu yapan da  bir müslüman olamaz. Kısas a kısas.

Bunu niye yazıyorum, çünki bende bir madurum. Lisede yapmadığım birşey yüzünden çok küçük düşürücü bir cezaya maruz kaldım. Ve kanıtım olduğu halde birisi telefonumdan bazı şeyleri sildiği için suçsuzluğumu kanıtlayamadım. Bir gün olurda suçsuz yere suçlanır ve cezalandırılırsanız ne demek istediğimi anlarsınız. Tekrar ve tekrar inşallah eğer şeriat türkiyeye gelirse öne sizi bulsun. 

Önce şeriat kurallarini ve uygulanis yontemlerini bir arastir oyle gel hocam. Millete sacma sapan ileri zekali deyip durma. Seriati uygularken teknolojiden de faydalanbilirsin 4 tane sahit bulup sucu yikacarlaraa ustunuze demek nasil bi duz mantiktir anlam veremedim simdi.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Ahahaha :)

Sen fatih sultan mehmet ile mimar kıssasından haberin yok herhalde, suçsuzsan ve bu ergeç kanıtlanırsa, o zaman sana yapılan kısasında mislini 2 kat alırsın merak etme.

Ama şu an şeriâttan başka hiç bir sistemde yok bu.

Dünyanın hiç bir ülkesi şu an gerçek şeriâtla yönetilmediği halde hala kalkıp bazı zeki insanlar nasıl olayı ti ye alıp " gerçek islam bu değil" diyeceksiniz hep aynı palavra hesabı yapmaya çalışıyor gülünç gerçekten.

Ulan bre gaddaryus, irân dediği örnek verdiğin yer şiâdır mu'ta nikâhı serbest adamlarda ulan mü'ta nikahı zina'dır islamda, siz kalkıp buradan şeriât gibi bir hususu örnek verip bir de süper zekanızla taşak geçmeye çalışıyorsunuz ya gülüyorum harbiden.

Önce şiâ ne bir araştırın. Hz ebubekir ömer'e sövüyor adamlar.

Kadından kalkıp asker yapıyorlar, kadın'ın islamda çalışması bile caiz değilken, bunun neresi şeriât abi ? Ahaha güldürmeyin adamı yahu.

Bir kaç'ıda harb dönemlerinde inen ayetlerden örnek vermiş gelde gülme, hükmü geçen ayetler mevcut şu an yani mesela cum'a'dan sonra rızkınızı araytın diyor, sen tutup oturursan camide haram mı bu ? daha ayetlerin ne türlü olduğunu bilmiyorsunuz gelip örnek veriyorsunuz.

Ayrıca uyandırayım zimm'i'nin müslümandan daha çok hakkı vardır, kafiri asla öldüremezsin çok sıkıntıdır harb dışı, ya da malını alman çalman, çünkü öbür tarafta sevapta veremezsin kesin yanman gerekebilir, adama sevap geçmediği için o yüzden müslümanın hakkından daha çok korumuştur gerçek islam kafirin hakkını, müslümanın malını çalsan belki mevlâ seni orada sevaplarını ona verip senide yakmayacak ama kafire sevap veremeyeceğin için bazı suçlar sadece cehennemle paklanır.

Dünya'nın hiç bir yerinde gerçek şeriâtla yönetilen bir ülke yok şu an o yüzden siktiğimin fake iktidarlarının değiştirip değiştirip uygulamaya çalıştığı hatta şeriat adında uygulamaya çalıştığı şeyle gelip örnek vermeyin burada.

Hapis cezasınada çok güldüm, adamı kesmiyorsun peki hapise attın, adama dedin ki müebbetsin, onun eline  1 bıçak ver o kendini öldürür, ulan ölene kadar burdaysam hop öldüreyim kendimi der, bu daha kötü değil mi ? ama sen adamın kendini öldürmesininde önüne geçiyorsun ve adamın hayatını sikiyorsun resmen, o adamın kolunu kestiğinde belki bir daha yapmayacak ki fırsatı olmayacak hatasını anlayacak ibrette olacak ve hayatını devam ettirecek bir şekilde. Dışarda özgürce.

Zaman her şeyden değerli ise yine şerİât burada en güzelini yapmıştır.

Ne hırsızlık kalır abi ne bir şey, he ayrıca şeriât gelse emin ol sen gece 2'de dışarı çıkıp rahat gezemiyorsun ya he o zaman istediğin gibi gezersin güzel kardeşim.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

Şeriat zalimin işine gelmez, mazlum şeriattan sadece kazanır. Millet her an birini öldürebilecek bi psikolojiyle geziyo omuz atıyo, laf atıyo, otobüsün ön kapısını açmadı diye şöforü öldürüyo düşünceside şu 5-10 yatarım çıkıncada daha ali kıran baş kesen olurum. Şeriat olsaydı gör sen aynı adamı nası götünü kısarak geziyo. Bi kere daha böyle demiştim Şeriat ülkelerinde suç daha fazla dedi biri hadi ordan senin aklın kesiyomu 10 sene hapisle ölüm cezasını, taşlanarak öldürmeyi hadi yap yine, yine aldat kocanı, yine bırak evde zinadan doğurduğun çocuğunu açlıktan ölsün yap hadi. Şeriat olsun suç 100 se 1 olur.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Ahahaha :)

Sen fatih sultan mehmet ile mimar kıssasından haberin yok herhalde, suçsuzsan ve bu ergeç kanıtlanırsa, o zaman sana yapılan kısasında mislini 2 kat alırsın merak etme.

Ama şu an şeriâttan başka hiç bir sistemde yok bu.

Dünyanın hiç bir ülkesi şu an gerçek şeriâtla yönetilmediği halde hala kalkıp bazı zeki insanlar nasıl olayı ti ye alıp " gerçek islam bu değil" diyeceksiniz hep aynı palavra hesabı yapmaya çalışıyor gülünç gerçekten.

Ulan bre gaddaryus, irân dediği örnek verdiğin yer şiâdır mu'ta nikâhı serbest adamlarda ulan mü'ta nikahı zina'dır islamda, siz kalkıp buradan şeriât gibi bir hususu örnek verip bir de süper zekanızla taşak geçmeye çalışıyorsunuz ya gülüyorum harbiden.

Önce şiâ ne bir araştırın. Hz ebubekir ömer'e sövüyor adamlar.

Kadından kalkıp asker yapıyorlar, kadın'ın islamda çalışması bile caiz değilken, bunun neresi şeriât abi ? Ahaha güldürmeyin adamı yahu.

Bir kaç'ıda harb dönemlerinde inen ayetlerden örnek vermiş gelde gülme, hükmü geçen ayetler mevcut şu an yani mesela cum'a'dan sonra rızkınızı araytın diyor, sen tutup oturursan camide haram mı bu ? daha ayetlerin ne türlü olduğunu bilmiyorsunuz gelip örnek veriyorsunuz.

Ayrıca uyandırayım zimm'i'nin müslümandan daha çok hakkı vardır, kafiri asla öldüremezsin çok sıkıntıdır harb dışı, ya da malını alman çalman, çünkü öbür tarafta sevapta veremezsin kesin yanman gerekebilir, adama sevap geçmediği için o yüzden müslümanın hakkından daha çok korumuştur gerçek islam kafirin hakkını, müslümanın malını çalsan belki mevlâ seni orada sevaplarını ona verip senide yakmayacak ama kafire sevap veremeyeceğin için bazı suçlar sadece cehennemle paklanır.

Dünya'nın hiç bir yerinde gerçek şeriâtla yönetilen bir ülke yok şu an o yüzden siktiğimin fake iktidarlarının değiştirip değiştirip uygulamaya çalıştığı hatta şeriat adında uygulamaya çalıştığı şeyle gelip örnek vermeyin burada.

Hapis cezasınada çok güldüm, adamı kesmiyorsun peki hapise attın, adama dedin ki müebbetsin, onun eline  1 bıçak ver o kendini öldürür, ulan ölene kadar burdaysam hop öldüreyim kendimi der, bu daha kötü değil mi ? ama sen adamın kendini öldürmesininde önüne geçiyorsun ve adamın hayatını sikiyorsun resmen, o adamın kolunu kestiğinde belki bir daha yapmayacak ki fırsatı olmayacak hatasını anlayacak ibrette olacak ve hayatını devam ettirecek bir şekilde. Dışarda özgürce.

Zaman her şeyden değerli ise yine şerİât burada en güzelini yapmıştır.

Ne hırsızlık kalır abi ne bir şey, he ayrıca şeriât gelse emin ol sen gece 2'de dışarı çıkıp rahat gezemiyorsun ya he o zaman istediğin gibi gezersin güzel kardeşim.

kim dedi onu kadının çalışması falan? bir şeyler yazıyorsun doğru düzgün yaz.

kendi inancınla çelişirsin, başka bir şey yok.

ne diyon?
Toplam Hit: 15618 Toplam Mesaj: 130