folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Hoca Hırsızı Bulabilir Mi? [İşyerimde 2,200 Ytl Çalındı]

Hoca Hırsızı Bulabilir Mi? [İşyerimde 2,200 Ytl Çalındı]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

Arkadaşlar benim işyeri öyle biyerki toplam 12 gişe çalışıyoruz, işimiz para işi. Geçen hafta ben 1 nolu gişede çalışıyordum, parası kaybolan arkadaşım da 7 numarada çalışıyordu. Akşam saat 16,00 sularında kasasını almış, hesabı tam çıkmış daha sonra arka bilgisayarda nete girmek için arka tarafa gitmiş ve kasasını kilitlememiş, yarım saat sonra döndüğünde kasa açıkmış hemen saymış ve 2.200 ytl eksik olduğunu farketmiş. Hemen polisi aradık filan polis bizlere, o an orda olan 8 kişiye üst araması yaptı ve birşey bulamadı, çekti gitti. Kurumumuz 2,200 ü aldı elemandan ama çok acı koydu adama.. Hem para hemde içimizden bir hırsız çıkması. Elimizde kanıt olmadığı için o gün orda bulunan 8 kişide zan altında. Elemanın kasasını kilitlememesi içimizden birini hırsızlığa geri kalan 7 kişiye zan altında kalmaya itti. Çok kötü durumdayım, kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Bir hırsızla aynı yerde çalışmak zoruma gidiyor daha da kötüsü kanıt olmadığı için adamı bulamıyoruz. benim için tek teselli o gün o elemanla aramızda 6 gişe bulunması en azından hemen yanı başında oturmuyordum..

Eleman, tavsiye üzerine bir hocaya gitmiş ve 300 ytl para vermiş hocaya. Hoca demişki; "bana hırsızlık yapmadığını düğündüğün 3 kişinin ismini ver" demiş. Bende dahil 2 arkadaşın ismini vermiş eleman. Hoca da demişki bu 3 isim ve diğer 5 ismin arasından sana hırsızın "ismini vericem " demiş. yani 3 isim alıyor ama ismini bilmediği tanımadığı diğer 5 isim arasından hırsızın ismini vericekmiş, parayı nasıl aldığını, aldığı parayı nerede ya da nerelerde kullandığını kısaca herşeyi anlatıcakmış elemana..

Şimdi sizlere sorumlarım;

1- Hoca efendi bu hırsızı bulabilir mi?

2- Eğer bulursa neye göre bulucak?

3- Bazı hocaların emirlerinde cinleri olduğu söyleniyor, bu doğru mu?

4  Hocalar ve cinlerle ilgili bir deneyiminiz var mı? Sizin veya bir tanığınızın vukuatı?

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    Fizikdışı olaylar bunlar. Ne yalan söyleyeyim gözümün önünde hiç bir hoca(!) bir hırsızı bulmadı şimdiye kadar; ama o hoca(!)ların farklı fizikdışı olaylarına bol bol şahit oldum. Yani şahsi görüşüm bu; büyü müyü tarzı olayların varlığı konusunda şüphe yok.

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    bakıcaz bakalım :S haber ver bize de

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

ReaL_KurD bunu yazdı:
    -----------------------------
    Fizikdışı olaylar bunlar. Ne yalan söyleyeyim gözümün önünde hiç bir hoca(!) bir hırsızı bulmadı şimdiye kadar; ama o hoca(!)ların farklı fizikdışı olaylarına bol bol şahit oldum. Yani şahsi görüşüm bu; büyü müyü tarzı olayların varlığı konusunda şüphe yok.

Ne gibi mesela.. nelerini gördün? Muska yazmak filan değil dimi kastın? Neler yaptı o hocalar fizikdışı olarak?

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caves
    caves's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Falla bi kanalda zodyak diye Fal bakan adam var ona ulaş bence aha siteside bu www.medyumzodyak.net adam sayısal loto bile biliyor :D

www.tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek
    bulur hacı  discovery channel da geceleri  mistik güclerle FBI ın bulamadıı suc zımbırıtılarını hissederek bulan kişiler var  onları izliorm sonra tuvalete gidemiorm x)

(:
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThEDARq
    ThEDARq's avatar
    Erkek
    Hocam Gece Gece Açtın Varya Konuyu :| Böyle Olaylardan Fenna Halde Tırsarım :$ Fala İnanma Falsızda Kalma Demişler Hocam Denemek Lazım :P

|| Beyaz Atlı Prensini Bekleme,Seyize Razı Ol,Yoksa Beygire Kalırsın..||
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

din kisvesi altında kendini ''din adamı'' ilan eden hocaların,

''gaybı allahtan başkası bilemez'' kuralını yok saymaları biraz garip değil mi ? 

Amphetamine Logic.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebCrow
    WebCrow's avatar
    Erkek
    isim değil tc kimlik versin. birde dikkat edin tacizci sahte hoca çıkmasın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ThEDARq
    ThEDARq's avatar
    Erkek

WebCrow bunu yazdı:
    isim değil tc kimlik versin. birde dikkat edin tacizci sahte hoca çıkmasın.

Hocam Gece Gece Güldürdünya ALLAH Ta Senin Yüzünü Güldürsün Hocam :D Gelde Kopma:D

|| Beyaz Atlı Prensini Bekleme,Seyize Razı Ol,Yoksa Beygire Kalırsın..||
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cicuta-douglasii
    Cicuta-douglasii's avatar
    Erkek

hoca hırsızın ismini bilse ne olacak ki, nasıl yargılacayaksınız adamı? hoca efendi seni isnmini mi söledi diyeceksiniz.

bilirkişi mi lan bu kim inanır hocaya? kadir mi? P:

Toplam Hit: 23055 Toplam Mesaj: 91