folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Kameralı LCD Ekranlı Park Sensörü 14.71 TL

Kameralı LCD Ekranlı Park Sensörü 14.71 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ahmet & Elif.
    leadertay
    leadertay's avatar
    Erkek

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-oto-goruntu-sistemleri-arac-kamerasi-rearivew-4.3-inc-kamerali-lcd-ekran-125-tl-196720375/detay

:))

Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi. Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi. Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brK
    brK's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

Büyük ihtimalle hatalı fiyat, sonradan ulaşıp özür dileyerek iptal falan ederler.

Denemek için aldım, karttaki bonusları kullandı komple bedavaya geldi amk.

Edit:

Değerli müşterimiz,

Siparişinizde bulunan "Reariview 4,3" Kameralı LCD Ekran" adlı ürünün fiyatlandırmasında ve tedariğinde firmamızdan kaynaklı bir sorun tespit edilmiştir.
    Söz konusu ürün şu anda sitemizde satışa kapalı durumda olup siparişinizin durumuyla ilgili size bu hafta içinde tarafımızca bilgilendirme yapılacaktır.

Yaşanan bu aksaklık sebebiyle sizden özür dileriz.

Saygılarımızla.

Zamanında Ghost SE2919 almıştım fiyatları euro yerine TL olarak yazmışlardı. 12 gün direndiler ama en sonunda gönderdiler : ) İptal vs. için ararlarsa iptal etmeyeceğniizi ürünü istediğinizi vs. söyleyin üstüne gidin.

Edit büdüt: göndermişler herhalde uğraştırmamışlar vay arkadaş :D 

brK tarafından 13/Oca/15 15:58 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    brK bunu yazdı 

Zamanında Ghost SE2919 almıştım fiyatları euro yerine TL olarak yazmışlardı. 12 gün direndiler ama en sonunda gönderdiler : ) İptal vs. için ararlarsa iptal etmeyeceğniizi ürünü istediğinizi vs. söyleyin üstüne gidin.

Yok la ben bilmiyodum, aradılar ve yuttum zokayı :S 

Sonra da vibratörden hallice ufak bişey göndermişler daha kutusunuda açmadım attım kenara.

Ehl-i Byte
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    brK bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı

Büyük ihtimalle hatalı fiyat, sonradan ulaşıp özür dileyerek iptal falan ederler.

Edit:

Değerli müşterimiz,

Siparişinizde bulunan "Reariview 4,3" Kameralı LCD Ekran" adlı ürünün fiyatlandırmasında ve tedariğinde firmamızdan kaynaklı bir sorun tespit edilmiştir.
    Söz konusu ürün şu anda sitemizde satışa kapalı durumda olup siparişinizin durumuyla ilgili size bu hafta içinde tarafımızca bilgilendirme yapılacaktır.

Saygılarımızla.

Hocam ne uğraştırmaması 2014 Eylül ayından beri uğraşıyoduk

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    brK
    brK's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    brK bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı

Edit:

Değerli müşterimiz,

Saygılarımızla.

Hocam ne uğraştırmaması 2014 Eylül ayından beri uğraşıyoduk

Tarihe dikkat etmemişim :D bodoslama daldık olaya 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anil
    anil's avatar
    Erkek

selam hocalar benimkisi halen kargoya verilmedi, hb'ye mesaj attım dönüş olmadı. kargolanması için neler yazdınız acaba :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek
    anil bunu yazdı

selam hocalar benimkisi halen kargoya verilmedi, hb'ye mesaj attım dönüş olmadı. kargolanması için neler yazdınız acaba :)

hocam epey bi düdüklendi bunlar belki stok yetmemiştir tekrar tedarik aşamasına geçmiştir 

bekle eninde sonunda gelcek =)

snnyk.com - code is poetry all that i know...
Toplam Hit: 18506 Toplam Mesaj: 138